Beba za keš

Правим децу по наруџбини, углавном близанци 99 %
Заинтересовани клијенти нека се јаве у приватној поруци. Хвала
 
Zovi Kristijana Ronalda. On da nema ovog ne bi imao decu. Sve troje dece ima na ovaj nacin.
I ta djeca ce,mislis, biti srecna,a oduzeo im majku u startu.
Ne kaze se dzaba da je dijete bez majke siroce.
Ko ce tom njegovom djetetu zamijeniti majku?
Njegova majka?Baba je baba,nije ipak majka.
Njegova nova zena ili vise njih? Da,bas...
Ko drugi?
Niko.
Znaci,zbog vlastitog egoizma je ostavio djecu bez majke.
 
Brak je kao institucija sve više prevaziđen i ljudi retko žele da izađu iz svoje zone konfora i uđu u nešto što može, ali i ne mora da uspe.

Traže se instant gratifikacije, fak badi, deda babi, evribadi..

ALI, šta kada osoba poželi da dobije potomstvo, a ne bi da se upliće u veze i brakove?

Da li biste rodili nekome, možda vantelesnom oplodnjom, dete za keš?

Muškarci, da li bi bili donator za keš?

Koja suma bi vas zadovoljila i pod kojim uslovima?
Nikad ni za kakve pare ne bih to uradila.
Na stranu sva prica i belom roblju, zatocenistvu zena, prostituciji, trgovini decom. Sve to stoji i sve je uzasno.
Ja nisam ni za kupovinu kucnih ljubimaca a kamoli dece. Jedina prihvatljiva opcija je usvajanje.

Da postavimo situaciju kao da je ta zena sasvim voljna, bezosecajna i svakako bi dete bacila na djubre kad ga rodi, pa necu o njoj da pricam :roll:

Ali kakav bi roditelj muskarac bio jer iz sopstvenog sebicluka on hoce dete koje je biloski njegovo, mora da nosi njegove gene, ali ne zeli da mu obezbedi porodicu, ciljano ga osudjuje da nema majku nikad, cak ni zamenu, jer gospodin ne zeli da se uplice u veze i brakove :roll:
Kako ce to dete vaspitati, nauciti ga sta je ljubav, porodica, zajednistvo, pomoc bliznjima i sve ostalo sto cini socijalno bice. Kako ce ostvariti vezu sa tim detetom...treba izaci iz svoje zone komfora.... ko ce da se petlja u sve to, bitno je da ima potomstvo na papiru.

Nije to isto kao kod razvoda...dete ima kontakt sa drugim roditeljem, a ako nema, to stvara traume i osecaj napustenosti za koje dete krivi sebe uglavnom.
Ali koga briga...tata se ne bavi prevazidjenim stvarima kao sto je porodica i ispravno vaspitanje deteta. Jer ima kes, dete ce biti obezbedjeno i srecno zbog toga.
I onda lagano stvara cudoviste kao sto je on, ili psihopatu, u najboljen slucaju nesrecno dete okruzeno onim sto kes moze da kupi.
 
Brak je kao institucija sve više prevaziđen i ljudi retko žele da izađu iz svoje zone konfora i uđu u nešto što može, ali i ne mora da uspe.

Traže se instant gratifikacije, fak badi, deda babi, evribadi..

ALI, šta kada osoba poželi da dobije potomstvo, a ne bi da se upliće u veze i brakove?

Da li biste rodili nekome, možda vantelesnom oplodnjom, dete za keš?

Muškarci, da li bi bili donator za keš?

Koja suma bi vas zadovoljila i pod kojim uslovima?
Ne.
Za keš ne.
Ali mislim da je u redu pomoći onim parovima koji sami ne mogu imati decu. Postoje ljudi koji su dovoljno altruistični i koji to mogu.

Usvajanje nije lako. Čeka se godinama i obično se ne dobije beba, već odraslo dete. Provere su rigorozne.
Naravno i tu postoje one manje legalne opcije.
Mislim da se ljudi odlučuju za surogat jer u tom slučaju dete ipak nosi i njihove gene.
 
Muškarci, da li bi bili donator za keš?

Koja suma bi vas zadovoljila i pod kojim uslovima?
Nisam pristao na to niti bih, nema para koje bi me naterale da znam da negde tamo imam dete a da ne znam sta je sa njim niti kako izgleda.

Malo ste zautali od teme i upleli ste surogat majcinstvo, koje nema mnogo veze sa ovim sto je Han pitao.

Јесте ли Ви свесни да је то са етичке стране горе од проституције? Али да занемаримо то, колико ствара могућности за инцесте на тај начин? Да се блиски сродници сретну и зачну односе и породице.
Ako mislis na surogat (cini mi se da si to citirala) nema tu incesta.
 
Svet je odavno poludeo..osiromašili narod i onda tako pustaju nakaradne stvari za lovu kao da budu normalne.Ima toliko dece koja čekaju da budu usvojena i da im se pruzi malo ljubavi...ali to ne moze jer Boze procedura, papirologija..birokratija..
 
Nisam pristao na to niti bih, nema para koje bi me naterale da znam da negde tamo imam dete a da ne znam sta je sa njim niti kako izgleda.

Malo ste zautali od teme i upleli ste surogat majcinstvo, koje nema mnogo veze sa ovim sto je Han pitao.


Ako mislis na surogat (cini mi se da si to citirala) nema tu incesta.
Писала сам о сејању семена на све стране. После смо проширили.
 
li to ne moze jer Boze procedura, papirologija..birokratija..
Nazalost je tako, ima toliko ljudi koji bi bili divni roditelji ali ih cela ta procedura izmrcvari i odbije da odustanu i ostanu sami.
Писала сам о сејању семена на све стране. После смо проширили.
Ok, zato sam se ogrado, nisam ni pohvatao ko je sta pisao o cemu.

Tema je teska ali realna, ja znam nekoliko primera da ljudi i ne znaju da su ocevi. Kako da kazem znam, rekli su mi samo da su nekoliko devojaka resile da imaju decu sa nekim od mojih kolega i da su to i ispunile, ko, sa kim nemam pojma.
Meni nije bilo dobro kad sam cuo, iskreno. Ona je resila da rodi SEBI zdravo dete sa dobrom genetikom, a oca niko nije ni pitao ni obavestio, ma ko da je.
 
Trgovina decom je fakat i desava se stalno u mnogo vecem obimu nego sto mislimo.


Naravno da ne.

Premda, ne vidim zasto ne bi postojao dogovor o roditeljstvu, sa nekim ko isto tako zeli, bez uplitanja kesa.
 

Back
Top