Bajaga pevao i delio ruže u Karlovcu

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Bajaga i “Instruktori” održali su koncert u subotu uveče u Karlovcu što je bio prvi njihov nastup u ovom gradu posle dve decenije.
28596_zabbajaga01-foto-fonet_f.jpg


Povod je bio “Dan zaljubljenih” pa su beogradski muzičari oko tri hiljade ljudi, koliko je bilo u tamošnjoj dvorani "Mladost”, obradovali svojim poznatim baladama, a koncert je završen pesmom “Samo nam je ljubav potrebna”.

Da ne bi ostalo sve na pesmama, Bajaga je iskoristio priliku te je najsrećnijim damama u publici podelio ruže.

Баш сам се запитао зашто ови ''наши'' Хрвати нису отишли на концерт да добију по ружу од Бајаге,него шаљу жене?
Шта мислите?
 
Balega je presao u narodnjake, "moji su drugovi" je glavni hit na svadbama, svi se odmah hvataju u vozic...

Inace mislim da radi neku produkciju ili nesto na blockoutovim koncertima, vidjao sam ga tamo par puta...

Sigurno sa zenom je napravio dogovor da moze da koristi dop kad ide na svirku blokauta. cisto da bi bolje uzivao u muzici...

Znaci, batalio je dop, ali zena ga pusti samo tad da se uradi, eto zbog blokauta kad mu je merak vec...

Al nije Balegi zbog blokauta merak nego zbog dopa...:mrgreen:
 
Balega je presao u narodnjake, "moji su drugovi" je glavni hit na svadbama, svi se odmah hvataju u vozic...

Inace mislim da radi neku produkciju ili nesto na blockoutovim koncertima, vidjao sam ga tamo par puta...

Sigurno sa zenom je napravio dogovor da moze da koristi dop kad ide na svirku blokauta. cisto da bi bolje uzivao u muzici...

Znaci, batalio je dop, ali zena ga pusti samo tad da se uradi, eto zbog blokauta kad mu je merak vec...

Al nije Balegi zbog blokauta merak nego zbog dopa...:mrgreen:


Ti mora da radis za neki ugledan tabloid. :lol:
 
Ti mora da radis za neki ugledan tabloid. :lol:

Bravo, sad si me provalila....

Bez zezanja, svi znaju, posebno po tim muzickim krugovima, da je bio teska narkomancina, al eto sad se samo zvekne kad ide na blokaut....

Jedno vreme im je cak finansirao svirke i forsirao ih da drze vise koncerata, da bi mogao cesce da se radi, jer se na trzistu pojavio mnogo dobar pajdo...:mrgreen:

A i zna se za Balegu da je jedno vreme morao da se bode u dupe, jer su mu sve ostale vene bile razradjene i zauzete...

I ti to znas sigurno, nego se pravis blesava...:rtfm:
 
Bravo, sad si me provalila....

Bez zezanja, svi znaju, posebno po tim muzickim krugovima, da je bio teska narkomancina, al eto sad se samo zvekne kad ide na blokaut....

Jedno vreme im je cak finansirao svirke i forsirao ih da drze vise koncerata, da bi mogao cesce da se radi, jer se na trzistu pojavio mnogo dobar pajdo...:mrgreen:

A i zna se za Balegu da je jedno vreme morao da se bode u dupe, jer su mu sve ostale vene bile razradjene i zauzete...

I ti to znas sigurno, nego se pravis blesava...:rtfm:

:rotf:

Pa ti si veća dileja od jednog mog drugara koji je to pričao još pre deset godina...

Samo da te pitam jednu stvar.... Jel bi ti uspeo sam sebi da nabiješ špric u venu na dupetu???
 

Back
Top