Balkanac medju trendovima...wtf

Ivan015

Iskusan
Poruka
6.657
manje vise nastavak price o dugackim gacama...samo malo blaze...:lol:

Evo bas sam danas shvatio da cu morati da kupim sal i kapu jer sam se sledio i pregledam sve radnje redom... samo u jednoj ima nekih zanimljivih stvarcica... Udjem ja unutra uzmem onu kapicu na vrh glave koja ne stiti nista a tako extra izgleda [na drugima] navucem je naravno "balkanski" dokle moze... pogledam se u ogledalo i mogu vam reci da ruzniji prizor nisam skoro video...uopste mi ne stoji kapa koja tako dobro stoji stotinama muskaraca na ulici :shock: zabrinuh se ali srecom sam video neke polu kackete polu kape zimske... Probam ja to...svidi mi se... madjutim odmah se stvore dileme kako se nosi...da li navuci malo na usi da li iza usiju da li na vrh glave da li navuci skroz itd... Medjutim tu je dezurni pesko kao i u svim fensi radnjama i jedna dobra riba da covek pomisli da je steta sto sa njim radi... Pomogne mi on oko izbora...i ovo me je zabrinulo...pesko mi bira boje i model...:shock::shock: da li sam ok ovih dana?

Zatim mi je isti tak Pes preporucio i sal... i vidi cuda svidi mi se... :D... Pa sam ga pozvao i kais da mi izabere kada je vec raspolozen da pomogne... izabere on meni kais ja podignem rolku koja se otrembesila preko pantalona...pantalone nisu plitki kroj...nisu ni duboki ali nesto izmedju... A unutra majca/majica/maica [zaokruzite ispravno] uvucena u bokserice... Mene vec blam...kolko sam out i ljakse... Al dobro vidim ja lepo mi stoji kais a sta sad kako se nosi...da li preko rolke ili necega ili ispod dal se provlaci kroz ona sra*a ili ne...

Sve u svemu poenta price je da nemam veze sa mozgom...pa ko ce to sve ispratiti?? Kako se danas a kako sutra nosi kais...kako se sal danas nosi a kako se nosio ranije... koja kapa mi odgovara... ma...tesko je biti fensi... :roll::roll::roll:

mozda vama nije zanimljivo ali meni je smesno i bilo me je blam tamo koliko nemam veze...:roll:
 
hahhahaa... pa zezajte se vi al niko mi ne rece kako kais da nosim...

Ma ovo mi sad lepo stoji al jos nisam siguran kako se sta nosi :lol:...zez naravno ostaje dilema jedino za kais...ovo je bila vanredna kupovina...:D ja odem svaka dva meseca otprilike uzmem par stvari...ono dzemper duks rolka i to...al jbg smrzoh se ovih dana pa sam potrcao...bem li ga...

morate priznati da ovo niko ne moze ispratiti normalan
 
meni baba strikala sal i te sve to
a sto ides po takvim prodavnicama
mislim mozes da kupis i normalne nefensi stvari
i sto uopste moras da budes fensi (kako glupa rec) :neutral:

zapravo ja volim takve radnje ... A sto se oblacim tako? Pa osecam se bolje u takvim stvarima... izgledam lepse pa se osecam bolje... to su ujedno i skuplje radnje...

za kvalitet ne mogu reci a i svidja mi se i dizajn i sve ali pitanje je kako to nositi...

Moja baba super strika... evo sad mi strika neki dzemper rolku ono da je nosam po kuci i napolju i tako... zena bas ima dara steta samo sto vise nije u mogucnosti... radi mi onaj sistem da bude kao bodi...juce sam probao i super mi stoji samo da dovrsi vrat i malo da je skrati dole jer nije fensi kada je dugacko :lol::lol:
 

Back
Top