Beograd najjeftiniji grad u Srbiji?

Istina je.

Ja iz Banata 2 puta godišnje idem u BG i u tamošnjim hipermarketima kupujem brašno, jaja, meso ...

Tako radim godinama i tako mi se više isplati - mnogo je jeftinije nego da kupujem ovde u Banatu gde se sve to proizvodi.
(aca, 11. januar 2011 13:15)

evo ovaj covek iz banata kaze sve jeftinije u beogradu nego tamo gde se proizvodi kod njega.

sto je i logicno.

Tadicev rezim drzi nize cene za beogradjane da se beograd ne pobuni protiv vlasti.

zato dere nas iz ostatka srbije i mi placamo ceh za sve.

Poslednja izmena od moderatora:
Ма јефтиноћа невиђена. Позивам целу Србију да нагрне у београдско благостање. Продајте шта имате и сви у Београд, у бољи живот.

Vest je apsolutno tacna!

Zivim u Uzicu i ovde su skoro sve cene skuplje nego u Beogradu, a plate su mnogo nize. Pritom, u Uzicu se ipak nesto proizvodi, a u Beogradu se ne proizvodi apsolutno nista...
(Kutlesic, 11. januar 2011 10:23)

SIT GLADNOM NE VERUJE

Istina je.

Ja iz Banata 2 puta godišnje idem u BG i u tamošnjim hipermarketima kupujem brašno, jaja, meso ...

Tako radim godinama i tako mi se više isplati - mnogo je jeftinije nego da kupujem ovde u Banatu gde se sve to proizvodi.
(aca, 11. januar 2011 13:15)

evo ovaj covek iz banata kaze sve jeftinije u beogradu nego tamo gde se proizvodi kod njega.

sto je i logicno.

Tadicev zuti lopovski rezim drzi nize cene za beogradjane da se beograd ne pobuni protiv vlasti.

zato dere nas iz ostatka srbije i mi placamo ceh za sve.

Ne drzi tadic nize dene nego neki hipermarketi.i to ne svi.
ne lupaj.
Novinar koji je pisao tekst je poredio cene artikala iz bg hipermarketa sa cenama seoskih prodavnica.

11. januar 2011. | 08:10 | Izvor: Novosti, Press
Beograd -- U beogradskim marketima osnovni proizvodi su najjeftiniji u Srbiji. U Beogradu su jeftiniji u odnosu na druge gradove mleko, ulje, ali i kafa, jogurt, čokolada.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=01&dd=11&nav_id=484927

SUPERHIK SRBIJA ! Sta reci ?

Bogati otimaju od sirotinje i daju sebi
Pa ista nabavna cena je za sve, zar ne? Imlek npr ima svoju cenu mleka po kojoj je prodaje svakome. A sad što Srbin iz unutrašnjosti hoće da pokrade braću i sugrađane ogromnim maržama, to je problem, to je posebna priča. :lol:

Nego, zašto na slici iz vesti nema podataka sa :heart: Srbije, sa srBskog Kosova, neotuđivog dela zemlje?

11. januar 2011. | 08:10 | Izvor: Novosti, Press
Beograd -- U beogradskim marketima osnovni proizvodi su najjeftiniji u Srbiji. U Beogradu su jeftiniji u odnosu na druge gradove mleko, ulje, ali i kafa, jogurt, čokolada.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=01&dd=11&nav_id=484927

SUPERHIK SRBIJA ! Sta reci ?

Bogati otimaju od sirotinje i daju sebi

Tacno je to da je najjeftiniji grad...letos ste jeli kajsije za dzabe, a ljudi po Srbiji ih nisu ni omirisali:lol:
Ne mislim da je to toliko lose, na taj nacin se cuva mir...jer u BG je puno ljudi, sta bi bilo kad bi svi oni ustali...a plate jesu vece, takodje.
pa dobro, slicno je u mnogim zemljama u Evropi...

To je bilo tako za vreme Slobe, koliko se ja secam.

Postojala je valjda neka taksa za grad Beograd pa su Beogradjani zaista bolje ziveli nego ljudi iz unutrasnjosti.

Sad nema vise te takse.

Da, zahvaljujuci toj taksi sam mogao da kupim jeftinije UNPROFORSKU PASTETU na pijaci i u C marketu hranu za macke, u konzervi. Eventuialno kesicu mlevenog maka.A strudlu za zamisljam.

Tacno je to da je najjeftiniji grad...letos ste jeli kajsije za dzabe, a ljudi po Srbiji ih nisu ni omirisali:lol:
Ne mislim da je to toliko lose, na taj nacin se cuva mir...jer u BG je puno ljudi, sta bi bilo kad bi svi oni ustali...a plate jesu vece, takodje.
pa dobro, slicno je u mnogim zemljama u Evropi...

Jadna ti ako sa takvim stavovima "propagiras" Kostunicu.

Pa to je samo Sloba radio!

A uostalom, osim za garderobu i neke druge neprehrambene proizvode, ovo nije ni tacno. Otprilike su se svi izjednacili sa cenama jer postoji monopol. Miskov monopol, a u svim Maxijima su cene iste.

Da, zahvaljujuci toj taksi sam mogao da kupim jeftinije UNPROFORSKU PASTETU na pijaci i u C marketu hranu za macke, u konzervi. Eventuialno kesicu mlevenog maka.A strudlu za zamisljam.

Pa eto, tako kazu.Mi ni za toliko nismo imali.

Poslednja izmena:
Jadna ti ako sa takvim stavovima "propagiras" Kostunicu.

Pa to je samo Sloba radio!

A uostalom, osim za garderobu i neke druge neprehrambene proizvode, ovo nije ni tacno. Otprilike su se svi izjednacili sa cenama jer postoji monopol. Miskov monopol, a u svim Maxijima su cene iste.

Pa eto, tako kazu.Mi ni za toliko nismo imali.

Ovo je moje licno misljenje...ja nisam rekla da je to dobro, ali nisam rekla ni da je sasvim lose.

Ja sam samo rekla da forsiranje ovakvih prica dovodi do jos vecih sukoba.

Naravno, i tacno je , to ide u prilog Vojvodini, ali kao medvedja usluga.

A sto je najveca tragedija, iamo sam para kao blata.Plata mi bila 500-600 maraka u to vreme. A nema sta da se kupi.
:(
Jeo sam po kafanama.

Na pijaci je uvek bilo sta da se kupi. Istina, u to vreme skuplje, ali biloje.

Back