Bakić: Osniva se najjasnije profilisana levičarska partija, bliži sam izlasku na izbore

pivosok

Buduća legenda
Poruka
26.396
Udbaška pudlica Jovo Bakić najavio je osnivanje opozicione levičarske stranke za koju veruje da je sposobna da „na juriš“ osvoji značajan broj glasova i navodi da je u ovom trenutku bliži tome da se izađe na izbore.
https://www.danas.rs/politika/bakic...vicarska-partija-blizi-sam-izlasku-na-izbore/


Znaci jasno je ko dan ko su narodni udbaski prvaci i zasto Bakic nije hapsen kad je govorio o nekoj revoluciji i odsjecanju dahijskih glava. SMS, Bakic, Sapic, Seselja ne treba ni pominjati. Koga jos dodati na ovu listu laznih opozicionara?
 
Jos jedan clown... Da je bio suzdrzaniji, bilo bi mnogo bolje. Sa Diplomom mu je odlicno islo kao sa predsednickim kandidatom. Bilo me skroz sramota kako je Bakicu dobro islo.

Ali se Jova (skroz) zaneo, pa poceo da se ponasa kao starleta. Srpski EGO trip. Jedno vreme je bio oqupirao medije. Kao Pedder, i puknuti Pedderov uca poluludi CROat, prodata pitcka Seselj. :lakunoc:
 
Poslednja izmena:
Udbaška pudlica Jovo Bakić najavio je osnivanje opozicione levičarske stranke za koju veruje da je sposobna da „na juriš“ osvoji značajan broj glasova i navodi da je u ovom trenutku bliži tome da se izađe na izbore.
https://www.danas.rs/politika/bakic...vicarska-partija-blizi-sam-izlasku-na-izbore/


Znaci jasno je ko dan ko su narodni udbaski prvaci i zasto Bakic nije hapsen kad je govorio o nekoj revoluciji i odsjecanju dahijskih glava. SMS, Bakic, Sapic, Seselja ne treba ni pominjati. Koga jos dodati na ovu listu laznih opozicionara?

Свима којима се гледа кроз прсте и који се не прогањају до саме егзистенције. Мало их поткаче

Ако власт упадне у проблем са правом опозицијом онда пуштају гласачку машину на разводњавање преко свих Јова левичара и/или свих Шешеља десничара...
 
"Од 1990. наовамо то ће идеолошки бити најјасније профилисана левичарска партија. Оснивају је искрени левичари, свесни да Социјалистичка партија Србије или Покрет социјалиста нису левичарске странке, јер спроводе неолибералну политику и прибегавају јефтиној националистичкој и социјалној демагогији. Наша партија ће бити посве другачија", рекао је Бакић за нови број недељника Време, наводећи да је странка у "фази настанка".
 
giphy.gif
 
Udbaška pudlica Jovo Bakić najavio je osnivanje opozicione levičarske stranke za koju veruje da je sposobna da „na juriš“ osvoji značajan broj glasova i navodi da je u ovom trenutku bliži tome da se izađe na izbore.
https://www.danas.rs/politika/bakic...vicarska-partija-blizi-sam-izlasku-na-izbore/


Znaci jasno je ko dan ko su narodni udbaski prvaci i zasto Bakic nije hapsen kad je govorio o nekoj revoluciji i odsjecanju dahijskih glava. SMS, Bakic, Sapic, Seselja ne treba ni pominjati. Koga jos dodati na ovu listu laznih opozicionara?

Ova gorska budaletina ce verovatno potpise
skupljati u Titogradu od gorskih pavijana sa
licnim kartama Srbije.!!!
 
Udbaška pudlica Jovo Bakić najavio je osnivanje opozicione levičarske stranke za koju veruje da je sposobna da „na juriš“ osvoji značajan broj glasova i navodi da je u ovom trenutku bliži tome da se izađe na izbore.
https://www.danas.rs/politika/bakic...vicarska-partija-blizi-sam-izlasku-na-izbore/


Znaci jasno je ko dan ko su narodni udbaski prvaci i zasto Bakic nije hapsen kad je govorio o nekoj revoluciji i odsjecanju dahijskih glava. SMS, Bakic, Sapic, Seselja ne treba ni pominjati. Koga jos dodati na ovu listu laznih opozicionara?
Jovo Kićba - lider Stranke Svirača Qrtzu.
Terazijski Crnogorac, Salonski Anarhista, Buržujski revolucionar, budžetski korisnik
 
"Од 1990. наовамо то ће идеолошки бити најјасније профилисана левичарска партија. Оснивају је искрени левичари, свесни да Социјалистичка партија Србије или Покрет социјалиста нису левичарске странке, јер спроводе неолибералну политику и прибегавају јефтиној националистичкој и социјалној демагогији. Наша партија ће бити посве другачија", рекао је Бакић за нови број недељника Време, наводећи да је странка у "фази настанка".

