Quantcast

Belgijski ovčar - Malinoa

easyB

Primećen član
Poruka
719
Pozdrav za sve na temi nije nas dugo bilo.
Fotografija Astora sa agility takmicenja u Beogradu

Morao sam da "odgovorim sa citatom", čisto da bih ponovio ovu sliku! Ovo je fantastično! Mišić, mišić, mišić, pa onda fokusirani pogled. Pogledajte sa koje daljine on skače! Najmanje 2 metra, pa on prosto leti!
(Izvinite zbog ovolikih uskličnika, ali stvarno sam fasciniran)
Svaka čast i pratiocu, treba to stići... :)

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.635
Morao sam da "odgovorim sa citatom", čisto da bih ponovio ovu sliku! Ovo je fantastično! Mišić, mišić, mišić, pa onda fokusirani pogled. Pogledajte sa koje daljine on skače! Najmanje 2 metra, pa on prosto leti!
(Izvinite zbog ovolikih uskličnika, ali stvarno sam fasciniran)
Svaka čast i pratiocu, treba to stići... :)

i ja skidam kapu
+ svaka cast fotografu

borg_08

Obećava
Poruka
59
i borg bi volio neku ženku naći
DSC_0264.JPG
DSC_0240.JPG
DSC_0264.JPG
DSC_0240.JPG

gura_995

Obećava
Poruka
69
Pozdrav! Moj prijatelj ima malinou zove se mala i on hoce da je pokloni a ja sam rad da je primim. Znima me kako podnosi promjenu vlasnika, sada ima skoro 3 godine da li je sada kasno da se odrade jos neke komande poslusnosti i rukav? Ona je luda za lopticom! Da li moze neko da mi pomogne sa nekim savjetima jako mi je hitno! Kako da joj odradim ono osnovno ona je naucena na komande : sjedi, cekaj, donesi, pusti i jos neke. Ja bi sada jos odradio lezi, mir, box, uz nogu, mjesto i tako! Kazi te mi kako to da uradim? :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.