Bajden: "Rast cena benzina i inflacija su posledice pomoći Ukrajini"

Ma to sa curkama meni slabo ide, ima curka nesto sto meni ne prija

pa pitali me jel bi? ja reko, moze, ali da se ne odricem da sam srbin, mozda se po meni nesto ovde nazove kao po TESLI MASKOVA FIRMA AUTOMOBILA

PROBLEM je kada se neki od vas odricu i nacije i zdrave pameti
ono kad se Dragoslavu u Klagenfildu deca zovu Leon i Marlon
 
Vašington -- Rast cena benzina i inflacija očekivana su posledica pomoći Ukrajini, rekao je predsednik SAD Džozef Bajden na prijemu u Demokratskom nacionalnom komitetu.

72770658162a59357d8aab639343731_w640.jpg

Bajden pozdravlja kevu i drugare iz prvog razreda osnovne škole


"Rekao sam svojevremeno, kada smo odlučili da pomognemo Ukrajini - koštaće i nas. To ce koštati zapadne zemlje, to ce koštati NATO. To ce koštati i evropske zemlje i nas. Jer znate šta je moralo da se desi? Cene benzina, cene nafte su morale da rastu, cena hrane je morala da poraste", rekao je Bajden.


"
Ali suština je da ćemo neko vreme živeti sa ovom inflacijom. Ona će se postepeno smanjivati, ali cemo živeti sa njom još neko vreme", upozorio je Bajden.

On je takođe izrazio mišljenje da SAD imaju dobre izglede za budućnost.

"Mnogi ljudi su zabrinuti zbog inflacije, cena hrane i drugih pitanja, ali činjenica je da imamo najbrže rastuću ekonomiju u svetu", rekao je Bajden.
https://www.b92.net/biz/vesti/svet/...i&ayu_origin=19&ayu_widget=29&ayu_post=389679

Braćo Amerikanci, zašto trpite posledice kad se ne graničite sa Ukrajinom? Pamet u glavu demokratsko dupe uza zid i kažite: "F*ck the Ukraine, let us live normally"
Амери, тупсони, помажите их што више. До изнемоглости, ако може.
 
Vašington -- Rast cena benzina i inflacija očekivana su posledica pomoći Ukrajini, rekao je predsednik SAD Džozef Bajden na prijemu u Demokratskom nacionalnom komitetu.

72770658162a59357d8aab639343731_w640.jpg

Bajden pozdravlja kevu i drugare iz prvog razreda osnovne škole


"Rekao sam svojevremeno, kada smo odlučili da pomognemo Ukrajini - koštaće i nas. To ce koštati zapadne zemlje, to ce koštati NATO. To ce koštati i evropske zemlje i nas. Jer znate šta je moralo da se desi? Cene benzina, cene nafte su morale da rastu, cena hrane je morala da poraste", rekao je Bajden.


"
Ali suština je da ćemo neko vreme živeti sa ovom inflacijom. Ona će se postepeno smanjivati, ali cemo živeti sa njom još neko vreme", upozorio je Bajden.

On je takođe izrazio mišljenje da SAD imaju dobre izglede za budućnost.

"Mnogi ljudi su zabrinuti zbog inflacije, cena hrane i drugih pitanja, ali činjenica je da imamo najbrže rastuću ekonomiju u svetu", rekao je Bajden.
https://www.b92.net/biz/vesti/svet/...i&ayu_origin=19&ayu_widget=29&ayu_post=389679

Braćo Amerikanci, zašto trpite posledice kad se ne graničite sa Ukrajinom? Pamet u glavu demokratsko dupe uza zid i kažite: "F*ck the Ukraine, let us live normally"

Mongreli iz Amerike nisu bas pametni. Sta im kazu mediji, veruju.
 
Prosečan Amerikanac baš zna gde je Ukrajina! A i kad sazna verujem da će sa radošću i veseljem prihvatiti pad standarda i poskupljenja zbog neke bivše istočnoevropske (komunističke) države na drugom kraju planete...

Ovakve izjave su samo dokaz koliko su političari otuđeni od vlastog naroda i kako misle da se svašta može provući uz malo emocionalne manipulacije...
 
LJUDI NAJBOLJE KAPIRAJU KADA SE OPALE PO DZEPU, STARI DOBRI RECEPT, ZATO NEKA IDU CENE JOS VISE, neka se zahukta hiperinflacija, pa da vidimo ko ce da izvuce deblji kraj, mi ameri ili vi europljani
Ми овде нисмо Еуропљани, само географски смо Европљани.

Ми смо већ наиебали, тако да нам је праг осећајности отупео, и вероватно да је амерички бол сиротиње 10х већи када нешто поскупи само 10% ...

Растући Четврти сталеж у ишчекивању америчког Цезара... :kafa:
 
Prosečan Amerikanac baš zna gde je Ukrajina! A i kad sazna verujem da će sa radošću i veseljem prihvatiti pad standarda i poskupljenja zbog neke bivše istočnoevropske (komunističke) države na drugom kraju planete...

Ovakve izjave su samo dokaz koliko su političari otuđeni od vlastog naroda i kako misle da se svašta može provući uz malo emocionalne manipulacije...
Украјина је 0.2% целог БДП и ЕУ и САД.

Украјина је изговор за неспособност.
 
Ma to sa curkama meni slabo ide, ima curka nesto sto meni ne prija

pa pitali me jel bi? ja reko, moze, ali da se ne odricem da sam srbin, mozda se po meni nesto ovde nazove kao po TESLI MASKOVA FIRMA AUTOMOBILA

PROBLEM je kada se neki od vas odricu i nacije i zdrave pameti

Бити Американац је бити Грађанин и учествовати у изградњи друштва.

А то ниси ти.
 

Back
Top