Battlefield 2042

Cosmopolite

Zaslužan član
Poruka
105.747
EA je pustila video o igrici koja dolazi krajem godine , u pitanju je nastavak popularne BF4 i 2142 ko je igrao zna o cemu pisem :hvala:
Sta mislite ? Igrate li fps igre ?
Ja sam stari bf fan , meni licno best off u fps-u


Vise detalja 13.6 :hvala:
 
ja sam od onih koji vole unreal tournament
znaci njega obozavam i zao mi je sto nema nastavaka.

nekako mi BF nikad nije legao..dobra je grafika ali mi nesto tu fali... mislim da mi fali mnostvo zanimljivih modula i razlicitih igara i dodataka koje ima unreal.

trenutno od FPS-a igram Metro 2033. Reduxe
 
ja sam od onih koji vole unreal tournament
znaci njega obozavam i zao mi je sto nema nastavaka.

nekako mi BF nikad nije legao..dobra je grafika ali mi nesto tu fali... mislim da mi fali mnostvo zanimljivih modula i razlicitih igara i dodataka koje ima unreal.

trenutno od FPS-a igram Metro 2033. Reduxe
Znas kako , BF je nesto izmedju Arme i tog tvog Unreal :lol:
 
ja sam od onih koji vole unreal tournament
znaci njega obozavam i zao mi je sto nema nastavaka.

nekako mi BF nikad nije legao..dobra je grafika ali mi nesto tu fali... mislim da mi fali mnostvo zanimljivih modula i razlicitih igara i dodataka koje ima unreal.

trenutno od FPS-a igram Metro 2033. Reduxe

Zar nisi to igrao i u januaru kad i ja?

@tema:
Igrao sam neke starije delove ali mi to nije toliko zanimljivo. Ovo je jedna od igara koja trazi vecu ekipu kako bi bilo zanimljivije jer postoji vise razlicitih uloga.
 
Zar nisi to igrao i u januaru kad i ja?

@tema:
Igrao sam neke starije delove ali mi to nije toliko zanimljivo. Ovo je jedna od igara koja trazi vecu ekipu kako bi bilo zanimljivije jer postoji vise razlicitih uloga.
tacnije negde od decembra je igram :D
...igram i dalje :D
nemam vremna..odigram tipa pola sata jednom mesecno kad stignem i kad mi se igra :D

da budem iskren dosta sam igrao heroje VII
oni su me bas zapalili.
 
Odlican je i sada, jedna od retkih igara koja je dobro ostarila.
u to doba sjajna grafika...atmosfera.. znaci loodilo je i sama igra i posle online takodje

imam i majicu cod ovakvu :D

m_5bd65edc6197452b0be55b44.jpg
 
ja sam od onih koji vole unreal tournament
znaci njega obozavam i zao mi je sto nema nastavaka.
Судећи по трејлеру нови БФ је неформални наставак УТ-а.Људи лете без падобрана, искачу из авиона да припале цигарету, и враћају се у авион, џиповима обарају хеликоптере.То није имало ни у УТ серијалу.

nekako mi BF nikad nije legao..dobra je grafika ali mi nesto tu fali... mislim da mi fali mnostvo zanimljivih modula i razlicitih igara i dodataka koje ima unreal.

trenutno od FPS-a igram Metro 2033. Reduxe
Сви ти батлфилдови и ЦоД-ови су ми увек били ФПС-ови за девојчице.Какав је то ФПС без флека од крви размазаних по зидовима и без декомпозиције лешева?
 

Back
Top