"Becka" Skola

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
E sad recimo vi odete u neki grad (nazovimo ga Bec) i tamo jel upoznajete neke ljude....pa samim tim i neke devojke.

I kao pocnu da vas muvaju... ali sve po istom sablonu. U pitanju je neki sistem uvreda, podcenjivanja, provokacija i spustanja. I ajd da ne generalizujem ali u tom "Becu" 9 od 10 devojaka koristi isti nacin ponasanja i ista razmisljanja... Tipa ja sam najbolja riba na svetu, a ti nisi dovoljno vredan i ja cu tebi nesto "da dam" :shock: i postalja se tako kao da je neko zlato ili je mozda koka al ona sto nosi zlatna jaja u pitanju... Inace sve za sebe tvrde da su extra fine... a za 5 sekundi se vidi njihovo pravo lice...

E sad one kao gledaju neku iskrenost, romanticnost, vernost, naravno materijalne vrednosti... i postavljaju neke testeve koje tip kao treba da prodje... a na bilo kom od tih testova bi i same pukle u sekundi...

Sta vi mislite o "Becu" i "Beckoj" skoli?

PS Sad znam da ce se javiti ljudi koji ce reci: pa ja nemam problema sa Beclijkama... i onda cu ja ispasti glup... ali bas me briga... problem postoji...
 
u ***** ti zivot...kako mene bre niko ne muva... :(
desi se doduse...ali retko...jednom u sto godina...a za tobom pero potraznja nevidjena...samo sto fun club nisu osnovale...
ti ces meni nabiti komlekse tim pricama... :(
 
S_K_V_O:
u ***** ti zivot...kako mene bre niko ne muva... :(
desi se doduse...ali retko...jednom u sto godina...a za tobom pero potraznja nevidjena...samo sto fun club nisu osnovale...
ti ces meni nabiti komlekse tim pricama... :(
Eh ne muvaju te... prosto to ne mogu da poverujem...

A kad te muvaju jel te muvaju sa recima:
"Hajde na kafu... pa da posle svima mogu da pricam kako si ustvari ruzna i glupa... Hocu da se uverim da tako nesto uobrazeno, isfolirano postoji i onda da ti se podam kao sto i svi tipovi po tvojoj prici padaju nicice svugde gde se ti pojavis. Samo reci kad i gde?". :lol:
 

Back
Top