Banderos

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dečko,sam si rek'o u jednom od uvodnih postova da si prs'o,i tema ti je bolesna,ali ozbiljno ti kažem...Hajd da si neki od nižih razreda osnovne (1-4) pa se igraš s drugarima na ulici pa se ono podelite u tabore pa kao ratujete...Mislim stvarno...Ne znam kako tema nije zaključana...

Mislim, ono...
Ja se ne trudim da ikome budem "zanimljiv", ili bilo šta slično tome.
Teško mi je kad vidim da čovek ne razume zezanje (ma koliko idiotski izgledalo), a i kada sam rekao da smo duševni bolesnici (ne da smo "prsli") - nisam mislio ozbiljno.
Ma kako me ti (ili svi vi) vidite, i za kakvim me smatrate - vaša odluka.
Ja sam jedan od jačih informatičara, imam extra društva, devojku, svoj život...
Imam šta pametnije da radim od raspravljanja s tobom oko gluposti.

Dečko,sam si rek'o u jednom od uvodnih postova da si prs'o,i tema ti je bolesna,ali ozbiljno ti kažem...Hajd da si neki od nižih razreda osnovne (1-4) pa se igraš s drugarima na ulici pa se ono podelite u tabore pa kao ratujete...Mislim stvarno...Ne znam kako tema nije zaključana...

sto ti tako ozbiljno shvatas ovu temu? Momak se zajebavao, to je ocigledno...jednostavno je htio da otvori novu neobicnu temu...i sto sad?? Bolje ovo nego da je otvorio nesto tipa "jeste li zaljubljeni" ili "kako prici djevojci" i td...
mogu misliti koliko ti je zivot zanimljiv kad nemas pametnija posla nego da podjebavas covjeka na forum...

facepalm.jpg
Upravo...:mace:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back