bazdarenje strujomera

:lol:
Pa da,kao mjenja se nesto,ali ne znam koliko kosta,mislim bas da su nam prijatelji pricali da su skoro radili kod nekog elektricara,ali da im je kasnije receno da mora preko epsa,ali nisam sigurna stvarno.
Mi na placu smo preveli struju sa monofazne u trofaznu,znam da je prije NG kostalo 25 000 a kao sada ce kostati 50 000...znam da su izmjenili cijene i x nekih drugih stavki.
 
:lol:
Pa da,kao mjenja se nesto,ali ne znam koliko kosta,mislim bas da su nam prijatelji pricali da su skoro radili kod nekog elektricara,ali da im je kasnije receno da mora preko epsa,ali nisam sigurna stvarno.
Mi na placu smo preveli struju sa monofazne u trofaznu,znam da je prije NG kostalo 25 000 a kao sada ce kostati 50 000...znam da su izmjenili cijene i x nekih drugih stavki.

cekaj pa to je jedna prosecna srpska plata....:shock:
 
strujomer je merni uređaj
ima na sebi blombu tj zapečaćen je
svaka popravka uključuje baždarenje i odgovarajući žig akreditovanog servisa
dakle po PSu ga skidaju stavljaju baždare itd samo ovlašćena lica
e sad mimo PSa samo mašta je granica
 
Аух, много је!
Знам једног што је крао струју неколико година, али платио је око 100.000 динара и то нешто на рате.
Сад, не знам да ли је код тебе то случај, па су ови из ЕПС-а лупили цену или је стварно потрошено....
 
Mozda bi ti nasli neki izlaz da napises o cemu se konkretno radi. Mislim, pola miliona... kako. Pa valjda postoji period zastarevanja duga ? I ima neka caka da ako ti prijavis da nesto nije u redu sa strujomerom, ne snosis troskove. Ima tu neki zakon, pronadji pravnika pa nek izmuva nesto. Mislim da neki od casovnicara rade bazdarenje strujomera, toga ima u Subotici, ali nisam nista pitala. Pa njima na primer dati 100-200 evrica da zavrse posao...
 
Стави јачи магнет на струјомер. Тако ћеш га зауставити.
Неколико дана пре очитавања склониш магнет и лупиш са стране, да проради.
 
ja, moje cimerke i ja zzivimo kao podstanari...
pre neshto vishe od godinu i po dana, nama je strujomer stao.
u potpunosti - nishta skupa struja, nishta jeftina struja...
stoji iz meseca u mesec na istoj cifri...

sad je vreme da idemo iz tog stana.
poshto gazde nismo obavestile, zzelimo da reshimo situaciju sa strujomerom, pre nego izadjemo.

eto.
 

Back
Top