Beogradjani, proverite da li vam istice lična karta?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
277.787
Ako vam istice vaznost licne karte pod hitno da odete u Sup i zakažete termin za dobijanje nove licne karte. U policijskoj stanici se u proseku čeka oko sedam dana
na izdavanje nove lične karte pošto se preda zahtev za to. Međutim, u Beogradu nije moguće naći slobodan termin za predaju zahteve u naredne tri nedelje.

Predvidjene su kazne u iznosu od 50.000 din ili 30 dana zatvora ako nemate da platite.

Prema tom zakonu zaprećena je novčana kazna od 5.000 dinara za svakoga ko u propisanom roku ne vrati ličnu kartu nadležnom organu
radi poništenja ili ne prijavi nestanak odnosno pronalazak lične karte.Takodje,kad vam istekne lična karta rizikujete i blokadu bankovnog računa

https://www.blic.rs/vesti/beograd/k...e-posledice-mozete-da-snosite-ukoliko/4xzynkz

Ja sam pitanje moje licne karte rešila, a vas podsecam da ne bi bilo kao u reklami gde Seka Sablić kaže:
“Nemojte posle da bude Seko, bratre, zašto nam nisi kazala “ :lol:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
277.787
Mi van Beograda, opušteno, LK nam i ne treba!
:rotf:
misliš :lol:
ovo važi za sve kojima istice lk u Srbiji,a akcenat na Beogradjane je, jer u Beogradu nema termina do avgusta meseca

Sa srpskom ličnom kartom ovog leta može se putovati u pet država: BiH, Crnu Goru, Albaniju, Severnu Makedoniju i Tursku.
S tim što u Tursku se sa ličnom kartom može putovati jedino avionom jer se kolima prolazi korz Bugarsku čiji carinici traže pasoš.

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.547
BiH, Crnu Goru, Albaniju, Severnu Makedoniju i Tursku.
Hjooooj...
Dobro, hajde, u CG mi je još i nekako, ali ove godine ni njima neću ići u goste, 98%.
''Idem preko zemlje Srbije
Ide srce gde mu milije!''

Zapela rođaka da se pregledamo kod nekog Rusa teslijanca, ali... šta ima da se pregledam, šta mi fali?
Možda joj samo budem pravila društvo, da obiđem Zeleniku dok se ona pregleda.

srebrna kraljica

sexendragsenrokenrol
Poruka
10.043
E da, kako to već obično biva.. BAREM jedna osobica se nađe pametna da prospe neku priču za preko reda.. Tako je ovaj put neka izuzetno drčna i bezobrazna žena digla frku kako je šećeraš kako joj nije dobro pa ćas sedne čas se pridržava za zidove maa gluma za oskara.. I skontam ja da je barončina al nažalost sam bila u manjini, velika većina se složila da je pusti.. Ma ni zahvalila se nije naprotiv samo što ih nije oterala u pm.. Kad vidiš posle izlazi jedan fin čova koji se našao s njom unutra (jer po dvoje obrađuju) i kaže ljudi nije joj ništa unutra druga priča čak se i smejala i sve normalno mislim se kako i ne bi kad nas uradila ko mlade majmune :malav:

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.696
E da, kako to već obično biva.. BAREM jedna osobica se nađe pametna da prospe neku priču za preko reda.. Tako je ovaj put neka izuzetno drčna i bezobrazna žena digla frku kako je šećeraš kako joj nije dobro pa ćas sedne čas se pridržava za zidove maa gluma za oskara.. I skontam ja da je barončina al nažalost sam bila u manjini, velika većina se složila da je pusti.. Ma ni zahvalila se nije naprotiv samo što ih nije oterala u pm.. Kad vidiš posle izlazi jedan fin čova koji se našao s njom unutra (jer po dvoje obrađuju) i kaže ljudi nije joj ništa unutra druga priča čak se i smejala i sve normalno mislim se kako i ne bi kad nas uradila ko mlade majmune :malav:
Затражиш папир који потврђује причу...

Иначе, ти који мисле да све могу да смувају, једном ће наићи на некога па ће се сетити да "и над попом потоји поп".
Можеш да слажеш неке људе неко време, али не све људе сво време.

причалица

Buduća legenda
Poruka
43.917
vidis da je vredelo..proverio si datum vazenja licne karte i sada si miran
zamisli da ti je istekla vaznost ili istice za mesec dana?
мени је претходна лична карта (још су биле оне као књижице) истегла 2-3 године...и ником ништа. једино што сам морала да пишем изјаву што нисам дошла раније да је заменим :lol: написала сам есеј који не верујем да су читали.
сећам се да ме мрзело да идем у муп, баш ме мрзело...ал нисам могла то да напишем :lol:
мислим, није ми била потребна лична карта ни за шта у том периоду, мрезело ме да идем - а време лети...ево већ се август смешка :vnaocare:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.