Nebojsa.bg Elita Poruka 18.223 17.05.2026. u 15:25 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #1 https://twitter.com/x/status/2055951696044396664
Pilgrim Veoma poznat Poruka 12.001 17.05.2026. u 15:37 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #2 Nebojsa.bg: https://twitter.com/x/status/2055951696044396664 Kliknite za proširenje... je li to ovaj sto je nestao
Nebojsa.bg: https://twitter.com/x/status/2055951696044396664 Kliknite za proširenje... je li to ovaj sto je nestao
Nebojsa.bg Elita Poruka 18.223 17.05.2026. u 15:38 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #3 Pilgrim: je li to ovaj sto je nestao Kliknite za proširenje... не зна се, али је врло могуће, ускоро ће се знати идентитет НН мушкарца
Pilgrim: je li to ovaj sto je nestao Kliknite za proširenje... не зна се, али је врло могуће, ускоро ће се знати идентитет НН мушкарца
Mstislav Stara legenda Poruka 83.842 17.05.2026. u 15:53 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #4 Nije Baja. "Potraga" se nastavlja.
Nebojsa.bg Elita Poruka 18.223 17.05.2026. u 15:59 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #5 Mstislav: Nije Baja. "Potraga" se nastavlja. Kliknite za proširenje... Овај је старији од распона година од 25 до 35 мада можда процена није добра јер је леш у одмаклој фази распада(ња)
Mstislav: Nije Baja. "Potraga" se nastavlja. Kliknite za proširenje... Овај је старији од распона година од 25 до 35 мада можда процена није добра јер је леш у одмаклој фази распада(ња)
Mstislav Stara legenda Poruka 83.842 17.05.2026. u 16:00 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #6 Baja koknut 12 maja navece, vreme nije narocito toplo. Ako nije cevapisan ili spaljen trebalo bi da je telo solidno ocuvano.
Baja koknut 12 maja navece, vreme nije narocito toplo. Ako nije cevapisan ili spaljen trebalo bi da je telo solidno ocuvano.
Belgradeboy Buduća legenda VIP Poruka 30.977 20.05.2026. u 17:14 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #7 Nebojsa.bg: https://twitter.com/x/status/2055951696044396664 Kliknite za proširenje... Neki roknut ko zna gde i kad i od koga.
Nebojsa.bg: https://twitter.com/x/status/2055951696044396664 Kliknite za proširenje... Neki roknut ko zna gde i kad i od koga.
kapetanmark Legenda Poruka 66.723 20.05.2026. u 20:58 - Београд : Тело мушкарца у фази распадања плута реком Савом #8 Mstislav: Baja koknut 12 maja navece, vreme nije narocito toplo. Ako nije cevapisan ili spaljen trebalo bi da je telo solidno ocuvano. Kliknite za proširenje... Na Sv Vasilija Ostroškog slava mu i milost, to nije dobro. Zato se i otkriva sve.
Mstislav: Baja koknut 12 maja navece, vreme nije narocito toplo. Ako nije cevapisan ili spaljen trebalo bi da je telo solidno ocuvano. Kliknite za proširenje... Na Sv Vasilija Ostroškog slava mu i milost, to nije dobro. Zato se i otkriva sve.