Quantcast

Bankomat?

clan

Primećen član
Poruka
522
Da li neko zna ko je koristio da li mogu preko bankomata da ubacim karticu i da ne podizem pare samo da proverim koliko imam novca na racunu tj kartici? Da li je to moguce i da li to nesto naplacuju???

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
270
clan:
Da li neko zna ko je koristio da li mogu preko bankomata da ubacim karticu i da ne podizem pare samo da proverim koliko imam novca na racunu tj kartici? Da li je to moguce i da li to nesto naplacuju???
Ја сам радио заштитне програме за банкомате у Србији и могу ти рећи да:
Увид у стање се наплаћује од 3 до 10 динара сваки пут .

clan

Primećen član
Poruka
522
Znaci moze preko bankomata ali se naplacuje od 3 do 10 dinara? Pitam da bih bio siguran mozda mi se vise isplati e-bank... a ako das karticu u banci i trazis da ti kazu stanje to nista ne kosta? I jos jedno pitanje da li to mogu da uradim i u nekoj drugoj banci da dam karticu i da mi kazu koliko je ostalo na racunu??

ЧИЧА ДРАЖА

Zainteresovan član
Poruka
270
clan:
Znaci moze preko bankomata ali se naplacuje od 3 do 10 dinara? Pitam da bih bio siguran mozda mi se vise isplati e-bank... a ako das karticu u banci i trazis da ti kazu stanje to nista ne kosta? I jos jedno pitanje da li to mogu da uradim i u nekoj drugoj banci da dam karticu i da mi kazu koliko je ostalo na racunu??
У банци која ти је издала картицу на шалтеру је увид бесплатан а у другим банкама
ти неће рећи !

marinkoco

Zainteresovan član
Poruka
115
pa sad rajhfajzen hehe nije htelo kod mene

ali su uveli net automat koji mozes samo za to da upotrebis da surfas po njihovom sajtu pa proveris na miru a za druge ne znam

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.