Bar ovde cete reci istinu...

sensual:
fuj ova Bundeva je bas tip pacenika sa kojim sam pricala neki dan..
decko je u roku od pola sata primio 3 poruke od tri razlicite devojke (koje naravno misle da ih voli,i svaka od njih je ubedjena da je samo njen,naravno) a onda ih je prosledjivao drugim ribama..Na kraju ga je nazvala jos jedna koja je sa njim i,nisam mogla da verujem svojim usima,nazvao je svojom najvecom ljubavlju i naravno rekao joj da je zauzet jer ima neka posla sa drugarom...U svakom slucaju kao slag na tortu nazvao je i petu i zakazao sex za isto vece!E,to je bednik.
Ja sam uvek verna iz mnogih razloga i nadam se da cu uvek imati ovakvo razmisljanje,najpre zbog sebe same.
Smanji malo.
 
Odlicno je odgovorila...
I ja sam pre par godina poznavao jednu koja kao dosla kod mene kuci i dok smo pili pice jedno 10 poziva - poruka joj stiglo sve od nekih tipova... mislim sestro... :roll: Mogla je bar iskljuciti mob... :lol: Naravno da je bilo "zzz, koliko je to sati". :lol:
Ja ne razmisljam o tome dal sam veran il neveran... al praktikujem jednu po jednu...
 
eto, "bar ovde cete reci istinu"...i ja kazem istinu i sta? nazivaju me pickopacenikom, pljuju mi u moje oko carno...halo, pa vi uopste i ne zasluzujete istinu...sta mi je to sve trebalo? zasto nisam i dalje lagao ko covek? svima bi nam bilo potaman...mozda bih nesto cak i poebao...mislim da mi je ovo poslednji put da sam pokusao
 
bundeva:
eto, "bar ovde cete reci istinu"...i ja kazem istinu i sta? nazivaju me pickopacenikom, pljuju mi u moje oko carno...halo, pa vi uopste i ne zasluzujete istinu...sta mi je to sve trebalo? zasto nisam i dalje lagao ko covek? svima bi nam bilo potaman...mozda bih nesto cak i poebao...mislim da mi je ovo poslednji put da sam pokusao
hahahaha
pa reci da nisi pickopacenik :roll: ako mozes...ili nastavi da lazes ako ti odgovara
 
ISKRENO , kad sam bio mladji svojom zvakom i pricom postigao sam cilj , da devojke odvucem u krevet ....... to mi je bilo zabavno .... ali godinama se stvari menjaju , postaje se sve ozbiljniji do savrsenstva , gde je preljuba za mene sada najgora stvar na svetu !!!!
 
E, dobro.. A ajde sad da ovako postavimo stvari:
Da li npr. lazete djevojci sa kojom ste bili tj. spavali vise puta kako vam je stalo do nje, kako osjecate nesto prema njoj, samo da bi se taj sex nastavio, tj. zelite samo sex?
Zasto se, uopsteno laze u takvim situacijama, i da li se laze?
Da li je to zbog dobrog sexa, zbog nje u "rezervi" ili neceg treceg?
Ok, mogu da shtvatim kad neku djevojku koju ste tek upoznali na taj nacin obmanjujete, ali da li je moguce to nastaviti i posle nekog duzeg vremena?
Da li cete djevojci koju vidjate govoriti lazi, samo da bi i dalje spavali s njom?
 

Back
Top