Quantcast

Battlefield 2042

Cosmopolite

Legenda
Poruka
69.642
EA je pustila video o igrici koja dolazi krajem godine , u pitanju je nastavak popularne BF4 i 2142 ko je igrao zna o cemu pisem :hvala:
Sta mislite ? Igrate li fps igre ?
Ja sam stari bf fan , meni licno best off u fps-u

Vise detalja 13.6 :hvala:

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
76.454
ja sam od onih koji vole unreal tournament
znaci njega obozavam i zao mi je sto nema nastavaka.

nekako mi BF nikad nije legao..dobra je grafika ali mi nesto tu fali... mislim da mi fali mnostvo zanimljivih modula i razlicitih igara i dodataka koje ima unreal.

trenutno od FPS-a igram Metro 2033. Reduxe

Cosmopolite

Legenda
Poruka
69.642

nekako mi BF nikad nije legao..dobra je grafika ali mi nesto tu fali... mislim da mi fali mnostvo zanimljivih modula i razlicitih igara i dodataka koje ima unreal.

Znas kako , BF je nesto izmedju Arme i tog tvog Unreal :lol:

snowtrooper

Legenda
Poruka
56.840

Zar nisi to igrao i u januaru kad i ja?

@tema:
Igrao sam neke starije delove ali mi to nije toliko zanimljivo. Ovo je jedna od igara koja trazi vecu ekipu kako bi bilo zanimljivije jer postoji vise razlicitih uloga.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
76.454
Zar nisi to igrao i u januaru kad i ja?

@tema:
Igrao sam neke starije delove ali mi to nije toliko zanimljivo. Ovo je jedna od igara koja trazi vecu ekipu kako bi bilo zanimljivije jer postoji vise razlicitih uloga.
tacnije negde od decembra je igram :D
...igram i dalje :D
nemam vremna..odigram tipa pola sata jednom mesecno kad stignem i kad mi se igra :D

da budem iskren dosta sam igrao heroje VII
oni su me bas zapalili.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
76.454
Odlican je i sada, jedna od retkih igara koja je dobro ostarila.
u to doba sjajna grafika...atmosfera.. znaci loodilo je i sama igra i posle online takodje

imam i majicu cod ovakvu :D

m_5bd65edc6197452b0be55b44.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.