Bakir Izetbegović i njegov rat ili Republika Srpska nema razloga za brigu.

Umirivanje kurbana pred klanje?
Sve vam takije znam.
Rata će biti i mi smo spremni.
Sve što treba da uradite je da ga počnete baš kao i prošli put.
Scime?

Bakir?

Ratnik bez vojske, moreplovac bez mora, turkofil koji juri u EU dok majcica turska ne moze da prismrdi tamo...

Cirkus

A ovaj mujaga sa temom prica njihovu mantru


Nemaju sposobne vojske ni kakanj da odbrane...
 
Кољачима и главосечама обука није потребна.
A sta ce onda bit?

Daj ne lupetajte.


Cim je hrvatska otvoreno napala KOMSICA i covic reko da buducnpsti nema pod muslimanskom bahatoscu, to je znak da non paper je u eu ko dobar dan...

Inace se nisu smeli kurciti. Sabor je optuzio komsica, da je izdajniik i drugi bosnjacki clan.

A rat?
S cim da povedu?

Ne razumes se ko ni marica u kantar.

Opkoljeni sa dve strane, plus sto ovaj put hr zatvara granive la njima nema dotoka pomoci...

Uzimaju hercegovinu svu, zatvarsju ih dolje i krecu ka srednjoj bosni , sa drone i krecu srbi, i od gore srbi.

Prica zavrsena. Pusti kozoebe glupe, ne brini ne pada im na um. Bili bi osudjeni na propast. Nemaju s cim.
 
A sta ce onda bit?

Daj ne lupetajte.


Cim je hrvatska otvoreno napala KOMSICA i covic reko da buducnpsti nema pod muslimanskom bahatoscu, to je znak da non paper je u eu ko dobar dan...

Inace se nisu smeli kurciti. Sabor je optuzio komsica, da je izdajniik i drugi bosnjacki clan.

A rat?
S cim da povedu?

Ne razumes se ko ni marica u kantar.

Opkoljeni sa dve strane, plus sto ovaj put hr zatvara granive la njima nema dotoka pomoci...

Uzimaju hercegovinu svu, zatvarsju ih dolje i krecu ka srednjoj bosni , sa drone i krecu srbi, i od gore srbi.

Prica zavrsena. Pusti kozoebe glupe, ne brini ne pada im na um. Bili bi osudjeni na propast. Nemaju s cim.

Кажем ти да се треба чувати дивљака са ножевима. То што ће попити пораз после два дана, то није знак да се можеш опустити.
 
Кажем ти да се треба чувати дивљака са ножевима. То што ће попити пораз после два дана, то није знак да се можеш опустити.
Nestali bi tad. Hrvati zeljni osvete za rat i svo ovo silovanje od bakira i komsica a nama da ih zavrsimo.

Nemaju s cim. A te srbe sto ih ima tamo mali broj, pa ako su pametni otici ce prije. Glupo je i pricati i sami znaju da je to mantra.
 
Upravo je zato njih preko 30.000 zgurano u Bosni. Ima ihi 2.000 u Hadzicima i on ice preko Igmana da se spuste u Vojkovice a ovih drugih 2000 ce da navale iz Pravca Ilidze. Idu pravcu Trnova to jeste Rogoja i proboja na Drinu
Pa?

Na opkoljen ozren od 1993 do 1995 islo ke 5000 bin Ladenovih koljacs plus domaci... Pa?
Ne brini se ja za te tvoje imam LICENCU.

DODJEM KO VAKCINA.
 
još jedared da naglasim: iebavajte ale po bogatoj Bosni do mile volje al mjesta za parkirat auta po Beogradu više nema

sad živimo u vrijeme ko koga zajebe za parking mjesto

nemoj poslije da vam nije bilo rečeno

a vi nastavte
Beograd nije tvoj nego nas bosanski, dobro eto i krajiski i crnogorski..ali nije tvoj zapamti..nemoj da ti moram ja crtati ko upravlja time gdje je koji parking u Bg.
 
Ko bi ratovao u Bosni ? Vojska je ukinuta 2003 godine i zadnja generacija koja je služila vojsku je 1985 godište. Oni koji su bili učesnici u ratu,a najmlađi su,danas imaju 46 - 47 godina. Ko će u pedestim da se pentra po brdima i planinama ? Provoditi u rovu vrijeme na -20C.
Bakiru su jedino u opticaju migranti da rataju za njih.
Nema opcije za rat, Kantic, Globtour i Prosic jednako uspjesno voze Srbe, Hrvate i Bosnjake u Hamburg, Dortmund i Stuttgart.
 
Beograd nije tvoj nego nas bosanski, dobro eto i krajiski i crnogorski..ali nije tvoj zapamti..nemoj da ti moram ja crtati ko upravlja time gdje je koji parking u Bg.
ama čuješ ti mene?

i bosanac i krajišnik i crnogorac nemaju gdje više parkirat

stave babu na prozor da gleda ako slučajno neko isparkira pa da stavi gajbu

a ako su u gradu negdje e onda gledaju imal mjesta na taxi stanici a ovi nek zaobilaze
 
Pa?

Na opkoljen ozren od 1993 do 1995 islo ke 5000 bin Ladenovih koljacs plus domaci... Pa?
Ne brini se ja za te tvoje imam LICENCU.

DODJEM KO VAKCINA.

Pa?

Pa porazili su vas na Ozrenu. Tu su unistene cele srpske brigade, kao prnjavorska koja je potpuno unistena i postala da postoji nakon te bitke na Ozrenu.
 
Pa?

Pa porazili su vas na Ozrenu. Tu su unistene cele srpske brigade, kao prnjavorska koja je potpuno unistena i postala da postoji nakon te bitke na Ozrenu.

JbgA, onda i Srbi su porazili vas Bošnjake u Podrinju, imali ste nekih 6 do 8 većinskih opština i sve izgubili.

Pitanje, zašto ste vi Bošnjaci tako lako izgubili te teritorije u Podrinju?
 
Pa?

Pa porazili su vas na Ozrenu. Tu su unistene cele srpske brigade, kao prnjavorska koja je potpuno unistena i postala da postoji nakon te bitke na Ozrenu.
Ne lazi.
Najvece bitke za ozren su vodjene tokom 1993 do kraja leta 1994 .U zimu krajem 94 pocetkom 95 pocinje pregrupisavanje, mi prelazimo dobrim delom na sarajevsku ratiste, ilijas gde sam ja zavrsio, a mesto nas dolaze trecepozivci.

znas ti to dobro lazovcino. drugo, samo salji te musave.
ja sam njih prelezo, dodjem im ko srbomicin.
samo salji.
 
ama čuješ ti mene?

i bosanac i krajišnik i crnogorac nemaju gdje više parkirat

stave babu na prozor da gleda ako slučajno neko isparkira pa da stavi gajbu

a ako su u gradu negdje e onda gledaju imal mjesta na taxi stanici a ovi nek zaobilaze
Ako, ako..imamo pravo ako hocemo i u Kneza sa parkiramo i kod Damad Ibrahimovog turbeta, ma i u turbe..ne brini se ti za nasKE, BG je nas grad
 

Back
Top