Beograd: Zabrana javnog okupljanja

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=27&nav_category=12&nav_id=514792
Beograd: Zabrana javnog okupljanja
Beograd -- Zbog hapšenja Ratka Mladića u čitavoj državi stepen bezbednosti podignut na viši nivo, a u Beogradu je na snazi zabrana javnih okupljanja.

18486043194ddf3a3706026229440965_orig.jpg%201

Prethodnog dana oko 700 nezadovoljnih građana okupilo se u dva odvojena protesta u Beogradu i Novom Sadu.

U prestonici je policija sprečila veće nerede, a zbog narušavanja reda i mira sinoć je privedeno 35 osoba.

U Novom Sadu je oko 500 demonstranata pokušalo da upadne u prostorije Radio televizije Vojvodine i Demokratske stranke u čemu su ih zaustavile jake policijske snage u opremi za razbijanje demonstracija.

Povređene su dve osobe koje su zbrinute u lokalnom zdravstvenom centru.

Srpska radikalna stranka miting zbog hapšenja bivšeg komandanta bosanskih Srba najavila je za nedelju.

Najtraženiji haški begunac uhapšen je u četvrtak ujutro u selu Lazarevo kod Zrenjanina. Njegovo saslušanje započeto je istog dana u Specijalnom sudu u Beogradu, ali je prekinuto zbog teškog psihofizičkog stanja optuženog, a trebalo bi da bude nastavljeno danas.

...................
...................
А шта рећи...?
Да ли је постојао у свету гори режим?
Медији...полиција...све контролишу.
 
To je ovaj famozni clan po kome se moze zabraniti i najobicniji deciji rodjus i po kome svaki gradjanin postaje rob rezima u zavisnosti od tumacenja od strane nadleznih. :roll:

Члан 11 закона о окупљању грађана
Надлежни орган може да забрани одравање јавног скупа и реда спречавања ометања јавног саобраћаја, угрожавања здравља, јавног морала или безбености људи и имовине. О Забрани одржавања јавног скупа надлежни орган је дужан да обавести сазиваче најкасније 12 сати пре времена за које је скуп заказан. Жалба на забрану из става 1. овог члана не одлаже извршење решења.­­
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=27&nav_category=12&nav_id=514792
Beograd: Zabrana javnog okupljanja


...................
...................
А шта рећи...?
Да ли је постојао у свету гори режим?
Медији...полиција...све контролишу.

Чему чуђење. Србија је окупирана земља у правом смислу те речи. На најважнијим местима одлучивања налазе се у већини случајева људи који нису Срби - а оно бедних издајника Срба припадају бившим комунистима... ако је то за утеху...прегледај само "споразуме" које је потписао Шунатовац и Дачић - два презимена која ће остати записана црним масним словима у историји Србије.
 
kod klinaca je danas glavna fora da u svoje odrastanje uključe fajt sa pandurima..
nemaju pojma o čemu se radi samo im je važno da se nadmuškavaju i postanu lokalni kreteni koji su se šorkali sa pandurima..

ratko, srbija, kosovo, zvezda..nebitno, samo nek ima milicije

Milicija je sa njihovim tretmanom nezadovoljnih gradjana sama kriva sto je omladina pocela shvatati kao neprijatelja, a ne kao zastitnika. Inace, stav omladine o bilo kojoj drustvenoj pojavi je najbolji pokazatelj o tome sta je trulo u drzavi i sta treba menjati.
 
To je ovaj famozni clan po kome se moze zabraniti i najobicniji deciji rodjus i po kome svaki gradjanin postaje rob rezima u zavisnosti od tumacenja od strane nadleznih. :roll:

Члан 11 закона о окупљању грађана
Надлежни орган може да забрани одравање јавног скупа и реда спречавања ометања јавног саобраћаја, угрожавања здравља, јавног морала или безбености људи и имовине. О Забрани одржавања јавног скупа надлежни орган је дужан да обавести сазиваче најкасније 12 сати пре времена за које је скуп заказан. Жалба на забрану из става 1. овог члана не одлаже извршење решења.­­

Znamo da ta okupljanja vode nasilnom ponašanju i ne radi policija svoj posao za dž
Ako misliš da ćeš nešto promenuti, nećeš.
Došao vam je kraj, pomirite se s tim.
 
Milicija je sa njihovim tretmanom nezadovoljnih gradjana sama kriva sto je omladina pocela shvatati kao neprijatelja, a ne kao zastitnika. Inace, stav omladine o bilo kojoj drustvenoj pojavi je najbolji pokazatelj o tome sta je trulo u drzavi i sta treba menjati.

Policija štiti gradjane ali huligane i quasi patriote treba i mora da bije, makar imali i 18 godina.
 
Znamo da ta okupljanja vode nasilnom ponašanju i ne radi policija svoj posao za dž
Ako misliš da ćeš nešto promenuti, nećeš.
Došao vam je kraj, pomirite se s tim.

Zar te nimalo ne zabrinjava cinjenica sto okupljanja bilo kakve vrste pokazuju izrazen revolt prema potezima aktuelne vlade? Svaki nemio razvoj dogadjaja na bilo kom okupljanju nije prirodna osobina naroda, nego upravo rezultat represije od strane rezima.
 
Мислила сам да је Србија слободна земља !

Али добро то и јесте лице демократије ,како ће так бити када уђемо у ЕУ и постанемо више демократе неће нам дати из кућа да излазимо.
 
Lepo rece covek Srbija je okupirana zemlja.

