Beograd u BRIKS - anketa

Treba li Beograd da se odazove pozivu BRIKS-a?


  • Ukupno glasova
    19

Schrodinger

Veoma poznat
Poruka
13.650
Blokaderi koji se ne izjasne "za" time automatski priznaju da su sorosevci. Da vas vidimo :kafa:

BRIKS zove Beograd: "Mi smo tu, čekamo vas"

Zamenik direktora direkcije Međunarodnog opštinskog foruma BRIKS-a, Brazilac Enrike Domingez rekao je da iako Srbija nije zemlja partner, članica BRIKS-a, grad Beograd dobiće zvaničan poziv da se priključi Međunarodnom opštinskom forumu BRIKS-a.
"To je šansa za razvoj glavnog grada Srbije. Šansa za uspostavljanje saradnje sa gradovima širom sveta. Pre svega šansa za ekonomiju, bolju infrastrukturu, ali i saradnju između univerziteta", rekao je Domingez za Sputnjik.
On je podsetio da je na skupu prošle godine u Moskvi na Forumu BRIKS-a bilo više od 100 zemalja, odnosno više od 300 gradova tih zemalja.
"Nudimo puno mogućnosti, puno projekata. Oduševljen sam Beogradom, lično ću se postarati da nam se pridruži ove godine na Forumu u Sankt Peterburgu", dodao je on.

Dodaje da je budućnost Srbije u slobodnom svetu, u društvu zemalja BRIKS-a, ali i da razume zašto već nije tamo.
"Razumem da je glavni problem priključivanju Srbije pritisak koji uvek trpi od Zapada. I zbog bliskih odnosa sa Rusijom je pritisnuta. Žele svima da diktiraju šta da rade, to vidimo u Arfici, u Južnoj Americi, a vas su i bombardovali. Ako prikupite snagu za taj korak, mi smo tu, čekamo vas", poručio je Domingez.
 
784370_1.jpg
 
Ne bih da rušim sneška nekima, ali razlog zbog čega zapad drži još Vučića na vlasti jeste iz straha od destabilizacije regiona ukoliko bi se zemlja sa nekom novom, radikalno desnom vlašću, priključila Rusima, tj. istočnom bloku. Valjda sad shvatate gde za vas leži kvaka22... ;) Imate narodnog dušmana na vlasti zbog ideje koja se gaji - da je klima svežija i prijatnija što se ide bliže zemljama izlazećeg sunca... :mrgreen: Paradoks. Što se ne zapitate kako je Veneri i Merkuru spram Zemlje? :cool::P
 
Ne bih da rušim sneška nekima, ali razlog zbog čega zapad drži još Vučića na vlasti jeste iz straha od destabilizacije regiona ukoliko bi se zemlja sa nekom novom, radikalno desnom vlašću, priključila Rusima, tj. istočnom bloku. Valjda sad shvatate gde za vas leži kvaka22... ;) Imate narodnog dušmana na vlasti zbog ideje koja se gaji - da je klima svežija i prijatnija što se ide bliže zemljama izlazećeg sunca... :mrgreen: Paradoks. Što se ne zapitate kako je Veneri i Merkuru spram Zemlje? :cool::P
Samo što IPSOS istraživanja uredno ovako izgledaju

SNS 49%
SPS 10%
SSP 3.1%

I sad kao, građani tako odgovaraju jer im je naredio Klaus Švab, sve je kriv beli čovek etc.
 
hbga, nije kriva kasa već kasirka... ne znam šta bi @Stojkov Menidjer na to rekao. ;)
Poštovani,

iako ste čačnuli u milenijumski intergalaktički bespoštedni okršaj do istrebljenja izmedju magacionera i kasirki, ipak moram da ukažem da ove moderne kase AjTi pavered same kucaju šta požele, to se desi i mušterijama ali i nama zaposlenima.

Ajd mi ćemo i korigovati bez stresa ali seljačka populacija ne prašta jer oni odlično znaju za zastarelu tehnologiju kod koje:

NIJE KRIV KANTAR NEGO ONAJ IZA NJEGA :hvala:
 
Ne bih da rušim sneška nekima, ali razlog zbog čega zapad drži još Vučića na vlasti jeste iz straha od destabilizacije regiona ukoliko bi se zemlja sa nekom novom, radikalno desnom vlašću, priključila Rusima, tj. istočnom bloku.
Zapadnjaci jedva cuvaju sebe na vlasti kamoli nekog drugog.

Obradovali su se promeni u Siriji, ali dzabe... nemaju veze s vezom.
 

Back
Top