95% ex-yu roka
Cela ta ''bosanska'' urlajuća ekipa koja opevava milinu, tugu i mladost. Pod bosanska ne mislim samo na bendove iz Bosne, nego na sve koji se uklapaju u tu definiciju. Pa svi ti ''ozbiljni'' muzičari koji pokušavaju da prate svetski trend tog doba na palanački način, pa ispadne papazjanija. Pa onda pop/rok skakutavi isprazni ''hajmo jugoslavijo'' bendići.
Bijelo dugme, Crvena jabuka, Prljavo Kazalište, Atomsko sklonište, Divlje jagode, Smak, Plavi orkestar, Zabranjeno pušenje, Galija, Parni valjak, Generacija 5, Vatreni poljubac, Oktobar 1864, Kerber, Indexi, Film, Time, Pop mašina, Rok mašina, Osvajači, KUD idijoti
Ateist rep kao jedinica za površnost i ''zabavu'' sa pokojim kao ozbiljnim tekstom, dobro ispeglanim za široke mase.
Garavi sokak - bez komentara
Repetitor kao simbol za bunt kloniranih, uniformizanih mozgova koji su kao drugačiji od ostalih uniformisanih mozgova
Azru cenim zbog Džonija, jer mislim da je strašan čovek, ali pesme nikako.