BEO-VESTI

Slazem se da je glupa,još kad ga je zvao Blic kako bi potvdio informaciju,on im je rekao da su mu to naestli političari,a sumnja na radikale,kao da Blic ne zna u čemu je fora...pih :p
 
BREAKING NEWS

cekam 08:00 da se otvori kineska radnja i idem da im razbijrm o glavu sat koji sam uzeo matorima pre par dana
nece mnogo da ih boli,plasticni je :mrgreen:

hehehe zamisli otreskaju me kinezi,skupi se njih 200-300 i bude hu jao bang :smile:
ali..."no way Pedro" 8)
MASTERov kung fu je jachi od njihovog

10.gif
8.gif
 
MASTERMIND:
BREAKING NEWS

cekam 08:00 da se otvori kineska radnja i idem da im razbijrm o glavu sat koji sam uzeo matorima pre par dana
nece mnogo da ih boli,plasticni je :mrgreen:

hehehe zamisli otreskaju me kinezi,skupi se njih 200-300 i bude hu jao bang :smile:
ali..."no way Pedro" 8)
MASTERov kung fu je jachi od njihovog

10.gif
8.gif

javi se da znamo da si ziv,u slucaju da te izdaju borilacke veshtine...
pucaj im u kolena.
 
evo me,ziv sam
zamenio sat i josh sam i ranac kupio hahahaha(kako sam jeftin 8) )

hahaha,ali najjace je to sto ovaj meni kaze jednu rech, npr. vajimdjuan :smile:,
a ova radnica,koja je ujedno i "prevodilac" mi pricha tri rechenice hahhaha
k'o u maratoncima,kad onaj torima samo jednom svirne trubu,a mija aleksic ga odma' skapira
aaaaaaaahahahahaha "beeep beeep.....tata spalio djenku" :smile:
 
u onom prolazu "novom" ne tamo gde je pekara "Mijatovic" vec u onom drugom blixe pijaci
STR "HONGYING" Vidikovacki venac 57a (pise na fiskalnom 8) )

haha isao sam malopre da zamenim i ranac,hahahah
zaro sto sam ga testirao kad sam doshao gajbi,dodushe test je bio EXTREMAN 8) ,i nije ga prosao
uzeo sam drugi

btw umro Milosevic
 
Ma, beogradjani su takvi, a i ja sa njima, da jedva cekaju prvi nagovestaj lepog vremena, pa da popune baste kafica ili da odu na Adu, ili Kosutnjak...
Nemam pojma, meni je to super, znaci da nismo neki koji se samo zabiju u kucu nego hocemo malo ia da osetimo atmosferu lepog vremena i druzenja. Ja sam do skoro imao dvoriste (dok se nisam preselio), i moji drugari su sedeli tamo svako vece, sezona je pocinjala u martu, a zavrsavala se u oktobru, pa cak i u novembru. A o vikend rostiljima i da ne pricam...
 
Kako bre nema vise luna parka !!! Pa to je mesto na kome sam odrastao !!!!!! Gde sada da vodim dete !!!!! Odneli mi moju omiljenu panoramu ( ionako je bila jedina u gradu ) !!!
 
Napravićemo mi drugarice i drugovi još veću i bolju panoramu.
Majku mu božiju...

Kreteni sve uništiše...mora da će nek'i novi kafići da niknu na tom mestu.
Silikonska dolina je pretesna!
 

Back
Top