Quantcast

Balkan i vojne tajne Putinove administracije?

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.582
Prvo, nisi bio skoncentrisan na temu: " A šta bi i kako bilo kada bi Putin pokazao zanimanje za Balkan..."
Drugo, ako Vučić nije Asad, a važno ti je PRVO, makneš ga i postaviš 'Asada'! :super:
putin je pragmaticna osoba

pa ga interesuje samo ono sto ima sanse da uradi

srbiju ce podrzavati samo dotle dok ima sanse da njome iznervira nato

nista vise

nece ni da otvara baze u srbiji , on ih ne moze kvalitetno braniti , ni te baze

a kamoli srbiju

Poruka
8.805
Zbog čega su Rusi u Siriji? Zvuči logično da žele pobiti one islamiste koji su zapucali iz Čečenije tamo kako se posle ne bi vratili i pravili terorizam po Rusiji.Postoji i ona teorija da Rusi sprečavaju u Siriji da Katar sprovede gasovod ka Evropi. Ne vidim opet u ta dva slučaja kako mogu Srbija i Sirija biti isto i na koju foru uopšte smatraš Vučića nekim Asadom? Čovek se izljubio sa Ramom i Milom. To je kao kad bi se Asad izljubio sa Netanjahuom i Saudom od Arabije.
Zašto mu kvariš doživljaj? Kako će zaraditi sendviĆ?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.741
putin je pragmaticna osoba

pa ga interesuje samo ono sto ima sanse da uradi
srbiju ce podrzavati samo dotle dok ima sanse da njome iznervira nato
nista vise
nece ni da otvara baze u srbiji , on ih ne moze kvalitetno braniti , ni te baze
a kamoli srbiju
Srbija i BiH nisu u NATO-u, niko Putinu po međunarodnom pravu nema prava soliti pamet jer ne dira NATO-članice, a recimo Mali Vuk ili Dodik su ga pozvali!?

a bre Milun

Elita
Poruka
17.684
Bravo! Ako ne možeš da ostaneš neutralan: Ili ćeš da gineš za NATO ili za Ruse! Bacaj novčić, ako nisi u stanju da se odlučiš! :zcepanje: :zcepanje:
pa kao i uvek, novcic nam ne treba. Mi smo uvek na pravoj strani...........za razliku od nasih komsija.
Srbi su uvek uz najjacu silu sveta.............uz RUSIJU.............i dosad se nikad nisu prevarili...........opet, za razliku od komsiluka.
Zato smo u svakom ratu trn u oku onome ko vec 200 godina zeli zavladati planetom ...........mrzi nas ko RUSE...........koji mu uvek stoje na putu ka svetskom prestolu.
Nije slucajno da su nas englezi, nemci, amerikanci............oduvek mrzeli...........tacnije, ne narod vec ONAJ KOME MI SMETAMO I STALNO MU ZAJEDNO SA RUSIMA KVARIMO PLANOVE....................a to svakako nisu gradjani amerike, engleske, nemacke..............vec jedna familija koja ne pripada ni jednom od gore nabrojanih naroda.

Watchman

Elita
Poruka
15.830
Znamo da se Ruska Federacija ne graniči sa Sirijom pa su Rusi opet neki faktor tamo! A šta bi i kako bilo kada bi Putin pokazao zanimanje za Balkan? Koje bi mu bile glavne poluge dejstvovanja? Vazdušne snage i desanti? Kopnene snage? Dejstvovanje pomorskim snagama preko Crne Gore ili?

Šta bi NATO mogao da uradi ako bi Putin počeo da šalje svoje avione preko Crne Gore ili Hrvatske? Aviano je daleko, Crna Gora ima valjda samo Milogorčev aviončić, Hrvatska ima par otrcanih i jadnih MIG-21 kojima piloti lete na ličnu odgovornost, Zlobencima nebo čuvaju Mađari a i oni su predaleko! Ukratko, uletiš, baciš bombe i vratiš se!

Ukratko, šta sam hteo da kažem: Ako bi se Putin naljutio, balkanci, hebo vas taj NATO, bila bi to katastrofa i povlačenje NATO-a sa Balkana! :super:
PS: Za link se obratite Putinu! :super::super::super:

I??
Kad si se probudio trezan, kako izgleda?

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.741
Има јасних индиција да иде ка томе.
Po mojoj teoriji, Staljin je DOZVOLIO da Hitler stigne do predgrađa Moskve kako bi imao dobrovoljnu motivaciju RUSKOG naroda za svoje planove okupacije pola Evrope! Sada primeni to na Balkan! Putin možda samo čeka američku 'provokaciju' za svoje planove!
Kao što su i Gringosi dozvolili kukavički napad Japanaca na Pearl Harbour, i tako dobili masovnu mobilizaciju građana za osvajačke ciljeve u Evropi! :super:

Watchman

Elita
Poruka
15.830
Ameri su isterali Turke i Ruse iz Sirije. Onda su ustoličili svoju marionetsku Vlast! ... i onda sam se probudio i vidio da nema ništa od toga! :zcepanje: :zcepanje:

Da imamo izlaz na more. pa da se nadamo.;)
Ovako moramo da čekamo da se Bugari vrate gde pripadaju
ili revoluciju protiv Milogoraca, upravo u toku, ali bojim se da će Vučić da pokvari.
Da i ja malo pustim mašti na volju.:D

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.741
Da imamo izlaz na more. pa da se nadamo.;)
Ovako moramo da čekamo da se Bugari vrate gde pripadaju
ili revoluciju protiv Milogoraca, upravo u toku, ali bojim se da će Vučić da pokvari.
Da i ja malo pustim mašti na volju.:D
Lako je pljuvati po Malom Vuku! A šta bi ti napravio da si bio na mestu Zlobe, Koštunice, Tadića, Tome-grobara, Đinđića itd, a da bi danas bilo bolje Srbima u Srbiji i do Tokija? :super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.