Beo zoo vrt se seli na Adu?

Beogradski ZOO je apsulutno najgori koji sam video po prestonicama i gradovima Evrope kada su uslovi za životinje u pitanju. Takođe logistička je katastrofa ako treba doći namenski kolima.
Sa druge strane verovati SNS da "neće" nešto graditi je čista budalaština i naivnost.
Takođe pitanje je i taj novi što naprave na šta bi ličio i u koji rokovi bi bili probijeni.
Primer glavne autobuske i železničke. Da ne bude kao sa vozovima, da pustimo malo lavove neka trčkaraju privremeno po Topčideru i Košutnjaku a tigrove u Zvezdarsku šumu, jer je investitor bankrotirao nakon što je pokupio kredite i subvencije :mrgreen:

Zato su mi osećanja podeljena, sa jedne strane one humane za životinje je svakako bolje da ih izmeste, sa druge strane....ne verujem bagri aman baš ništa.
Nije SNS, ako si ispratio moj prethodni post, taj problem stoji od 2007. kada su novi vlasnici Beka, koji sada tamo grade, napravili
dil sa tadashnjim gradskim vlastima da spoje taj distrikt, sa prostorom sadashnjeg zoo vrta, i tu izgrade klubove, kockarnice i restorane,
za populaciju tog distrikta... Vuk Bojovitj je zbog toga, tada shtrajkovao gladju..
 
a trg je radjen ponovo iz drugih razloga.. nije nista pucalo nego je tonulo..zbog toga sto su zurili da zavrse radove u roku koji je vesic zadao nije se islo valjcima po plocama i one se nisu slegle..to na fotki njuz neta sto vidis nije puknuta nego potonula ploca..zato vise nema problema kad je preslozen jer se tad nije zurilo i na tenane su lepo ispritiskali ploce teskim valjcima i slegli sve.
 
ma jok bre..stvarno loopas..drzao sam tu kocku u ruci..cela je granitna..nista se nije lepilo na nju..to sto se vidi na slici sto ljudi misle da je lepak granitne plocice na kocku je sika.. sve je iz jednok komada granita .. pazi..svasta mozes da mi pricas ali ovo ne jer sam video.
Nije zato su menjane komplet sve na trgu jer su bile fejk. Betonske kocke na koje su lepili granitne pločice koje su odmah otpadale.
 
Ma kakvi PREVARA najobičnija koja nije prošla. Lepljen tanki kamen na betonske ploče. Išaosam da gledam. Običan beton i to se raspalo.

ti gledao ja drzao u ruci z:mrgreen:

vidi..lepo se cak i u tom klipu vidi..ali za onog ko hoce da gleda..da ti nacrtam crvenom strelicom.

qqqq.jpg


to belo sto ti mislis da je lepak koji je lepio granitnu plocicu sa betonskom plocom nije lepak nego sika..na klipu se jasno vidi i da izlazi sa strane jer to i nije u ploci nego pored.. ploca je iz jednog dela i oko nje u gornjrm delu se stavljala sika.
sika sluzi za hidroizolaciju da voda ne dopre ispod kocke i shebe sve.
 
Nije SNS, ako si ispratio moj prethodni post, taj problem stoji od 2007. kada su novi vlasnici Beka, koji sada tamo grade, napravili
dil sa tadashnjim gradskim vlastima da spoje taj distrikt, sa prostorom sadashnjeg zoo vrta, i tu izgrade klubove, kockarnice i restorane,
za populaciju tog distrikta... Vuk Bojovitj je zbog toga, tada shtrajkovao gladju..
Suština je da su poličari SNS , DS samo figure.... A iza klub privrednik i ostala druga ekipa. Ta ekipa se ne menja izborima. To je to i to je sistem. Pa Vesić je večiti u gradu da se ne lažemo a uglavnom svi gradski kadrovi su preletači. I sledeći će da budu.
 
Jesi video koje ruglo grade preko puta zoo vrta? To bre vishespratnice bez pristupa vozilima.
Kad dolaze vozila u univer da istovare robu, skidaju, prepreke i zaobilaze ih preko travnjaka
da stignu do radnje. Ljudi dolaze kolima pa parkiraju, pa onda peshaka do zgrade :P
Auuu. Dugo nisam išao tamo pa ne znam šta su u međuvremenu izgradili i gde tačno. To ću morati da skeniram. 😎
 
a trg je radjen ponovo iz drugih razloga.. nije nista pucalo nego je tonulo..zbog toga sto su zurili da zavrse radove u roku koji je vesic zadao nije se islo valjcima po plocama i one se nisu slegle..to na fotki njuz neta sto vidis nije puknuta nego potonula ploca..zato vise nema problema kad je preslozen jer se tad nije zurilo i na tenane su lepo ispritiskali ploce teskim valjcima i slegli sve.
Ma ta priča o kockama je grupa do bola i obesmšljava dodatno inače obesmišljeno stanje.
 
Izgleda da najbolje znaju oni koji nikad nisu bili na kalisu,eventualno nikad ni u beogradu
Sad kao ova lopovska vlast zna bolje od onih pre 100 godina ,pazi zeleznicka u prokopu u pripizdini ,svakom gradu na svetu je to atrakcija i normalno u centru da je sve blizu
 

Back
Top