Quantcast

Beograd je puko

bravo86

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
383
Pa da ,deca iz unutrasnjosti se razonode samo klopom. Nisu culi za klubove, splavove, kafice. Imamo i dobru mesaru ,odlicnu slaninu.... Verovatno te tetka nije uputila dalje od pijace, pa ti je bilo dosadno. MAWA

LJUB252

Zainteresovan član
Poruka
418
Uh bre ala mi isprozivaste mawu sugradjanku! To od vas koji ne razumete zasto vas drugi mrze uopste nije lepo- budite malo tolerantniji :) A reci mi yioim gde da studiram ako ne u BG?! Zar mislis da bih placala stan, racune i zivela u duplo skupljem gradu da ne moram? Dobro nije bas da ''moram'' ali s obzirom da zelim ''visoko obrazovanje'' onda je Bg jedini logican izbor. I evo iskreno, ne mrzim vas, daleko og toga, svidja mi se vas grad vrlo (ako izuzmem grozni saobracaj) i imam i dosta dobrih drugova Beogradjana, ali se uzasavam kad primetim da me pojedini ljudi gledaju sa visine samo zato sto nisam iz Bg-a! A jos vise se uzasavam onih koji dodju da studiraju u Bg pa posle dve nedelje se vrate u rodni grad sa Beogradskim akcentom! Kakvo foliranje i jednih i drugih!!!

yioim

Veoma poznat
Poruka
12.311
Uh bre ala mi isprozivaste mawu sugradjanku! To od vas koji ne razumete zasto vas drugi mrze uopste nije lepo- budite malo tolerantniji :) A reci mi yioim gde da studiram ako ne u BG?! Zar mislis da bih placala stan, racune i zivela u duplo skupljem gradu da ne moram? Dobro nije bas da ''moram'' ali s obzirom da zelim ''visoko obrazovanje'' onda je Bg jedini logican izbor. I evo iskreno, ne mrzim vas, daleko og toga, svidja mi se vas grad vrlo (ako izuzmem grozni saobracaj) i imam i dosta dobrih drugova Beogradjana, ali se uzasavam kad primetim da me pojedini ljudi gledaju sa visine samo zato sto nisam iz Bg-a! A jos vise se uzasavam onih koji dodju da studiraju u Bg pa posle dve nedelje se vrate u rodni grad sa Beogradskim akcentom! Kakvo foliranje i jednih i drugih!!!
npr. u Novom Sadu.
tamo je recimo duplo jevtinije da se zivi a "visoko obrazovanje" ne manjka.
cinjenica je da su u bg-u svi koji su nesto uradili sa visokim skolama ali veruj i u Nisu je odlican Univerzitet.
inace nemam nista protiv Sabca (sapcana i sapcanki) sta vise lep je grad i znam par devojaka koje su FANTASTICNI likovi. jedna i radi u bg druga studira prava.
a ta MAWA je stvarno mala.
Pozdrav "BISERU MACVE"

причалица

Buduća legenda
Poruka
33.030
tako je. ponekad ni mi što smo oduvek ovde, nismo srećni što smo tu, pa...to nije razlog da se pljuvakamo. uvek naiđu neki momenti...a to što te neko gleda svisoka, kako kažeš, to je njegov problem, a ne tvoj.
kao da u šapcu nema iskompleksiranih ....ima ih svuda. i na planini, onaj čobanin što čuva ovce izigrava baju, jer zna nešto što ja ne znam. normalno.

LJUB252

Zainteresovan član
Poruka
418
Ljudi polako, polako... :D Ja volim i vas i svoj grad i nije mi namera da vas prozivam... @Pricalice ja sam i rekla da i kod ''nas'' i kod ''vas'' ima isfoliranih i onih koji gledaju s visine, TAKVI me uzasavaju bilo da su Beogradjani, Sapcani ili neki treci...
@ Yioim, znala sam da ces mi pomenuti NS, Nis... I isto tako znam da si svestan sta je Beogradski Univerzitet u odnosu na ostale, zato nemoj da se pravis blesav... ;)
Ja sam samo htela da kazem da nije tacno da vas ljudi iz unutrasnjosti mrze. Ok naravno da ima i toga, ali daleko od toga da je to pravilo.
Ali da sam dosta puta cula stav ''sta dolazite u Bg, vratite se na cuku s koje ste sisli!'', cula sam. I isto tako znam da ni to nije pravilo, tj da nisu svi Beogradjani tog misljenja. Zato zakopajmo ''ratne sekire''... M? Sta kazete? :D Pozdrav!

