Belivuk se brani rafalom po SNS: Priznao da je rušio Savamalu, čovek za vezu bio Vulin

Sotonske lazi tom slugi tame nece pomoci da se izvuce od paklenog ognja.

Die Muehlen der Justiz mahlen langsam, aber sie mahlen staendig.

Tako zavrsavaju svi koji sluze Nesvetom Trojstvu Djilas / Jeremic / Solak
:D
Nezgodno je što se na sudu prvo ispituje kredibilitet svedoka a zatim
se traže dokazi.

Ja lično verujem Belivuku ali to nije dovoljno osim za dreku na forumu.

Pa osudili su Legiju i gomilu njegovih kriminalaca i dan danas sede u zatvoru. Svi zivi.
Pitanje je sta ti pricas?
pazi ovoga pametnjakovica.Osudili su Legiju u Zvecku bez dokaza za ubistvo premijera, jer se radilo o politicki motivisanom cinu a oni su bili deo drzavnog aparata pri MUP-u.Klasicne krimose koji su radili za "nekoga" po pravilu ubijaju jer ti nemaju sta pametno da kazu a krivi si 110%

pazi ovoga pametnjakovica.Osudili su Legiju u Zvecku bez dokaza za ubistvo premijera, jer se radilo o politicki motivisanom cinu a oni su bili deo drzavnog aparata pri MUP-u.Klasicne krimose koji su radili za "nekoga" po pravilu ubijaju jer ti nemaju sta pametno da kazu a krivi si 110%
Sem puske i priznanja ubice nemaju nikakvih dokaza :lol:
Potrudi se malo, ne ide to botovanje...gubis fokus :mazipsa:

Ko je sada zavrtao jajca Vozdu,cim je dozvoljeno da sudjenje bude javno.:think:
Nista se nije zavrtalo vec je gospodin predsjednik Aleksandar Vucic sam trazio da sudjenje bude otvoreno za javnost, zbog toga sto nema sta skrivati.
Isto tako je i u "aferi Jovanjica" sam podnio tuzbu protiv sebe.

Sem puske i priznanja ubice nemaju nikakvih dokaza :lol:
Potrudi se malo, ne ide to botovanje...gubis fokus :mazipsa:
kakve puske i priznanja ?Ostavili pusku ,verovatno sa autogramom na kundaku i sveze urezanom reckom,a priznanje se veoma lako da iznuditi ako imas zive clanove porodice.Ne znas ti gde si supalj,da te obradju 24 sata to bi priznao da si ubio Isusa na krstu

Nista se nije zavrtalo vec je gospodin predsjednik Aleksandar Vucic sam trazio da sudjenje bude otvoreno za javnost, zbog toga sto nema sta skrivati.
Isto tako je i u "aferi Jovanjica" sam podnio tuzbu protiv sebe.
Жвала јесте кримос и било би нормално да се склони али је проблем ко ће да дође. Мариника, Ђилас, то су иста говна као он.

Жвала јесте кримос и било би нормално да се склони али је проблем ко ће да дође. Мариника, Ђилас, то су иста говна као он.
Ne postoji nijedna pravomocna presuda protiv gospodina predsjednika Aleksandra Vucica.
Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic toliko je nevin da je prisiljen dizati prijave protiv samoga sebe.

Back