Demokratije u Srbiji nema, sve je pod kamerama , sve se prisluskuje, nemate pravo da izrazite svoje miljenje jer cete biti osudjeni odma, nemate slobodu, vec ste OGRANICENI u svemu.

Nema ko da digne Srbiju na noge .

Treba svi da izadjemo na ulice kao kada ste se bunili protiv Milosevica jer jedino se tako rusi vlast u ovoj zemlji.
Oterajmo bagru onako kako je i ona dosla na vlast.
 
Мислила сам да је Србија слободна земља !

Али добро то и јесте лице демократије ,како ће так бити када уђемо у ЕУ и постанемо више демократе неће нам дати из кућа да излазимо.

Slobodna je dušice, inače ne bi pisala te tone gluposti svakodnevno.
Ali država je represivna samo za lažne patriote i debile nasilnike.
Ako si lažna patriotkinja i debil nasilnica, onda je ova vlast za tebe represivna
 
Zar te nimalo ne zabrinjava cinjenica sto okupljanja bilo kakve vrste pokazuju izrazen revolt prema potezima aktuelne vlade? Svaki nemio razvoj dogadjaja na bilo kom okupljanju nije prirodna osobina naroda, nego upravo rezultat represije od strane rezima.

Поготово овакве забране окупљања и репресија ,батине,привођења мислим даће контра резултате.

Има да прекипи народу као што се каже онда ко жив ко мртав.

Председник се хвали страним новинама како је све мирно али не помиње полициски час и забрану окупљања.
 
Lepo rece covek Srbija je okupirana zemlja.

Demokratije u Srbiji nema, sve je pod kamerama , sve se prisluskuje, nemate pravo da izrazite svoje miljenje jer cete biti osudjeni odma, nemate slobodu, vec ste OGRANICENI u svemu.

Nema ko da digne Srbiju na noge .

Treba svi da izadjemo na ulice kao kada ste se bunili protiv Milosevica jer jedino se tako rusi vlast u ovoj zemlji.
Oterajmo bagru onako kako je i ona dosla na vlast
.

upravo tako!

svaka cast!
 
Поготово овакве забране окупљања и репресија ,батине,привођења мислим даће контра резултате.

Има да прекипи народу као што се каже онда ко жив ко мртав.

Председник се хвали страним новинама како је све мирно али не помиње полициски час и забрану окупљања.

Vidim da ste svi okupljeni na Krsti ali ne vidim kako bi bili okupljeni na ulici kad vam je ****** stopljena s foteljom
 
Slobodna je dušice, inače ne bi pisala te tone gluposti svakodnevno.
Ali država je represivna samo za lažne patriote i debile nasilnike.
Ako si lažna patriotkinja i debil nasilnica, onda je ova vlast za tebe represivna

Bas me zanima na koji nacin se u gomili u koju upadnu sa palicama i mlate, odredi stepen patriotskog osecanja kod bijenog protestanta.:think:

Inace, sto se tice bilo kakvog pisanje, mojne ti meni o tome jer nemas pojma kakvi se sve zapisnici vode o svakom malo rechitijem nastupu na virtuelnim drustvenim mrezama. :roll: Moj je konkretno debeo skoro 60 strana, a ti proveri postove tridesetak strana u nazad pa ces videti da li pricam gluposti ili kritikujem drustvene anomalije.
 
Nadji clan bilo kog zakona koji policiji daje pravo da bije bilo kog pripadnika naroda.

Полицијо, поступи по наређењу! Не треба ти већи закон, односно спровођење одлуке о забрани јвних скупова, не само у Србији :)

Јуче је било јадно, али нису ту били само клинци...
 
Koga bije, to je pravo pitanje ?
Masu gradjana Srbije policija ne bije ali zato 500 huligana i treba da odere od batina

A ti sasvim sigurno znas da je tako? Bio si tamo, na protestima na kojima su rasterivali gradjane silom?
El znas mozda za foru da se namerno u masu ubace idioti koji pocnu da koshkaju masu, bivaju uhapseni zajedno sa onima koje su izazvali, a onda pusteni?

Ssecam se da su to pokusali i na protestu prosvetnih radnika onomad, ali su se mudri prosvetni radnici sklonili od budala koje su pocele da shize. Ipak, nisu sve vrste gradjana dovoljno mudri da tako postupe, narocito ako su mladji i kad neki ubacheni pocne da ih gurka i zachikava, oni, normalno, reaguju na to. Verujem da bi i ti sam nekom odvalio shamarchinu ako pocne da te gura i izaziva na tuchu... osim ako nisi pichkica.
 
Poslednja izmena:
Bas me zanima na koji nacin se u gomili u koju upadnu sa palicama i mlate, odredi stepen patriotskog osecanja kod bijenog protestanta.:think:

Inace, sto se tice bilo kakvog pisanje, mojne ti meni o tome jer nemas pojma kakvi se sve zapisnici vode o svakom malo rechitijem nastupu na virtuelnim drustvenim mrezama. :roll: Moj je konkretno debeo skoro 60 strana, a ti proveri postove tridesetak strana u nazad pa ces videti da li pricam gluposti ili kritikujem drustvene anomalije.

Zašto odgovaraš umesto Komunistkinje ?
Svugde se svi prate, Orvel je to davno prognozirao.
Ali ako podržavaš nasilnike koji pale, lome u ime nekog čoveka koji se skrivao kao miš 15 godina i nije imao hrabrosti da se obrati svim tim nazovi mu sledbenicima, onda pričaš i pišeš gluposti
 

Back
Top