BB - Saraja Vučelić pred diskvalifikacijom zbog veličanja Draže Mihajlovića

  • Začetnik teme Začetnik teme Borna
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naš večernji list, i 24 sata pišu da je jučer BB zamalo diskvalificirao srpsku predstavnicu u Big Brotheru jer je pjevala "četničku" himnu sa opravdanjem da se radi o svadbenoj pjesmi.

To je sad nova vijest i trenutno nemam izvor, čim bude stavljeno na prvom portalu stavljam ovdje.

Zaključak: Srbija ide europskim putem.


Koju pesmu je pevala?
 
evo srpski izvor, ipak ima: http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/246178/VB-Soraja-pevala-cetnicku-pesmu-pa-se-pokajala-u-suzama

"VB": Soraja pevala četničku pesmu, pa se pokajala u suzama Video
M. R. | 06. 04. 2011. - 10:39h | Komentara: 88

Mladu ukućanku Soraju Vučelić neznanje istorije našeg naroda umalo je koštalo izbacivanja iz kuće "Velikog brata". Ona je u okviru ovonedeljnog zadatka "kamp", prilikom dizanja kamperske zastavice zapevala melodiju četničke pesme "Sprem' te se sprem' te četnici'' što je automatski izazvalo burne reakcije u Hrvatskoj.

Za tili čas blogovi, forumi i različiti sajtovi na internetu, bili su popunjeni negativnim komentarima o Soraji, a neki su čak pozivali i na linč.


<A HREF="http://ad.httpool.com/event.ng/Type=click&FlightID=24758&AdID=30415&TargetID=8176&ASeg=&AMod=&AOpt=0&Segments=1042,2402,5479,8576,8710&Targets=5109,8176&Values=25,30,51,60,72,84,91,100,110,132,150,207,572,607,615,658,3593,3649,4803,4815,4847,4848,4849,5060,5066,5071,6329,6363,6406,6422,6440,6463,6472,6480,6503,6528,6643,6668,6695,6719,6791,6882,6896,6898,7007,7035,7419,7420,7421,7422,7468,7599,7659,7664,7679,7683,7699,7757,7759,7825,7845,7862,7866,7874,7947,7998,8014,8052,8101,8118,8123,8126,8135,8138,8191,8195,8275,8277,8280,8301,8316,8337,8350,8406,8518,8778,8780,8789,8798,8992,9103,9158,9251,9273,9279,9311,9335,9375,9419,9423&RawValues=USERID%2Cc0a8163e-18353-1263664374-1&Redirect=http://www.keskrediti.rs" target="_blank"><IMG SRC="http://ad.httpool.com/rs/revenue/2011/yu_societe_generale/soge468x60.swf" WIDTH=468 HEIGHT=60 BORDER=0></A>

Svi su mahom tražili Sorajino automatsko izbacivanje iz kuće "Velikog brata".



Međutim, priča je dobila drugačiji epilog kada je Soraja u ispovedaonici Velikom bratu objašnjavala da nije znala koju melodiju peva, da ne poznaje reči te pesme i da je sve vreme mislila da pevuši svadbeni marš.



- Ne znam tačno ni reči, znam kako ide, znam melodiju - pričala je Soraja gotovo plačnim glasom, te se izvinila:



- Izvinjavam se ukoliko sam ikoga povredila zbog neznanja, iz neznjanja, zbog pevanja jedne pesme! - izvinila se Soraja, a Veliki brat je odlučio da je ne izbacuje iz kuće zato što nikoga nije svesno povredila.



Poslušajte kako Soraja pevuši "svadbeni marš":
 
Zašto vi, ljudi kockastih glava, ne dignete glas kada Tompson na koncertu peva "Jasenovac i Gradiška Stara" ?
Zato što to podržavate, fašizam i klanje Srba.

Četničke će se pevati dok je Srba i Srbije.

Naso uporedjivati antifasisticki pokret(cetnici) i fasiste ( ustase ) . Pre svega Drazi su Ameri dali ordren za borbu protiv fasizma . Jasno je da antifasisticka borba hrvatima smeta
 

Čoveče kockaste glave, mi to pevamo gde želimo, nije kažnjivo, četnički pokret i Draža su u Srbiji rehabilitovani a u svetu se Dragoljub pamti kao borac za slobodu.
A ustaše se pamte kao zločinci.

Vidi Draže i u dalekoj Americi,
13160035093aac8f1e5byn7.jpg



Dominiramo ;)
 
I naravno da nije zabranjeno pevati ih, kao što u rvackoj nije zabranjeno pevati "Jasenovac i Gradiška Stara" na Tompsonovom koncertu.

Pa da...
Jasenovac i Gradiška Stara
Tapšu kada Nemeš Maru ka*a!
Voli Mara da publika gleda
Dok Šibenik crveni od jeda,
A Nemeš se Bratu poverava
l opet će da je overava.
Nije strašno, nek se deca vole,
Navikli su na te filmske role.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top