Quantcast

batica mirkovic

banegad

Domaćin
Poruka
4.565
Povlači se Zoran Mirković?

U ekipi Partizana koja je u duelu sa Zemunom osvojila samo jedan bod i tako se, najverovatnije, oprostila od titule, nije bilo Zorana Bate Mirkovića. Tridesetpetogodišnji Mirković se požalio treneru Reberu da ima zdravstvenih problema.

Reber je potvrdio da Mirković ima problema sa leđima i da nije u formi u kojoj bi mogao da značajnije doprinese ekipi.

"Kada neko ima toliko godina i toliko povreda iza sebe, kada igra toliko dugo, normalno je da ima probleme. Razgovarali smo, on smatra da je bolje da njegovo mesto zauzme neko drugi.

Bata Mirković je u karijeri nastupao za Rad, Partizan, Atalantu, Juventus i Fenerbahče, igrao je na SP u Francuskoj 1998. godine za reprezentaciju Jugoslavije, a 'plavi dres' oblačio je ukupno 59 puta.

FLUID

Poznat
Poruka
7.917
Batica Mirković je VELIKA GROBARČINA!!!
Hvala mu za svaku utakmicu koju je odigrao za Partizan! Red je da se odmori. Zaslužio je.
Sad bi najbolje bilo da se bar Bjeka ili Zeka (mada ne verujem da će ijedan od njih dvojice) povuku i da Batici prepuste neko mesto. Jer on bi to radio od srca, a ne kao oni da samo lopovišu.
Ne zna da li neko pamti, ali meni su ubedljivo nabolji dueli koje sam gledao u našoj ligi bili između Batice Mirkovića i Ilije Ivića. To je bila neviđena borba na terenu, ali sve u granicama fer pleja. Bilo je dosta i komičnih situacija kada su bili neki prekršaji, onda izvinjenja pa opet posle toga guranja i povlačenja za dres. :-D :-D Bilo nekad... a sad...

JEDAN JE BATICA MIRKOVIĆ!!!

bojan86

Iskusan
Poruka
6.198
Pa dobro...to je bili i ocekivano..dosao je da zavrsi karijeru u Partizanu..ima jos dosta njih koju nisu daleko od Bate...
u svakom slucaju dobar je covek i bio je dobar igrac... svaka mu cast!

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.666
apolutno se slazem.
i povlacenjem pokazuje da je veliki igrac. Nece da se blamira .
Svaka mu cast.
Zna kad je dosta a ne kao onaj Stankovic sto se jos i u reprezentaciju muva.

LordDaison

Obećava
Poruka
85
Stankovic veze nema decko dileja...

A za Mirkovica to je pravi covek.Veliki igrac uvek sam ga postovao vrlo cesto je bio najsvetlija tacka u odbrani i uopsteno u igri Partizana a toliko godina iza sebe. Svaka cast bato!

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
Bata Mirkovic je dovoljno rek'o o sebi svojim igrama i zalaganjem, borbenoscu i pozrtvovanjem, spremnoscu i ljubavlju prema voljenom klubu... samo mu je onaj potez protiv Hrvatske bio malo bez veze... da je Jugoslavija tada ispala, bio bi razapnut na stub srama... ovako, svi ga hvale... sve, ali sve, osim tog poteza mu je bilo na nivou vrhunskog profesionalca, coveka koji zasluzuje postovanje i nekoga od koga bi svi mrzi me da pisem vise...
rambo petkovic blage veze nema...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.