Quantcast

Banka me razvlači s odobravanjem saglasnosti

georgejune

Starosedelac
Poruka
161.863
Ne znam da li ovde iko razume značenje hipoteke? Da nekretnina nije VAŠA sve dok je pod hipotekom. Tako da se nikog ne tiče šta vi mislite da bi trebalo, prodavati ili ne, jer nemate pravo da se u to mešate. Ljude su izbacivali iz stanova zbog neplaćenih režija, jer nisu imali ni novca niti bilo šta drugo vredno da im se pleni zbog naplate duga, a kamoli neće banka aktivirati hipoteku po pitanju koje, ako je urađena kako treba - a ne sekirajte se, većina banaka ne prepušta takve stvari sudbini, i jako dobro vas "zaveže" hipotekom - nema suda koji će stati na vašu stranu. Možete se žaliti upravi vodovoda.
Da, naravno, i sudovi i cela zemlja, sve je mafija, ali to sad uopšte nije tema.
Banke su posebna prica,kao da svoj hleb drzis u zatvoru,ako bi 3 komada moras da im najavis ranije,ako padne sistem ostajes gladan,ako ih opljacka radnik,pa opet si gladan dok se ne saberu,ako pogresis sifru aj opet gladan dok ne odes u expozituru na reset koji placas,uh dodjosmo do placanja i provizije,al bolje da ne ulazim i u to,e tako se pise prostim jezikom susan da ne hvalim svoja usta i branim diplomu

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.558
Banke su posebna prica,kao da svoj hleb drzis u zatvoru,ako bi 3 komada moras da im najavis ranije,ako padne sistem ostajes gladan,ako ih opljacka radnik,pa opet si gladan dok se ne saberu,ako pogresis sifru aj opet gladan dok ne odes u expozituru na reset koji placas,uh dodjosmo do placanja i provizije,al bolje da ne ulazim i u to,e tako se pise prostim jezikom susan a ne hvalim svoja usta i branim diplomu
Koja svoja usta? Pre 100 postova sam napisala da odavno ne radim u banci više, i da sam odbila ponudu da radim ponovo nakon toga, jer sam taj posao mrzela iz dna duše i pojeo mi je 10 godina života.
Inače. za rad u banci ti ne treba nikakva diploma. Mislim, nikakav fakultet.

Uopšte ne branim proklete banke. Smatram da su to ozvaničeni lihvari, jedini zelenaši koji imaju odobrenje od države da rade, dok se kriminalci moraju kriti pod žitom. Banke vode psihopate, cela je institucija nakazna, jednom rečju - ponavaljam - ogavan posao. Ja nisam imala želudac za njega, ko ima, nek izvoli. Mislim da sam pukla kad mi je preko puta sedela žena i plakala da dobije kredit da kupi drva za zimu, a imala penziju s kojom nije ispunjavala uslove. Mislim da mi je to bila tačka nakon koje sam prestala da marim, i da samo čekam da sve propadne - što na kraju, naravno, i jeste.

Ali, ovde uopšte nije govor o tome. Nemoj da ulivaš ljudima lažne nade i da im govoriš kako ne treba de se sekiraju jer to što imaju hiopoteku, puj pike ne važi se. Zašto govoriš ljudima takve stvari? Hoćeš ti vraćat njihove dugove i njihove sudske troškove, ako se odluče da tuže banku?
TAKO govori, Džordže Iz Džungle, a ne ko da si otkrio toplu vodu i ideš da krstiš jariće (jer si dokon).

georgejune

Starosedelac
Poruka
161.863
Vis kako lupas,kome ja govorim da ne vraca kredite,ta porodica ocigledno nece izaci iz kuce a banka zavarava ljude koji bi da je kupe,znaci oni mene kostaju novca i vremena sto sam mozda racunao na tu kucu,ko ce za to da odgovara?
Moja keva je uzimala kredit od 1000€ i nije vratila intesi,prepisali su dug nekim registrovanim uterivacima ,pisao sam o tome zaboravio sam naziv,zvali su je svaki dan mesecima,red lepog,red pretnji,dajte 1000din samo pocnite da otplacujete,e kad sam tako popricao sa njima i video na kom su nivou e tad sam bio dokon da im se najebem majke da vise ne zovu i maltretiraju moju,nikad dinar nije vratila

Susan Sto Helit

Iskusan
Poruka
6.558
Prestani govoriti MENI da lupam, Zvanični Lupaču. Ti si svoje ime izgradio.

Ne mešaj babe i žabe, banke i uterivačke agencije. Te otimačke agencije još uvek nisu do kraja regulisane zakonom, a neke rade skroz nezakonito. Hvala bogu da im možeš uterati strah u kosti ako znaju da rade na lažnjaka, a ti im se počneš pretiti policijom inspekcijama i sudovima. I, kad banka proda dug uterivačkoj agenciji, dalje s tim kreditom nema ništa. To je značenje izraza "prodaja". :roll:

I dalje nemam pojma odakle ti ideja da banke imaju nekakve "lažne" hipoteke, šta pričaš ti? O nekoj privatnoj banci u šodolovcima koju je paor juče otvorio i sam u njoj radi, a još nije ni prijavljen? Nemaš pojma kako se radi hipoteka, i da s njom sama banka ima najmanje veze, sve ide preko katastra i sudova. I sad ti sediš ovde i objašnjavaš ljudima kako katastri i sudovi omogućavaju bankama da ljudima uvaljuju neke "lažne" hipoteke? Ponekad se zapitam dal uopšte čuješ sebe šta pričaš, što je jedan od osnovnih razloga što te maltene nikad ne čitam.

Nisi govorio otvoreno, ali tvoji postovi pokazuju ljudima kako trebaju bit dr.čni i uopšte se ne obazirati na te glupave banke i njiove lažne hipoteke. Ali šta zna Džordže Iz Džungle šta je čitanje između redova. Nažalost, može se desiti da neko ko te čita nije iz džungle i zna, i posluša tvoje glupave, neosnovane i ničim utemeljene "savete".

P.s. Dokle se god ne javi ovde neko ko bar iole ima pojma o čemu priča, na temi više ne odgovaram. Eto vam Džordža, on će vam sve objasniti, pa bog da vas vidi, skupa s njim. :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.