Balkan i oružje: "Oružje za ne daj bože" - zašto građani na Balkanu imaju devet puta više oružja nego vojska i policija

When they kick at your front door
How you gonna come?
With your hands on your head
Or on the trigger of your gun
covece, ako se vracas u mlados', jel to znaci da je doslo vreme umiranju?
p.s. trebalo bi da jos uvek imam plocu u bgd-u, i to polovnu kupljenu od drugara
u stvari, ova je stigla direkt iz londona, hvala ti pok. majko, secam se bolje narezana od nasih, jace se cuje, london calling, dupli album
 
Poslednja izmena:
Ukoliko dođe do rata naravno da ću aktivno učestvovati kroz finansijsku pomoć za nabavljanje oružja, lobiranje i dr a što da ne i kao oficir. Znam rukovati gotovo svim artiljerijskim oružjima, tenkovima i dr. Znam upravljati vojni helikopterom. I dr i dr.

da se slijkaš golišav ko ukrajinke i ukrajinci, za vojsku
 
Не секирам се око тога, има ко је за то задужен :D
samo caskamo, vidim da si kvalifikovan za savetnika
znaci meni je taj dupli donela pokojna majka iz londona, moz' misiiti, ... ja se cak i ne secam godine, davno bese...
a mene najstarija pita kada sam joj kupio poklon poslednji put - a samo pristizu paketi iz amazona koje ona porucuje, postar dodje, i menni nema spavanja, kuce samo laje - svaki dan

za muzicku kutiju:
 
možda su ga isprogramirali nešto ko zna :sad2:
nemaju svi ''licence'' za te programe ispiranja mozga, kontrole uma
skoro je bila vest ...A MAN accused of shooting dead four people before posting a haunting video about brainwashing online allegedly had previous run-ins with neighbors, according to reports
Marlow posted a chilling video after the shootings where he claimed to be a victim of 'mind control'
p.s. tebe cu da stavim u isti folder [u mojoj glavi] sa muzickom kutijom, imam i ovu plocu, pgp ili .., zaboravih - odlicann album, ne bih ga kupio da nije

 
Poslednja izmena:
nemaju svi ''licence'' za te programe ispiranja mozga, kontrole uma
skoro je bila vest ...A MAN accused of shooting dead four people before posting a haunting video about brainwashing online allegedly had previous run-ins with neighbors, according to reports
Marlow posted a chilling video after the shootings where he claimed to be a victim of 'mind control'
Zaboravio si pakao, tamo imaju licence za kontrolu duse i uma btw.
 
Zaboravio si pakao, tamo imaju licence za kontrolu duse i uma btw.
sine nemas pojma, evo malo nauke za tebe;
ipak smo mi starija garda - znamo zasto je amerika bila predvodnik sveta 70-ih i 80 -ih, a i ranije, od ww2 da kazemo... potom, zali boze, propast, ... i to se vidi na svim poljima. zalosno da amerika propadne, a imala je nevidjeni potencijal kao svetski predvodnik

to su ti fakti, a ne da sam ja pristrasan
 
Poslednja izmena:
When they kick at your front door
How you gonna come?
With your hands on your head
Or on the trigger of your gun
What's wrong with the world, mama
People livin' like they ain't got no mamas
I think the whole world addicted to the drama
Only attracted to things that'll bring you trauma
Overseas, yeah, we try to stop terrorism
But we still got terrorists here livin'
In the USA, the big CIA
 

Back
Top