Belgijski ovčar - Malinoa

Uf iskreno da ti kazem,pokaza mi covek i slike i sve ko mu e tatko a ko mama ali ja pojma nemam,eto jedino znam da mu je mama nemacki ocar a tajo malino.Inace on je bio najsitniji i nekako najnezniji pa sam ga zato i uzela,on mi je nekako umetnicka dusica,sav nezan..jedino sto voli da potera macke.Hahaha sjatile se komsijske macke sve posedale na zid i bulje u njega i ko da zasedaju sta sad da rade,a on ih gleda i smo ceka kad ce koja da se usudi da sidje.Nije neki vrtiguz,vise je mazan.Voli da je u drustvu,i voli da klopa.To nam je prvi pas do sada su nam samo macke uspevale.Moja velika ljubav su nemacki ovcari kao dete sam imala jednog i htla sam opet,ali Srba je srce jedno odmah sam ga zavolela.
 
Uf iskreno da ti kazem,pokaza mi covek i slike i sve ko mu e tatko a ko mama ali ja pojma nemam,eto jedino znam da mu je mama nemacki ocar a tajo malino.Inace on je bio najsitniji i nekako najnezniji pa sam ga zato i uzela,on mi je nekako umetnicka dusica,sav nezan..jedino sto voli da potera macke.Hahaha sjatile se komsijske macke sve posedale na zid i bulje u njega i ko da zasedaju sta sad da rade,a on ih gleda i smo ceka kad ce koja da se usudi da sidje.Nije neki vrtiguz,vise je mazan.Voli da je u drustvu,i voli da klopa.To nam je prvi pas do sada su nam samo macke uspevale.Moja velika ljubav su nemacki ovcari kao dete sam imala jednog i htla sam opet,ali Srba je srce jedno odmah sam ga zavolela.
lepo lepo :) Ni moja Luna ne voli macke (Luna je crni nemacki ovcar) Obratite mi se na pp ako treba nesto,oko dresure ishrane ,socijalizacije itd :) da ne bih kacila ovde linkove..ali imam par knjig au pdf formatu..a i znam ponesto o uzgoju nezi ishrani dresuri... :) I dajte neke bolje slicice ako moze,gde se bolje vidi :) on je divan..
 
Jao, kakav je blenta mali! :heart: Kolike su mu sape! Ima tema o dresuri, neki mali pollupismeni je pitao kako da mu ker ide de i on da mu ne zeva okolo... i dala sam mu link ka postu od kog na temi pocinju donekle korisni i pametni saveti. (I ujedno se stidim same sebe od pre nekoliko godina, i svog stila pisanja! :rumenka:)
 
Povraćaju oni kada se prejedu, a znamo da nisu "baždareni" na količinu :) Tak'i su svi.
Naročito ako se posle prežderavanja igraju - a igranje im se svodi na bezglavo jurcanje naokolo.

Osim mog komšije, chow-chow. Taj se lepo "napuca" i onda legne da odmori.
 

Back
Top