Bandere i oglasi

Poruka
6.406
Verujem da ste primetili da su na mnogim banderama po Beogradu polepljeni oglasi i citulje. Sto prominentnija bandera (mislim ona neka pored koje prolazi vise ljudi) to okicenija oglasima.

Primecujem da ih neki ljudi cepaju i skidaju oglase sa bandera. Vrv neki drugi kao ja, verovatno i ne primecuju da na banderi uopste nesto ima. Meni je to polje tudjeg problema.

Sta mislite o tome? Da li vam smeta sto neki kace tamo neke oglase?
Da li citate te oglase? I citulje?
Da li aktivno cepate oglase sa bandere? Ima li neke selekcije sta je ok a sta nije?

Secam se nekad davno da su bili neki javni panoi, gde je neko mogao da okaci neki oglas ili je bio neki proglas.

Da li bi trebalo da mozda imamo neki uredjeniji sistem za taku vrstu oglasa?
Nekad nije bilo lako umnoziti nesto u vise primera, danas moze da se pukne 1000 strana na stampacu...

To je marketing, agresivnije promovisanje, ponuda i potraznja medju najnizim slojem ljudi - sirotinjom.

To su male firme koje nemaju trziste, to je Jova robijas koji nema firmu ali kosio bi dvorista kosom, za dorucak, kafu i ladno pivo. Eto i baka sa treceg sprata izdaje sobu studentkinji jer penzija je premala a lekovi preskupi. Moler Dragance Coravi vrsi usluge krecenja, brzo i pedantno. A i komsija sa kraja ulice umro, obavestavaju se prijatelji. izgubljeno je sivo mace sa slike, odaziva se na mic mic i Milica.

Ne smeta mi, naprotiv.
Pustite najnizi sloj ljudi da prezivi kako ume. 💕

Ne smetaju mi oglasi po banderama, oduvek su bandere bilo zgodno mesto za oglase.
Redovno ih citam, cesto i zastanem da bih procitala, ne što mi nešto treba, vec onako, iz hobija i znatiželje.
Ne cepam ih, zasto bih
IMG_20231023_073552.jpg

To je marketing, agresivnije promovisanje, ponuda i potraznja medju najnizim slojem ljudi - sirotinjom.

To su male firme koje nemaju trziste, to je Jova robijas koji nema firmu ali kosio bi dvorista kosom, za dorucak, kafu i ladno pivo. Eto i baka sa treceg sprata izdaje sobu studentkinji jer penzija je premala a lekovi preskupi. Moler Dragance Coravi vrsi usluge krecenja, brzo i pedantno. A i komsija sa kraja ulice umro, obavestavaju se prijatelji. izgubljeno je sivo mace sa slike, odaziva se na mic mic i Milica.

Ne smeta mi, naprotiv.
pa onda je aco pejovic najnizi sloj drustva obzirom da mu se plakati nalaze na banderama i stubovima ispod nadvoznjaka
sinko mislim da gresis

kao strucnjak za sve nauke poznate coveku pa i za ovo
recicu ti da je najbolji vid marketinga onaj koji je najneposredniji a to je upravo to
jos ako u obzir uzmemo da je to i najeftinije
onda se dolazi do zakljucka da je takav vid reklamiranja izuzetno efikasan
brutalno efikasan !

kao primer mogu da ti navedem ostoju koji prevozi klavire
koji je vec odavno umro ali njegova reklama i dalje traje i trajace

i to svi znaju

a multimilionske korporacije koje ulazu nerealno velika sredstva se vrlo brzo zaborave

prst na celo !

Ne smeta mi, naprotiv.
Svi nabrojani su meni nebrojeno puta drazi za saradnju od novokomponovane "elite".

Колико се сећам, постоје наменски направљени стубови, на пример у Кнез Михајловој и слично, који су у почетку дебели можда пола метра... Касније се "угоје" на метар. Тада их ољуште на почетно стање па све у круг.
Рекао бих да су те наменске рекламне стубове прилично заменили са струјом погоњеним.

Не подржавам лепљење по бандерама осветљења и слично.

Back