Bajden upozorio da će im Kina preuzeti poziciju, ukoliko SAD ne krenu sa infrastrukturnim rastom

Није тачно, прича о пропадању Америке почиње после Либије и Украјине. Значи ова прича је веома свежа.
Ne, to si se samo ti tada rusouključio.

Razmisli: zašto bi zemlja stara 300 godina propala baš kad Otpadslobijanerima ćefne?

Mnogo je veća verovatnoća da će nadživeti sve putinofile sveta.
 
mislim da je bitna informacija i ceo clanak, pa da ga udenem u oviu temu:
procitajte da bi shvatili mogucnosti - kako ce se izbaciti papirne monete, i kako ce nas kinezi preteci, - ja mislim da je plan genijalan, pare sa istekom roka trajanja, pa ako ovo nije znak za uzbunu, ... ja ne znam sta je?

China's Digital Yuan Comes With An Expiration Date

teaser image
The money itself is programmable. Beijing has tested expiration dates to encourage users to spend it quickly, for times when the economy needs a jump start.

mozemo mi zapadnjaci da budemo bogatiji koliko god, ali kinezi sa ovim turbo boostom, ima da preticu kao od sale
 
Poslednja izmena:
2019 Bajden izjavljuje da Kina nije pretnja za Ameriku, i jos podrugljivo govori -Kina ce pojesti nas rucak ? Come on, man. a 2021 Bajed kaze - Kina agresivno nadmasuje Kinu...Puce Amerika, e moj Bajdenu bolje da si slusao Dejan Lucica ( Covek koji sve ). jer ono sto ti nisi znao 2019, on je znao.

Biden warns China is going to 'eat our lunch' if U.S. doesn't get moving on infrastructure
Biden warns China is going to 'eat our lunch' if U.S. doesn't get moving on infrastructure (msn.com)
Biden je u četvrtak upozorio poslanike da Kina agresivno nadmašuje Sjedinjene Države u pogledu infrastrukture. "Ulažu mnogo novca, ulažu milijarde dolara i bave se čitavim nizom pitanja koja se odnose na transport, životnu sredinu i čitav niz drugih stvari", rekao je Biden. Sastanak i telefonski poziv između Xija i Bidena dolaze dok nova američka administracija radi na rešavanju problema kršenja ljudskih prava i popravljanju trgovinskih odnosa s drugom po veličini svjetskom ekonomijom. "Oni imaju veliku, veliku novu inicijativu u željeznici i već imaju željeznicu koja s lakoćom prelazi 225 milja na sat", objasnio je, dodajući da je u sredu dva sata razgovarao s kineskim predsjednikom Xi Jinpingom. "Oni će, znate, ako se ne pokrenemo, pojesti će naš ručak", rekao je Biden nakon sastanka s članovima Odbora za zaštitu okoliša i javnih radova.
Pogledajte prilog 859444
Pogledajte prilog 859445
(2 May 2019) Democratic presidential candidate Joe Biden downplayed the economic threat posed by China during a campaign stop in Iowa on Tuesday. He scoffed at the idea that China could overtake the U.S. as a world leader, telling a crowd in Iowa City, "China is going to eat our lunch? Come on, man." Biden's comments come as U.S. and Chinese negotiators hold more talks aimed at ending a bruising tariff war. Washington wants Beijing to roll back industry development plans it says are based in part on stolen technology and that violate its market-opening commitments.

(2. maj 2019.) Demokratski predsednički kandidat Joe Biden umanjio je ekonomsku pretnju koju je predstavljala Kina tokom zaustavljanja kampanje u Ajovi u utorak. Izrugivao se ideji da bi Kina mogla prestići SAD kao svjetskog lidera, rekavši mnoštvu u Iowa Cityju: "Kina će nam pojesti ručak? Hajde, čovječe." Biden-ovi komentari dolaze dok američki i kineski pregovarači vode više razgovora s climem okončanja modričnog carinskog rata. Washington želi da Peking povuče razvojne planove industrije za koje kaže da se delom zasnivaju na ukradenoj tehnologiji i koji krše njegove obveze o otvaranju tržišta.
Biden: China not economic threat to U.S.
Dejan Lučić ( Covek koji sve zna ! ) - Kina je nova Amerika, vidimo da Rotšild prebacuje sve pare u Kinu!
Sep 7, 2018
Slobodarsko Trćište ponude i potražnje

Bolji dobiva

a to su Kina i Rusija
 
mislim da je bitna informacija i ceo clanak, pa da ga udenem u oviu temu:
procitajte da bi shvatili mogucnosti - kako ce se izbaciti papirne monete, i kako ce nas kinezi preteci, - ja mislim da je plan genijalan, pare sa istekom roka trajanja, pa ako ovo nije znak za uzbunu, ... ja ne znam sta je?

China's Digital Yuan Comes With An Expiration Date

teaser image
The money itself is programmable. Beijing has tested expiration dates to encourage users to spend it quickly, for times when the economy needs a jump start.

mozemo mi zapadnjaci da budemo bogatiji koliko god, ali kinezi sa ovim turbo boostom, ima da preticu kao od sale
evo čovek sa lica mesta
a ne Olja Bećković i ostali mečkari
 
evo čovek sa lica mesta
a ne Olja Bećković i ostali mečkari
mi ameri moramo podhitno da vidimo koliko kosta da isto implementiramo kod nas, jer ako druge zemlje pre nas uvedu ovo cudo, mi cemo da puknemo

kako god, evo demokrate sada imaju sansu da to cudo sprovedu kroz reparacije potomcima robova!

mislim da je stvar politicke odluke, a da niue stvar tehnologije koju mi nemamo, a kinezi imaju

mislim da je ovo trka sa vremenom, a da mi nismo zaostali da ovo isto sprovedemo, na koji god naci, kazem, cak i. kroz reparacije, jer ko ce da ceka da se amerika napuni sa migrantima, pa preko njih! prodje voz

House Democrats Schedule Debate and Vote on Reparations for Black Americans

apel demokratama, da sto su naumili POZURE!
 
Poslednja izmena:
bajden je novi svetski mesija
Da, a ima i zapisano na šalabahteru.

dc125220e898e2b2cdff9b9b8db898cf.png
 

Back
Top