Balkanska koalicija protiv Turske: Bugarska poslala trupe da spreči ulazak migranata, Grčka zatvorila granicu

Caribrode nije to problem i batali politiku.Koliki je porez u Caribrodu?
Ти си безобразна стара џукела и провокатор.
За оне који те не знају.
Чибе, будало стара!
Иди на ПДФ економија па тамо паламуди о кешу...
иако је кеш уствари упетљан у све...али ово је виша политика...
 
Samo uzmi mapu sveta i pogledaj gde je Mali, a gde Turska. Pa mi objasni kako je ovaj stigao iz Malija u Tursku, i hoce bas tuda u Evropu.

Zasto nije lepo i kulturno otisao u Maroko i prakticno preplivao u Spaniju, koja je u EU? Nego je presao 3000km do Turske, pa ce jos 1000km do Nemacke!

Pametnom dosta.

Osim toga, treba da se jasno kaze ko ima pravo ulaska - cak i u ovom haosu - ako se EU vec odlucila da pusta migrante. Koliko znam bilo je reci da je to samo za izbeglice iz Sirije, da bi se na kraju svelo na to da je najmanje medju njima izbeglica iz Sirije ali zato ima svih drugih, evo i Mali, Maroko, Alzir, naravno Avganistan, Pakistan, Iran, Irak i to zna odakle sve ne.

Postavlja se pitanje, sto rece jedan kolega, ko je ovde lud - ja prilazem 100 papira da im udjem u EU ili Svajcarsku, pasos ne sme da mi istekne bar 6 meseci posle ulaska, qrci palci, a ovi ulaze kao u kafanu.

Goni sve nazad pa neka menjaju svoje zemlje i drzave ako im se ne svidja.

Brate što si takav

Pa ljudi su pogrešno skrenuli kod Abukerkija
 
Ako neko kupi stan u Caribrodu.Recimo u Balkanskoj ulici.Kako ide sa porezom na promet? Ko plaća porez kupac ili prodavac? Ja se samo sećam
kako je bilo za vreme Tita.
Pravo da ti kažem ne znam. Nisam skoro kupovao neku nekretninu. Otkako je uveden PDV sve mi je to malo nejasno a i nisam se bavio sa time. Trebalo bi da se plaća porez na dodatu vrednost na sledeći način. Ako kupiš frižider za 50000 dinara a prodavac ga je nabavio za 30000 dinara ti kao kupac plaćaš 20% na dodatu vrednost odnosno 20% na 20000 dinara kolika je razlika između 50000 i 30000. Znači cena frižidera bez poreza je 50000 dinara a ti ga sa porezom plaćaš 54000 dinara. Od čega je cena frižidera 50000 dinara a porez je 4000 dinara. Ako ga ti dalje prodaješ i dodaš mu maržu od 10000 dinara. Znači tvoja prodajna cena je 60000 dinara a kupac plaća još 20% na razliku u ceni tj. na 10000 dinara. Njega frižider izađe zajedno sa porezom 62000 dinara. Mislim da je tako sa robom široke potrošnje. Za nekretnine ne znam.
 
Poslednja izmena:
Sve je kontradiktorno, Bugari dobili 40% popusta za gas .
Воле их одувек као мајка блесаво дете, мада су их сто пута укакили и упишкили. Ми ту ништа за сада не можемо да урадимо, осим да се и ми правимо блесави. Ма наместиће се и они, мало су се опустили као општи љубимци.
 
grek.png
 

Pa turske trupe i prevoze migrante do granice, to je transportni konvoj.

Imas video gde sami Turci to govore migrantima, a onda ih teraju da idu napolje iz autobusa kad su se pobunili. U sustini izgleda da stvarno i Turci lazu migrante.

Hebiga, rekao sam sad vec nekoliko puta - sve vise sam ubedjen da je za migrante kriva sama Turska, i ne treba primiti ni jednog niti dati Turskoj i jedan evro za njih. Neka ih sama zbrinjava kako ih je i primala, a sto se tice sirijskih izbeglica dobrom merom je Turske direktno i doprinela da budu izbeglice, a to radi i dan-danas.

Znaci Tursku treba bukvalno staviti u karantin, celu drzavu, pa neka se pojedu medjusobno migranti, Kurdi i Turadija.
 
Pa turske trupe i prevoze migrante do granice, to je transportni konvoj.

Imas video gde sami Turci to govore migrantima, a onda ih teraju da idu napolje iz autobusa kad su se pobunili. U sustini izgleda da stvarno i Turci lazu migrante.

Hebiga, rekao sam sad vec nekoliko puta - sve vise sam ubedjen da je za migrante kriva sama Turska, i ne treba primiti ni jednog niti dati Turskoj i jedan evro za njih. Neka ih sama zbrinjava kako ih je i primala, a sto se tice sirijskih izbeglica dobrom merom je Turske direktno i doprinela da budu izbeglice, a to radi i dan-danas.

Znaci Tursku treba bukvalno staviti u karantin, celu drzavu, pa neka se pojedu medjusobno migranti, Kurdi i Turadija.
Turska koristi migrante da bi ucenjivala EU i tražila novac tobože za migrantske kampove a u stvari da bi finansirala širenje svoje imperije na bliskom istoku...
 
BUGARI OTVORILI BRANU Voda tutnji prema Grčkoj i Turskoj, Atina zahvaljuje Sofiji na pomoći!
Nivo vode naglo porastao.
https://www.alo.rs/vesti/svet/voda-...atina-zahvaljuje-sofiji-na-pomoci/295345/vest
shutterstock_758723053_1000x0.jpg


Bugarska je otvorila branu u Evrosu - Nivo vode raste i zatvara prolaz za ilegalne imigrante

Grčka preduzima sve potrebne mere kako bi pokazala svoju odlučnost da čuva granice Evrope. Prolaz za migrante preko reke Evros postao je još teži kada su se brane iz Bugarske otvorile i vodostaj počeo da raste.


Bugarske vlasti su, na zahtev Grčke, nastavile sa akcijom. Grčka preduzima sve potrebne mere kako bi pokazala svoju odlučnost da čuva granice Evrope.
Brana Ivajlovgrad ispušta još veće količine vode od pre dva dana, što rezultira porastom nivoa reka Arde i Evrosa.
 

Back
Top