ко му је дао лиценцу да направи партију, тај ће му и одузети - 100х виђено
 
Udbaška pudlica Jovo Bakić najavio je osnivanje opozicione levičarske stranke za koju veruje da je sposobna da „na juriš“ osvoji značajan broj glasova i navodi da je u ovom trenutku bliži tome da se izađe na izbore.
https://www.danas.rs/politika/bakic...vicarska-partija-blizi-sam-izlasku-na-izbore/


Znaci jasno je ko dan ko su narodni udbaski prvaci i zasto Bakic nije hapsen kad je govorio o nekoj revoluciji i odsjecanju dahijskih glava. SMS, Bakic, Sapic, Seselja ne treba ni pominjati. Koga jos dodati na ovu listu laznih opozicionara?

То што удбаш Јово хоће да иде на изборе је доказ да удбаши иду на изборе, а прави опозиционари управо иду у бојкот.

А ти серендаш по друштвеним мрежама како је паметније да се иде на изборе.

Пивосоче, Бакићу!!!!
 
Иначе, њему једино Удба може да направи странку. Он сам не може да је направи. Пре свега, он је проф. др а професори и доктори наука, посебно ови са друштвених смерова, нису за го кyрац. Он не схвата да оснивање странке није теорија, већ пракса. Није поента да се напише програм странке, већ мораш да пешачиш и убијаш табане од града до града, од села до села, да осниваш одборе и одборе и одборе (реално, странке које немају људство свуда по Србији, немају никакве шансе на изборима), да се јебаваш са непослушнима, са лошима ,са паметнима и глупима у својим редовима, да мириш посвађане, да обезбеђујеш финансирање странке (одакле...од професорске плате сигурно не), да скупљаш потписе за изборе (кој ће се потпише Јову Бакићу?)...

... Бакић нема појма у шта улази.

ГЕнерално, он нема појма са животом.
 

Хеботе, Комшо, и на тој теми помињеш тај МАРКС21. Ја никада у животу за то нисам ни чуо ни прочитао, осим на Крстарици од тебе што сам сто пута прочитао (да не кажем чуо) за МАРКС21.

Јбо те МАРКС21!
 
(...) najavio je osnivanje opozicione levičarske stranke (...)
To ће бити банда ситних дилера дроге и сходно томе полицијских доушника позната као "МАРКС21", само у другом паковању. Тачније, прибавиће им режим 10 000 потписа и новац за оснивање стране и кампању.
Иначе, они су већ једном напали лидера Странке Слободе и Правде Драгана Ђиласа на протесту 1 od pet miliona, и то пред његовом децом, па су им организатори и обезбеђење протеста забранили да се долазе на протесте 1 od pet miliona; у међувремену их је отерао и Лазовић из Иницијативе Не Да(ви)мо Београд где су једно време били прилепци, а да би полицији друкали шта та организација следеће планира.
 
Poslednja izmena:
Иначе, њему једино Удба може да направи странку. Он сам не може да је направи. Пре свега, он је проф. др а професори и доктори наука, посебно ови са друштвених смерова, нису за го кyрац. Он не схвата да оснивање странке није теорија, већ пракса. Није поента да се напише програм странке, већ мораш да пешачиш и убијаш табане од града до града, од села до села, да осниваш одборе и одборе и одборе (реално, странке које немају људство свуда по Србији, немају никакве шансе на изборима), да се јебаваш са непослушнима, са лошима ,са паметнима и глупима у својим редовима, да мириш посвађане, да обезбеђујеш финансирање странке (одакле...од професорске плате сигурно не), да скупљаш потписе за изборе (кој ће се потпише Јову Бакићу?)...

... Бакић нема појма у шта улази.

ГЕнерално, он нема појма са животом.
Naci ce se neka budala da to radi
 
То што удбаш Јово хоће да иде на изборе је доказ да удбаши иду на изборе, а прави опозиционари управо иду у бојкот.

А ти серендаш по друштвеним мрежама како је паметније да се иде на изборе.

Пивосоче, Бакићу!!!!
Lose si razumeo. Ja kazem da cela opozicija treba da izadje samo sa jednim kandidatom. Neko neukaljano lice. Babe kad vide da neko ima veliku podrsku odmah menjaju stranu. Recimo Nikola Kojo kad bi cela opozicija stala iza njega, naravno djilas i slicni da se sklone, podrska iz senke bi mogao da skine vucica. Ovde ti masa glasa za onog ko ima moc.
 

Back
Top