Beograd je puko

Opa! Jos jedan koji bi odmah da zabranjuje! Gde vas samo stancuju?

Brini ti o tom istocnom Sarajevu, kada ste ga vec tako uspesno podelili. Sad bi malo i Beograd da delite, ha? Dodju iz neke Pambukovice Z.P. Susljik i odmah bi da menjaju Beograd. Beograd samo vas ceka da ga vi lepo analizirate sa aspekta palanackog mentaliteta...
Kome smeta neka zaobidje, lepse i njemu i nama.

Kao sto kolega mspopovic rece, a znam da se nece ljutiti zbog citata: " I ne bih se ja više sa tobom zadržavao ..."

Ja ne brinem o Beogradu, zabole me, nego samo iznosim svoje mišljenje a vas to očigledno toliko boli da mi je zadovoljstvo odgovarati na vaše urbano seljačke fore kao što je ova o dijeljenju Beograda :dontunderstand:. Eh, kada bi trunku energije koju uložite u objašnjavaje preko interneta uložili u suzbijanje kriminala u Beogradu, BeGe bi bio mnogo bolji grad za život.

:per:
 
Ja ne brinem o Beogradu, zabole me, nego samo iznosim svoje mišljenje a vas to očigledno toliko boli da mi je zadovoljstvo odgovarati na vaše urbano seljačke fore kao što je ova o dijeljenju Beograda :dontunderstand:. Eh, kada bi trunku energije koju uložite u objašnjavaje preko interneta uložili u suzbijanje kriminala u Beogradu, BeGe bi bio mnogo bolji grad za život.

:per:

ko je za to plaćen, neka to i radi...ja sam plaćena da trtljam na forumu. :mrgreen:
 
Ja ne brinem o Beogradu, zabole me, nego samo iznosim svoje mišljenje a vas to očigledno toliko boli da mi je zadovoljstvo odgovarati na vaše urbano seljačke fore kao što je ova o dijeljenju Beograda :dontunderstand:. Eh, kada bi trunku energije koju uložite u objašnjavaje preko interneta uložili u suzbijanje kriminala u Beogradu, BeGe bi bio mnogo bolji grad za život.

:per:

Lepo je imati svoje mišljenje.Vidi, mozda bi ti se Beograd i dopao kada bi ga video.Ko zna.
I nače probali smo mi da urbanizujemo na foru seljačine ali nekako ne ide.Uvek ostaju isti.Znaš kako ono kazu
Magarac u Rim, magarac iz Rima.
 
Основна школа „Доситеј Обрадовић” у Вражогрнцу код Зајечара нема ни ве-це, док њихови вршњаци из београдске ОШ „Ђорђе Крстић” са Чукарице пливају у школском базену.

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Sjaj-i-beda-sprskih-shkola.sr.html

Hmmm....

Cekaj ne razumem, jel ovo "hmmmm..." napisano brige radi:klap: ili radi poredjenja:eek:? Ako je radi brige potpuno se slazem, zabrinjavajuce je do bola...raspodela izmedju gradova je uzasna...
 
Cekaj ne razumem, jel ovo "hmmmm..." napisano brige radi:klap: ili radi poredjenja:eek:? Ako je radi brige potpuno se slazem, zabrinjavajuce je do bola...raspodela izmedju gradova je uzasna...
Da, radi brige, radi blage neverice (blage jer vise nas nista ne iznenadjuje) i radi moguceg predloga resenja.
Mada vise ocekujem izlive pljuvacnih zlezda na ovaj podatak...
Odgovornost - Ministarstvo obrazovanja???
 
strasno ali je sistem vrednosti bukvalno unisten u beogradu, da devdesete i narodnjaci , to je trebalo zabraniti, da napravimo novi urabani beograd, da vartimo stare vrednosti,danas u beogradu bez kola ste nista stavrano sramota
 

Back
Top