Quantcast

Bahatost u crnogorskim lokalima i nocnim klubovima?!

bvssv

Primećen član
Poruka
757
Ja to jos nigde nisam videla.
Da li je to normalno?Ovo se odnosi samo na Budvu

Mozda nisam dovoljno putovala pa da mogu da uporedim ali situacije kakve sam tamo dozivela nisu normalne iskreno.

-Ako neces da pijes alkohol ne mozes da koristis sto ( Top Hill)
-ako zelite da rezervisete sto morate da potrosite 150evra
-ako sedis u jednom delu kluba moras da kupis kod tog konobara pice, ako odes do sanka gubis pravo na sto .A to sto konobar nije primetio da bi neko nesto da naruci posto sedi skrstenih ruku nikom nista.

Ja sam zgrozena........ ima li tome kraja ?

Jedino normalno osoblje sam videla u Sparti.

svarozic

Buduća legenda
Poruka
35.144

Mozda nisam dovoljno putovala pa da mogu da uporedim ali situacije kakve sam tamo dozivela nisu normalne iskreno.

-ako sedis u jednom delu kluba moras da kupis kod tog konobara pice, ako odes do sanka gubis pravo na sto .A to sto konobar nije primetio da bi neko nesto da naruci posto sedi skrstenih ruku nikom nista.

Jedino normalno osoblje sam videla u Sparti.
Ovo je najjače... u fazonu, ako si trijezan možeš i da stojiš... :)

bvssv

Primećen član
Poruka
757
Crnogorci i Rusi su strava kombinacija jer su slicni po bahatosti. Zato Rusi obozavaju CG.

Ono sto meni nije jasno je kako je moguce biti takav prema gostima?

Isto tako mi se desilo da sam bila sa grupom stranaca u lokalu gde su hteli da ih prevare i naplate nesto sto nisu ni popili. Posto nisu znali da sam ja "nasa" navalili su na jadnog momka i kad sam sa umesala i rekla im kako vas nije sramota samo su se nasmejali i okrenuli.

Tako sam morala i taksisti da kazem po kakvoj to tarifi skace cena jer je skakala na pola sekunde. Onda isto kad je video da nisam ovca promenio je tarifu i onda je krenulo normalno.
Kao na divljem zapadu.

D U K Lj A N I N

Ističe se
Poruka
2.969

Potpuno notmalno. Ti si sa sela pa nikada nisi vidjela prave nocne klubove. Svaki nocni klub postavlja svoja pravila. Ne moras da ides u taj nocni klub niko te stapovima ne bije da ides tamo.

bvssv

Primećen član
Poruka
757
Potpuno notmalno. Ti si sa sela pa nikada nisi vidjela prave nocne klubove. Svaki nocni klub postavlja svoja pravila. Ne moras da ides u taj nocni klub niko te stapovima ne bije da ides tamo.

otkrio si toplu vodu s ovim podebljanim

ovakve reakcije plashe i skroz su u tonu crnogorskog odsustva takta u radu sa ljudima

mene je zanimalo da li je tako i u velikim klubovima u svetu......ove vrste potvrda su suvisne i ne doprinose temi
a ne verujem ni da ti iz velegrada Cetinja mozes da doprineses temi

Poslednja izmena:

bvssv

Primećen član
Poruka
757
evo i veceras u jednom restoranu polugola hostesa pokusava da objasni gostima da nema mesta za njih (dosli su kod svojih prijatelja koji vec sede) i oni joj kazu ironicno na engleskom : Vrlo ste ljubazni.
(posto je mlatarala rukama gordo u fazonu: Ful smo napustite lokal) na sta se ona prodere: VOOOT?

nije razumela "polite"

uz to sve vreme stoji skrstenih ruku

a znam da malo preterujem ali primecujem te stvari jer i ja radim s ljudima i sef mi je striktno zabranio da prekrstim ruke dok pricam sa gostima........

