Bebi-bum u Srbiji! Od izbijanja pandemije koronavirusa rođeno 118.767 beba, a poznato i koliko ih je napravljeno tokom karantina!

Poruka
24.412
...

Idemo malo pozitivnih vesti :kpozdrav:


BEBI-BUM U SRBIJI! Od izbijanja pandemije koronavirusa ROĐENO 118.767 beba, a poznato i koliko ih je napravljeno tokom KARANTINA!

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/601603/bebi-bum-srbija/vest


Dakle karAnatin brale...narod ne trosi vreme na bleju i ono šatro "u guzvi sam, u poslu sam", vec kuci brale, karantin i sta ces nego...dovatiš se zenske i ... do zore..., a ko voli zornjak i od zore...:zurka:


...
 
Ljudi koji su u braku ne izlaze mnogo i onda znate i sami....:obozavam:
Ma ovo je fake news.
Miric stated that official data show that the death rate in 2021 increased by about 21.000 compared to 2020, when around 114.000 people died.

She mentioned that in 2021 and 2020, the elderly are certainly the most affected by COVID and other diseases. According to her, there are no officially published data on mortality for 2021 by age, sex and causes, but based on 2020, it can be seen that about 70 percent of that increase in mortality is contributed by COVID-related diseases.

She says that in 2021, there was a very slight increase in the number of births, which is almost negligible. According to the SSO, 62,062 children were born in Serbia last year, which is 0.6 percent more than in 2020, compared to 61,693 live births in 2020.
https://www.b92.net/eng/news/society.php?nav_id=112913
 
Ma ovo je fake news.
Miric stated that official data show that the death rate in 2021 increased by about 21.000 compared to 2020, when around 114.000 people died.

She mentioned that in 2021 and 2020, the elderly are certainly the most affected by COVID and other diseases. According to her, there are no officially published data on mortality for 2021 by age, sex and causes, but based on 2020, it can be seen that about 70 percent of that increase in mortality is contributed by COVID-related diseases.

She says that in 2021, there was a very slight increase in the number of births, which is almost negligible. According to the SSO, 62,062 children were born in Serbia last year, which is 0.6 percent more than in 2020, compared to 61,693 live births in 2020.
https://www.b92.net/eng/news/society.php?nav_id=112913
Može biti.
 
Dosadna statistika. A ja sam definitivno statistička greška. Ah.

Koliko je točak moćan. Obnavlja se.

Kazu da je sve od 2020 cipovano pa zato tako. :whistling:
Čip potpuno nepotreban.

Decaaaa, nasa radost, dok ne odrastu.
I ja bi decu, al nema zainteresiranih majki☹️☹️☹️
Da sve bi princa. A ti gladan đukela....

Biće. Strpi se. Putuj malo gde nisi.
 
kakva rezimska propaganda. To nije ni 60 000 po godini a umire preko 100 000.

Цитирам:
"Od marta 2020. godine, kada je u Srbiji proglašena epidemije koronavirusa, i zaključno sa januarom ove godine u našoj zemlji je rođeno ukupno 118.767 beba, pokazuju podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS)."

А умрло је 244 439.

Ми смо од марта 2020. у минусу за 125 672 !

Већи је минус од броја рођених, односно број умрлих је преко двоструко већи од броја рођених.


п.с. од кога је линк... не чуди ме глупост коју су направили
 
...

Idemo malo pozitivnih vesti :kpozdrav:


BEBI-BUM U SRBIJI! Od izbijanja pandemije koronavirusa ROĐENO 118.767 beba, a poznato i koliko ih je napravljeno tokom KARANTINA!

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/601603/bebi-bum-srbija/vest


Dakle karAnatin brale...narod ne trosi vreme na bleju i ono šatro "u guzvi sam, u poslu sam", vec kuci brale, karantin i sta ces nego...dovatiš se zenske i ... do zore..., a ko voli zornjak i od zore...:zurka:


...
ma žene navalile...
 
Цитирам:
"Od marta 2020. godine, kada je u Srbiji proglašena epidemije koronavirusa, i zaključno sa januarom ove godine u našoj zemlji je rođeno ukupno 118.767 beba, pokazuju podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS)."

А умрло је 244 439.

Ми смо од марта 2020. у минусу за 125 672 !

Већи је минус од броја рођених, односно број умрлих је преко двоструко већи од броја рођених.


п.с. од кога је линк... не чуди ме глупост коју су направили
Lep je osećaj roditeljski.
Ali...
1) Nisam hteo da u nestabilnom vremenu pomislim da vidim da mi dete bude gladno jer često oba roditelja ostaju bez posla
2)A sada ima drugi momenst - ja ne želim da pravim topovsko meso za kulove od "privatnika" i "investitora", nek crknu paraziti bez svežeg "potrošnog materijala" - JA SAM POBEDIO NJIHOV SISTEM! Još samo da umrem...

MA NEKA SU!!! SRBII SAMO YEBITEEEE :heart:
Balkanci rade svinjski i sirovo, jel si video one filmove kako na zapadu...
 
Poslednja izmena:
Lep je osećaj roditeljski.
Ali...
1) Nisam hteo da u nestabilnom vtemenu pomislim da vidim da mi dete gladno
2) Sada ja ne želim da pravim topivsko meso za kulove od "privatnika" i "investitora", nek crknu paraziti brz svežeg "potrošnog materijala" - JA SAM POBEDIO SISTEM!


Balkanci rade svinjski i sirovo, jel si video one filmove kako na zapadu...
da
 
Lep je osećaj roditeljski.
Ali...
1) Nisam hteo da u nestabilnom vremenu pomislim da vidim da mi dete bude gladno jer često oba roditelja ostaju bez posla
2)A sada ima drugi momenst - ja ne želim da pravim topovsko meso za kulove od "privatnika" i "investitora", nek crknu paraziti bez svežeg "potrošnog materijala" - JA SAM POBEDIO NJIHOV SISTEM! Još samo da umrem...
А ја сам одлучио да не будем ни у каквој фирми, него да сам радим... Ја свакако радим, али овај гњавеж вирус ми уопште не помаже.
 

Back
Top