Quantcast

Bengalsko mače na poklon

_BIZZARE_

Zainteresovan član
Poruka
188
Pa, ja sam nju uzela josh u oktobru... A ona je polu bengalka... Bilo ih je samo dve, a majka im je uginula kada ih je okotila, pa su ocuvane na cuclu... A pravo bengalsko mace ti je bash skupo... :/ Ako hocesh nekog meshanca, evo, ja ti poklanjam kada budem imala macice... :zper:

mayah

Početnik
Poruka
5
Pa, ja sam nju uzela josh u oktobru... A ona je polu bengalka... Bilo ih je samo dve, a majka im je uginula kada ih je okotila, pa su ocuvane na cuclu... A pravo bengalsko mace ti je bash skupo... :/ Ako hocesh nekog meshanca, evo, ja ti poklanjam kada budem imala macice... :zper:
BILA BIH TI TOLIKO ZAHVALNA DA NE MOZES DA ZAMISLIS! Kada budes parila macku, bilo bi dobro da je uparis sa nekim mackom koji ne odudara mnogo od fizizckih karakteristika, tj. sa nekom slicnom vrstom, pa cak i sa domacom je ok. Da ne bude neki spynx ili persijaner :) Naravno, to je samo savet, ti ces uraditi kako zelis, i samo napred! Vec se radujem i moooooooolim te da ne zaboravis! Hvala ti puno unapred! Da li mogu da vidim kako sada izgleda?

_BIZZARE_

Zainteresovan član
Poruka
188
Pa, teshko, ja imam polupersijanera, ovog sa slike, a ona slabo ide napolje, tako da ne verujem da ce da se pari sa nekim drugim... A, necu da zaboravim za mace, nishta ne brini... ;) Kada bude, jedno je rezervisano za tebe. :)
Evo nekih slika...

Prilozi

nensika

Primećen član
Poruka
668
Moja maca Milica je rodjena isto negde u oktobru, i tek je sad (pre neki dan) imala prvo teranje, zato me bas zainteresovalo kako je moguce da se Mica vec omacila. I kazu da im ne bi trebalo dati da se pare dok ne napune bar godinu dana...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.