Beograd pamti 20. oktobar 1944. 65 godina slobode.

Ово је пљување у лице целом српском народу, свим истинољубивим Србима, родољубима који воле истину и правду!
Они који не воле истину и правду, наравно да ликују над комунистичком окупацијом.
Чега се паметан стиди-тиме се будала поноси!
..:rtfm:

Ко нам је крив што смо имали ватиканско усташке комунисте? Зато су данас омражени у Србији, за разлику од руских у Русији који добијају по 15% на изборима.....
 
Ко нам је крив што смо имали ватиканско усташке комунисте? Зато су данас омражени у Србији, за разлику од руских у Русији који добијају по 15% на изборима.....
Нису ни ти данашњи руски комунисти исто што и некадашњи крволочни бољшевици, јер су доста умеренији....
 
Нису ни ти данашњи руски комунисти исто што и некадашњи крволочни бољшевици, јер су доста умеренији....

Али опет руски народ има неког респекта према њима, они нису урнисали Русију као наша комунистичка стока Србију.....
 
Али опет руски народ има неког респекта према њима, они нису урнисали Русију као наша комунистичка стока Србију.....
Они су још више урнисали свој народ него наши комунисти. Много више...И зато их данас један део руског народа воли и даље јер су они преживели тај период а десетине милиона Руса није то преживело и зато је толики проценат и даље уз комунисте!...:rtfm:
 
Ово је пљување у лице целом српском народу, свим истинољубивим Србима, родољубима који воле истину и правду!
Они који не воле истину и правду, наравно да ликују над комунистичком окупацијом.
Чега се паметан стиди-тиме се будала поноси!
..:rtfm:

Sta lupetas bre???Kakva komunisticka okupacija?
Pogledaj malo koliko je naroda samo bilo na ulicama da doceka borce NOVJ i Crvene Armije!Kako te samo nije bre sramota da pricas nesto sto nema veze sa istinom!

ps. Mozda bi ti volela da vidis kako Draza Mihailovic ulazi sa svojom balafurdijom u Beograd,ali sve mi se cini da dok je ovog sveta i veka to neces da dozivis...:hahaha:
 
Ко нам је крив што смо имали ватиканско усташке комунисте? Зато су данас омражени у Србији, за разлику од руских у Русији који добијају по 15% на изборима.....

Ko nam je kriv sto je kraljevina bila sva trulava pa se raspala kao bugarska skupstina...:hahaha:
 
Ово је пљување у лице целом српском народу, свим истинољубивим Србима, родољубима који воле истину и правду!
Они који не воле истину и правду, наравно да ликују над комунистичком окупацијом.
Чега се паметан стиди-тиме се будала поноси!
..:rtfm:
Ne, ovo je pljuvanje u lice Ljotićevskim svinjama koje smo pobili kao saradnike okupatora.
 
П.С.
У Србији су комунисти побили више недужних људи него нацисти + тзв. "народни издајници"
20 октобар представља почетак највеће таме у српској историји у последњих 200 година.
.

Ја бих искрено замолила ову особу да изнесе бар неке чињенице својих тврдњи :mrgreen:

Овако ћу док то не уради, сматрати да је под утицајем алкохола, па да треба да прође неко време док се не отрезни :mrgreen:
 
Ја бих искрено замолила ову особу да изнесе бар неке чињенице својих тврдњи :mrgreen:

Овако ћу док то не уради, сматрати да је под утицајем алкохола, па да треба да прође неко време док се не отрезни :mrgreen:

Pijan se otrezni,ali budala se ne opameti nikada...:hahaha:
 
Где би били тешко је рећи. Верујем да би били изгажени од совјета и да би завршили у Варшавском пакту, пошто је изостао наставак рата запада са црвенима чему се надао Дража.

Eto, nadao se produzetku svetskog rata, i nek neko kaze da je bio regularan.

Sipak.
 
Svidja mi se taj video,narochito mi se svidja u pozadini kako se viori nasa trobojka sa petokrakom.
600px-Flag_of_SFR_Yugoslaviasvg-1.png

Yeah.jpg


:cool:
 

Back
Top