Beogradjani. Centar Beograda.

iskreno- kod postanske stedionice je redovna pojava, sa nebodera ....

то је други падеж, гомила Срба је дивља и некултивисана... мада доста је један особењак у солитерчини за појаве овог типа

али Љермонтовљева није центар ни номинално
 
Љермонтова није центар, али сам ја лично доживео у Краља Милана да ми испед носа пролети кеса са ђубретом.
Ми смо "фенси" и једно време уопште нисмо имали контејнере него су се кесе остављале поред дрвећа на тротоару.
И што би неко силазио кад може да заврљачи кесу са ђубретом са терасе... Навикла то Шеста личка и само ради копи-пејст.
 
Tako je, kazi mu, potrebno je da Bg izgradi veliku ogradu oko sebe, da ga seljoberi ne zagadjuju. z:mrgreen:

Можда али ако се вратиш уназад у '45 па онда отпочнеш тај инфраструктурни пројекат

Сад си закаснио скоро седам деценија, што је додуше неки српски просек
 
Можда али ако се вратиш уназад у '45 па онда отпочнеш тај инфраструктурни пројекат

Сад си закаснио скоро седам деценија, што је додуше неки српски просек

Zasto? Bg ako otkaci ove seljobere, moze da zivi kao Luksemburg za par godina. z:mrgreen:
 
На жалост, и овде на Булевару је БАЦАЊЕ ЂУБРЕТА КРОЗ ПРОЗОР РЕДОВНА ПОЈАВА... али центар је 99% насељен дођошима, тако да то не изненађује... проблем је што не може да се искорени... једино да буду дебеле казне...
 

Back
Top