причалица

Buduća legenda
Poruka
33.030
moja sestra živi u atini od 1991. godine. kaže, a nemam razloga da ne poštujem njeno mišljenje, da kad dođe u beograd - prodiše. kaže da ima, posle svega i tolikih godina provedenih u atini, osećaj da je beograd ipak metropola, a u atini da se oseća skučeno.
a da ne pričam o atinjanima i atinjankama....šta mi je sve ispričala.
samo sam je pitala - a što onda živiš tamo, a ne ovde?
muk.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.831
moja sestra živi u atini od 1991. godine. kaže, a nemam razloga da ne poštujem njeno mišljenje, da kad dođe u beograd - prodiše. kaže da ima, posle svega i tolikih godina provedenih u atini, osećaj da je beograd ipak metropola, a u atini da se oseća skučeno.
a da ne pričam o atinjanima i atinjankama....šta mi je sve ispričala.
samo sam je pitala - a što onda živiš tamo, a ne ovde?
muk.
Oseća se skučeno jer mora raditi..
Ovde kad dođe samo se odmara..

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.852
atina je retko roožan grad.....prostran a klaoostrofobičan....neverovatno kako je tamo sve skoočeno, sa akropolja sve pooca.......bez reke....ima pirej...jeste.....šta će mu reka....neverovatno mi da su tamo stari grci pravili grad........

swatka_mawa_maja

Ističe se
Poruka
2.890
npr. u Novom Sadu.
tamo je recimo duplo jevtinije da se zivi a "visoko obrazovanje" ne manjka.
cinjenica je da su u bg-u svi koji su nesto uradili sa visokim skolama ali veruj i u Nisu je odlican Univerzitet.
inace nemam nista protiv Sabca (sapcana i sapcanki) sta vise lep je grad i znam par devojaka koje su FANTASTICNI likovi. jedna i radi u bg druga studira prava.
a ta MAWA je stvarno mala.
Pozdrav "BISERU MACVE"
nije sve jevtinije nego jeftinije i ne kaze se protiv sabca nego protiv sapca...sta ti vredi sto si beogradjanin kad si glup ko ku*ac...ne znas osnovne stvari srpskog jezika a prodajes tu pamet...mala?mozda jesam za tebe,ali znam sta volim a sta ne,sta zelim a sta ne...

swatka_mawa_maja

Ističe se
Poruka
2.890
tako je. ponekad ni mi što smo oduvek ovde, nismo srećni što smo tu, pa...to nije razlog da se pljuvakamo. uvek naiđu neki momenti...a to što te neko gleda svisoka, kako kažeš, to je njegov problem, a ne tvoj.
kao da u šapcu nema iskompleksiranih ....ima ih svuda. i na planini, onaj čobanin što čuva ovce izigrava baju, jer zna nešto što ja ne znam. normalno.
ma i sabac je pun iskomleksiranih ali mogu ti reci da su iskomleksirani klinci 93,94 i 95...da,ja sam 92 ali kazem klinci jer sam mentalno zrelija od njih...oni samo misle o tome kakav ce telefon da imaju,kako ce da kupuju markiranu garderobu...pa ni gace ni carape na pijaci ne kupuju...

*+*+*+*+*

Veoma poznat
Poruka
11.319
nije sve jevtinije nego jeftinije i ne kaze se protiv sabca nego protiv sapca...sta ti vredi sto si beogradjanin kad si glup ko ku*ac...ne znas osnovne stvari srpskog jezika a prodajes tu pamet...mala?mozda jesam za tebe,ali znam sta volim a sta ne,sta zelim a sta ne...
lakše malo swatka....Za Šabac si u pravu (malo slovo da ne uzmemo za zlo), al' pravilno je i jevtinije i jeftinije....i jedno i drugo...

причалица

Buduća legenda
Poruka
33.030
mawa, ''osnovne stvari srpskog jezika''?! to može samo da bude jezik, kao mišić i čulo ukusa...dakle, nemoj da baš toliko deliš lekicije ljudima...bolje malo ispraši moderatora što previše koristi infinitiv u komunikaciji, što je odlika nepismenih;):p