Quantcast

Baksuz

britgirl

Primećen član
Poruka
600
Da li vam se nekada u zivotu desilo da vam se nanizu vise situacija vezanih za ljubavni zivot da prosto pomislite da vas deeebelo zeza karma i da nema veceg baksuza od vas? Koja je najapsurdnija situacija koja vas je naterala da tako mislite?

georgejune

Starosedelac
Poruka
169.367
Da li vam se nekada u zivotu desilo da vam se nanizu vise situacija vezanih za ljubavni zivot da prosto pomislite da vas deeebelo zeza karma i da nema veceg baksuza od vas? Koja je najapsurdnija situacija koja vas je naterala da tako mislite?

Pa ne ako nema nista onda nije niz jednostavno se oseti kad je frka..vise x se desava da je red ko za leb pecen na drva

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.021

jeste. ali to nisu trenutne pojedinacne situacije vec citav moj ljubavni zivot.
nekako shvatam da uvek kad mi je ljubav ( a bilo svega dva puta) to bude mnogo komplikovano i tesko i sve.....:think:
a sve van toga su fantasticne lepe veze (ali tada on voli, ja tek onako, drag mi je...)..
el to znaci da i ja kad volim da JA pravim to sve tesko i komplikovano? moguce

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.783

ne pantim, al misim da nisam imo taku situaciju...

britgirl

Primećen član
Poruka
600
Pa ne znam da li je samo do nasih odluka ili nesto trece... Npr, poslednja situacija (a pre toga ih je takodje bilo mali milion) , sa jednom osobom se tri godine konstantno dopisujem, cujem, vidjam, i on je malo po malo nagovestavao nesto vise a ja sam se pravila luda..za te tri godine on nijednom nije imao devojku (pola tog perioda je van zemlje bio) .. i skoro sam shvatila da ipak osecam nesto vise, i odlucim napokon da preduzmem nesto... I saznam da on zadnje 3 nedelje ima devojku, i da se bas zagrejao.. mislim da je tu ipak rec o velikom baksuzu :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.