Basket! Slobodno, dvica ili trica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
E da pocnemo od jedne osnovnoskolske pesmice:
Jedan dva, jedan dva
to je nasa ocena
tri tri tri
Ponekad se dogodi...

E i onda odigras neke partije protiv nekog tima i koncepcija ti se totalno promeni... Ono bas te ide zabadas trice ko nezdrav...desi se ponekad i da ocepis liniju ali opet to bude nesto da ni sam neverujes...
Znaci protiv nekog tima jedan dva a potiv nekog samo trice... Da li neko ume da objasni ovaj fenomen? :roll:
 
Ako sam dobro razumela, tebi se može desiti da, protiv tima "Pobesnele Desnice" iz Jajca, ubodeš i četvorku :lol:
Heh... Pa, valjda i vi muškarci, zaboga, imate hormonske varijacije???
Odakle ti, uopšte, ideja da je to do "tima" :shock:
(Hanibal, zašto se kriješ :twisted: )
 
...није Перо само до тима...него и до времена проведеног са...

...на почетку може тројка уз фаул и слободно (а уз техничку то му дође 5, 6 п)

...а после неког времена гледаш да се извучеш са 1, 2.
 
Ljuba82:
...није Перо само до тима...него и до времена проведеног са...

...на почетку може тројка уз фаул и слободно (а уз техничку то му дође 5, 6 п)

...а после неког времена гледаш да се извучеш са 1, 2.
Pa ima logike u ovome sto ti pricas i to jeste istina... ali ipak je i pocetak partije ponekad razlicit... cudno razlicit...
 
Ljuba82:
Зато и кажем...није само до тима...има и у томе.

Па постави стандард...не играј са свима...

...тј не карати све живо...:smile: :wink:

:shock: Otkud tebi ideja da ja nemam standarde i da karam sve zivo... Mislim da si me pobrkao sa nekim...

Nego opet ti kazem da ima nesto i u tome sto si napisao u proslom postu ali to nije bila poenta teme... Promfio si temu... Mislim da je bas do tima...najverovatnije... jer ostale premise su konstantne... nisu se menjale...
 
Salbo sam ja pichio taj basket! Ja sam cepao fudbal. A i tu sam stajao samo pored protivnickog gola.Nisam mrdao nigde dalje. Ovi iz mog tima vazda pizdeli na mene.
:D Uzor mi bio Darko Pancev ,hehehehe!
Voleo sam samo da igram amerikanaca...to je vezano za basket. Ili put oko sveta! Znas tu igru? Hehehehe!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top