Affro*

Zaslužan član
Poruka
104.733
..da su prijatelji koji sede naglasili da ocekuju drustvo dobili bi veci sto...ako nisu i ako je restoran pun, gde mislis da vas smeste, njima u krila ili
gostima pored njih, stvarno ne razumem...
..a inace se to ne desava nigde sem u Budvi? samo je u Budvi tako?
..sto se Top Hila tice, rezervacija separea po osobi je 50e, ulaz 10e...pa koliko se popije popilo se, ko ne moze da plati taj ne ide tamo,
to je jednostavna racunica...
..kao sto je ulaz na MIlocersku ili Kraljicinu plazu 70e, a na ostale besplatno, skoro svuda, pa ko sta voli to i bira...

bvssv

Primećen član
Poruka
757
..da su prijatelji koji sede naglasili da ocekuju drustvo dobili bi veci sto...ako nisu i ako je restoran pun, gde mislis da vas smeste, njima u krila ili
gostima pored njih, stvarno ne razumem...
..a inace se to ne desava nigde sem u Budvi? samo je u Budvi tako?
..sto se Top Hila tice, rezervacija separea po osobi je 50e, ulaz 10e...pa koliko se popije popilo se, ko ne moze da plati taj ne ide tamo,
to je jednostavna racunica...
..kao sto je ulaz na MIlocersku ili Kraljicinu plazu 70e, a na ostale besplatno, skoro svuda, pa ko sta voli to i bira...

....koliko god da gost nije u pravu ne moze hostesa da hukce i da dize ton i da mase rukama o tome se radi....ne hvatas poentu
.........ja sam samo u Budvi ovo dozivela
........ta racunica nije normalna u zemlji gde je prosecna plata 500 evra (jos kad bi stvarno tolika bila)....ajde da smo u Dohi ili na Majorki
a ja licno ne mogu da popijem 50 evra da me teras :D

Crnga Gora jednostavno jos pati od osecaja vise vrednosti
ovde kvalitet i cena jos uvek nisu u normalnom odnosu

Affro*

Zaslužan član
Poruka
104.733
....koliko god da gost nije u pravu ne moze hostesa da hukce i da dize ton i da mase rukama o tome se radi....ne hvatas poentu
.........ja sam samo u Budvi ovo dozivela
........ta racunica nije normalna u zemlji gde je prosecna plata 500 evra (jos kad bi stvarno tolika bila)....ajde da smo u Dohi ili na Majorki
a ja licno ne mogu da popijem 50 evra da me teras :D

Crnga Gora jednostavno jos pati od osecaja vise vrednosti
ovde kvalitet i cena jos uvek nisu u normalnom odnosu

...za tih 50e ne dobijes nista da pijes, to je samo cena separea po osobi, kao karta za bioskop ili pozoriste, ali ti ne moras da sedis u separeu pa te to ne
mora doticati, ulaznica na Top je 10e ili 20e zavisi ko gostuje....

...koliko god ovde patili od vise vrednosti toliko sa druge strane neki pate od ne znam cega, ko sta moze da plati tu i ide, niko nikog ne trea puskom,
a Top je pun svaku noc idu Rusi i po neko od ostalih....

...ako je mahala rukama trebala si da trazis menadzera i da to resis....
...ovde plata i troskovi nemaju bas mnogo veze, oni koji zive od plate retko gde idu, sem na kafu i po neki sladoled...

bvssv

Primećen član
Poruka
757
...za tih 50e ne dobijes nista da pijes, to je samo cena separea po osobi, kao karta za bioskop ili pozoriste, ali ti ne moras da sedis u separeu pa te to ne
mora doticati, ulaznica na Top je 10e ili 20e zavisi ko gostuje....

...koliko god ovde patili od vise vrednosti toliko sa druge strane neki pate od ne znam cega, ko sta moze da plati tu i ide, niko nikog ne trea puskom,
a Top je pun svaku noc idu Rusi i po neko od ostalih....

...ako je mahala rukama trebala si da trazis menadzera i da to resis....
...ovde plata i troskovi nemaju bas mnogo veze, oni koji zive od plate retko gde idu, sem na kafu i po neki sladoled...

...ulaz je bio neku noc 5e...a rezervacija stola 150e.....

........nisam primetila da su Rusi tamo u vecini
.......nije mahala meni vec stolu do mene

.........Top Hil nije eksluzivni lokal vec veliki prostor za okupljanje mase

........kad god sam bila....bio je poluprazan

Affro*

Zaslužan član
Poruka
104.733
...ulaz je bio neku noc 5e...a rezervacija stola 150e.....

........nisam primetila da su Rusi tamo u vecini
.......nije mahala meni vec stolu do mene

.........Top Hil nije eksluzivni lokal vec veliki prostor za okupljanje mase

........kad god sam bila....bio je poluprazan

...ja rekoh da cene zavise od toga ko gostuje, o ostalom ne bih
diskutovala sa tobom, znam da svako ima izbor da ide gde zeli,
pa se prema tome i ponasaj, tamo gde mislis da ti iz nekog razloga
ne odgovara ne bi trebala da ides....
i to uglavnom Novosadjani......

tebi je to smesno
a to je ustvari zalosno

..uzdrzacu se..:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.