Bajden pao na bini: Predsednik SAD nije video vreću, završio na kolenima, pripadnici tajne službe pritrčali da ga podignu

На интернету је почео да кружи снимак актуелног председника САД, Џозефа Бајдена, који даје "разлоге" у једном од својих интервјуа "зашто је био тако немилосрдан према српском народу".

 
217294_ss_fmob.jpg

Казна?! Ма хајте 😳
 
Sa zadovoljstvom. Ogromna država koja bez problema može da funkcioniše sve i kad bi u predsedničku fotelju u Beloj kući stavili portret Džordža Vašingtona.

Zamisli tako nešto u Rusiji. Ili u Srbiji.
Да нам објасниш како фунционише та велика држава без, како си навео, и председника? Не разумем.
Нема потребе помињати друге државе. Србија је земља у којој си рођен, или се варам?
 
Sa zadovoljstvom. Ogromna država koja bez problema može da funkcioniše sve i kad bi u predsedničku fotelju u Beloj kući stavili portret Džordža Vašingtona.

Zamisli tako nešto u Rusiji. Ili u Srbiji.
Феноменално функционише држава у којој све већи проценат становништва живи на улици.
Па то је заиста сјајан резултат...
 
Да нам објасниш како фунционише та велика држава без, како си навео, и председника? Не разумем.
Нема потребе помињати друге државе. Србија је земља у којој си рођен, или се варам?
Kao što vidiš, funkcioniše odlično. Pre neki dan su ponovo zahebali Tihija podizanjem granice javnog duga.
Jest, u Srbiji sam rođen. Ali realno, Srbija je curac od države i ništa drugo.
 
Kao što vidiš, funkcioniše odlično. Pre neki dan su ponovo zahebali Tihija podizanjem granice javnog duga.
Jest, u Srbiji sam rođen. Ali realno, Srbija je curac od države i ništa drugo.
Уочава се да су ти амерички долари дражи.
Штета што има извештаја да их је све мање.
 
Феноменално функционише држава у којој све већи проценат становништва живи на улици.
Па то је заиста сјајан резултат...
Ne, to je rusolaž.
Ko god tamo hoće da zasuče rukave, može jako lepo da živi. Znam iz prve ruke.
 
Misliš na Rusiju van Moskve i Sankt Petersburga
Што тебе воли на шта он мисли.
Јеси први почео са тиме да су сила.
Имаш аргументе или причаш неки свој филм?
 

Back
Top