Bendovi koje mrzite i zašto?

95% ex-yu roka

Cela ta ''bosanska'' urlajuća ekipa koja opevava milinu, tugu i mladost. Pod bosanska ne mislim samo na bendove iz Bosne, nego na sve koji se uklapaju u tu definiciju. Pa svi ti ''ozbiljni'' muzičari koji pokušavaju da prate svetski trend tog doba na palanački način, pa ispadne papazjanija. Pa onda pop/rok skakutavi isprazni ''hajmo jugoslavijo'' bendići.

Bijelo dugme, Crvena jabuka, Prljavo Kazalište, Atomsko sklonište, Divlje jagode, Smak, Plavi orkestar, Zabranjeno pušenje, Galija, Parni valjak, Generacija 5, Vatreni poljubac, Oktobar 1864, Kerber, Indexi, Film, Time, Pop mašina, Rok mašina, Osvajači, KUD idijoti

Ateist rep kao jedinica za površnost i ''zabavu'' sa pokojim kao ozbiljnim tekstom, dobro ispeglanim za široke mase.

Garavi sokak - bez komentara

Repetitor kao simbol za bunt kloniranih, uniformizanih mozgova koji su kao drugačiji od ostalih uniformisanih mozgova

Azru cenim zbog Džonija, jer mislim da je strašan čovek, ali pesme nikako.
 
hahaha da, garavi sokak i galija :')
u2, james blunt, duffy...
nije da mrzim, ne shvatam svrhu postojanja :)
na neke bendove još i možeš da se nasmeješ (tipa divlje jagode i tekstovi a la voljela je hladnu koka kolu, voljela je da je zovem patkica :lol:)
izvođač koga bašbaš mrzim jeste balašević.
 
vecinu metal bendova.

zato sto su gomila ucmalih, ogranicenih likova cije se shvatanje muzike nije promenilo zadnjih 30 godina. uz par izuzetaka poput bogova Faith no More i par novih bendica koji su spremni da naprave korak napred u zanru. ostatak je monoton, nekreativan, depresivan, jedno te isto, masne kose, sive lobanje....moj doprinos zanru - ignorisanje do daljnjeg.
 
vecinu metal bendova.

zato sto su gomila ucmalih, ogranicenih likova cije se shvatanje muzike nije promenilo zadnjih 30 godina. uz par izuzetaka poput bogova Faith no More i par novih bendica koji su spremni da naprave korak napred u zanru. ostatak je monoton, nekreativan, depresivan, jedno te isto, masne kose, sive lobanje....moj doprinos zanru - ignorisanje do daljnjeg.

Čisto me zanima koji su to bendići!?
 

Back
Top