Београд има 3 пута више становника од Вашингтона!

A seljaci, studenti, izbeglice, dobeglice, dogegice, strani špijuni?
Vidiš da "seva" kanalizacija koliko se sere...
To je letos bio "onaj miris sa okolnih njiva", koje njive i kako to da se do sada nije osećalo?
E nisu njive nego cevi ne mogu više da izdrže!
I JOŠ UVEK SE NASRĆE NA BEOGRAD!

1573402849759.png


Ovo je broj stanovništva 2019 Beograd
 
Pogledajte prilog 611914

Ovo je broj stanovništva 2019 Beograd
Pre mislim da je broj onih koji plaćaju BusPlus, sine znaš koja pustara bi bila da je ovo tačno?
Ko ono kad seljaci, studenti, izbeglice, dobeglice, dogegice i strani špijuni odu u svoje Medjedje da proslave Novu Godinu i 1. maj...
Biraš mesto u prevozu...
 
Bg je top, ima JDP i Kucu Cveca. Dovoljno da bude grad drzava. Cak imaju i Narodni Muzej neimenovanog naroda. Svi kriteriji zadovoljeni.

E treba mi neko iz Kanade...
Znaš kako se ovde zimi uparkiravaš na parking mesto ispred zgrade kad napada sneg?
Sačekaš komšiju koji mora na posao pa onda on očisti svoj auto da bi izašao.
Čim izadje a ti se uglaviš na čisto.
Tak'a populacija naišla :kafa:

Ti jel čistiš po Kanadi jal čekaš izvorno da dodje ko to radi a dotle obrćeš telefon od kumunalno?
 
E treba mi neko iz Kanade...
Znaš kako se ovde zimi uparkiravaš na parking mesto ispred zgrade kad napada sneg?
Sačekaš komšiju koji mora na posao pa onda on očisti svoj auto da bi izašao.
Čim izadje a ti se uglaviš na čisto.
Tak'a populacija naišla :kafa:

Ti jel čistiš po Kanadi jal čekaš izvorno da dodje ko to radi a dotle obrćeš telefon od kumunalno?

Vidis da ti treba ekspert za grtalicu. :mrgreen:

Ko ne pocisti ispred svoje kuce moze da se nada samo kazni od gradske uprave, za svaki dan kad nije pocisceno.
 
Vidis da ti treba ekspert za grtalicu. :mrgreen:

Ko ne pocisti ispred svoje kuce moze da se nada samo kazni od gradske uprave, za svaki dan kad nije pocisceno.
Pa komplikovana je to priča...
Starije komšije se pozivaju na godine, studenti se pozivaju da ne stanuju tu tj da nije njihova zgrada...
Onda imaš komšije koje ili idu na fakultet pa neće fizičke poslove ili su članovi vladajuće ili koalicione partije pa ih to ne zanima.

Zapravo, mi se radujemo kad neko dobije bebu - tad oni čiste svaki dan i soli bacaju...
Čim dete iždžiglja e neće ni oni....
 
Pa komplikovana je to priča...
Starije komšije se pozivaju na godine, studenti se pozivaju da ne stanuju tu tj da nije njihova zgrada...
Onda imaš komšije koje ili idu na fakultet pa neće fizičke poslove ili su članovi vladajuće ili koalicione partije pa ih to ne zanima.

Zapravo, mi se radujemo kad neko dobije bebu - tad oni čiste svaki dan i soli bacaju...
Čim dete iždžiglja e neće ni oni....

Znaci dok radnici i strucnjaci beze iz drzave, logican je opis situacije da samo neradnici ostaju a od njih eto slaba vajda i da se sneg i led ocisti ispred kuce. Zamisli, jos njihove. :lol:
 
Према томе, када вам следећи пут другови другосрбијанци просипају мантре о томе како смо ми мали у односу на Америку, ситне рибе и тако то само им кажите да главни град Србије има више од 3 пута више становника од главног града САД!
New York ima vise stanovnika od citave Srbije .Opet smo ih zaje8ali,ne znam kako ali znam da jesmo
 
Према томе, када вам следећи пут другови другосрбијанци просипају мантре о томе како смо ми мали у односу на Америку, ситне рибе и тако то само им кажите да главни град Србије има више од 3 пута више становника од главног града САД!

Ovo je na nivou znate li da su procentualno Srbi viši od Amera? Znate li da Srbi mogu više popiti alkohola od Amera? Znate li da su Srbi bolji u krevetu od Amera? Znate li da su Srbi bolji u sportu od Amera? Pa ne znam dokle ćemo da se osećamo malim u odnosu na njih uz sve ovo. :lol:
 
Ovo je na nivou znate li da su procentualno Srbi viši od Amera? Znate li da Srbi mogu više popiti alkohola od Amera? Znate li da su Srbi bolji u krevetu od Amera? Znate li da su Srbi bolji u sportu od Amera? Pa ne znam dokle ćemo da se osećamo malim u odnosu na njih uz sve ovo. :lol:
stvar u poredjenju bilo cega sa "amerima" je sto je to nemoguce jer AMERIKANCI nisu narod vec spoj raznih pre svega evropskih a u relativno skorijoj istoriji latinskih i bliskoistocnih ljudi, kao i azijata koji su se u odredjenoj meri navikli na potrosacki nacin zivota. tako da AMERIKANAC moze da bude neko kome je deda sa cetnicima izbegao 1945. do sad je on vec postao pravi amerikanac sa malo veze sa srbijom. ali opet je srbin jelte. i ne mogu se racunati amerikanci za bilo koje parametre jer u to spada sve i svasta. amerikanac moze biti bilo sta od kineza do norvezana. jedine mere koje su pravilne iz amerike su ekonomske (bdp po glavi stanovnika itd.).
 
Има занимљива ствар у вези са великим метрополама у САД.Бели Американци (хајде да се правимо да та групација заиста постоји) и даље чине већину на нивоу САД и у 90 % држава, али у скоро свим великим градовима они су изразита мањина-Њу Јорк, ЛА, Вашингтон, Чикаго итд.

Изгледа да ће велике градове САД у будућности насељавати црнци и Латиноси, а да ће белци живети по неким реднек-вукојебинама.
 

Back
Top