"Bahato i nasilno" objavljen šokantan snimak kako vlasnik benzinskih pumpi radnika gađa čašom, pa mu skida majicu (video)

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

"Bahato i nasilno" Objavljen šokantan snimak kako vlasnik benzinskih pumpi radnika gađa čašom, PA MU SKIDA MAJICU (VIDEO)​

Fejsbuk stranica "Crna lista poslodavaca" objavila je snimak na kojem je navodno, Dragan Nešković, vlasnik Nešković pumpe, koji svog radnika gađa čašom.

Radnik je, kako su naveli na društvenim mrežama, inače zaposlen u marketu u sklopu benzinske pumpe u Bijeljini i ušao je u dio gdje je lokal, a u kojem se nalazio Nešković.
Navodno je vlasnik tražio da mu se donese piće, ali je radnik izašao, jer ne radi kao konobar.
Zatim se na snimku vidi da Nešković gađa radnika, a zatim mu prilazi i skida majicu.


❗❗❗BAHATO i NASILNO ponašanje vlasnika Nešković pumpe (Dragan Nešković) prema radniku❗❗❗Na snimku se dešava sljedeće:-Radnik inače radi u marketu koja je u sklopu benzinske pumpe i ušao je tu u kafic koji je isto u sklopu pumpe nešto da ostavi,a Dragan Neskovic je rekao nešto od pića da mu se donese.-Momak pošto ne radi kao konobar i nije mu tu radno mjesto krenuo je nazad u market.-Vlasnik ustane ko što se vidi i gađa ga čašom-Na kraju kaže "skidaj majicu i kuci". Poslje se pitaju što radnika nema?Pa baš zbog ovakih ljudi koji misle da su Bogom dani.#StopRobovlasničkomSistemu
Posted by Dražan Pejaković on Monday, August 15, 2022

https://srpskainfo.com/bahato-i-nas...radnika-gadja-casom-pa-mu-skida-majicu-video/

Izivljavanje gazde, tajkuna, dobitnika tranzicije nad nekom sirotinjom od radnika.
Gazda gada casom radnika, vice na njega, nareduje mu sa skine majicu i onda ga sutne vani kao pseto....

Jad od drustva


Bahato i nasilno Objavljen šokantan snimak kako vlasnik benzinskih pumpi radnika gađa čašom, PA MU SKIDA MAJICU (VIDEO)
 
EKSKLUZIVNI INTERVJU S RADNIKOM NA NEŠKOVIĆ PUMPI: EVO ŠTA SE DOGODILO!


Nakon snimka, koji se proširio društvenim mrežama, a na kojem se vidi incident, ili bolje rečeno svađa i sukob radnika na benzinskoj pumpi “Nešković” u Bijeljini, i razgovora sa vlasnikom Draganom Neškovićem, donosimo vam integralni intervju sa radnikom sa slike.Radnik sa Nešković pumpe objašnjava kako se razvijala situacija na snimku:





https://hayat.ba/ekskluzivni-intervju-s-radnikom-na-neskovic-pumpi-evo-sta-se-dogodilo/738843/
 
Ali mi i dalje ne znamo šta mu je rekao radnik. Ne možemo suditi bez činjenica.

Znas. Imas izjavu radnika gore iznad. Radnik je rekao da je dao otkaz.
Pumpadzija mu je psovao majku i gadao ga casom.




Radnik sa Nešković pumpe objašnjava kako se razvijala situacija na snimku.

„Ja nisam uopšte radio na toj pumpi, radio sam do tada u Crnjelovu, tu sam došao na deset dana da mijenjam kolegu koji je na godišnjem odmoru. Kada sam preuzeo smjenu kolega mi je rekao da ne rade pištolji za točenje goriva, što smo kasnije i prijavili nadležnima.

U međuvremenu na pumpu je došao Dragan Nešković i tražio da mu se natoči gorivo, i njemu sam prenio da pištolji ne rade, on je rekao da nema veze, sačekaće dok neko to ne popravi .

I stvarno je bilo sve u redu. Neko je došao da to popravi za pola sata, ali to nije napravljeno kako treba. Pokušavali smo na dva auta da točimo, nije moglo, samo natoči do dvadeset feninga, na šta mi je Jovica šef pumpe ipak sugerisao da rade, govoreći da nije problem u pištoljima, i pozvao me da uđem u pumpu jer me zove Dragan Nešković. Kada sam ušao drsko me pitao zašto čovjeku nisam nasuo gorivo, ne dajući da mu objasnim da pištolji ipak nisu popravljeni, ja sam rekao u redu, idem kući ne radim više kod vas i krenuo da izađem iz pumpe. Nakon čega se proderao da stanem i opsovao mi majku, ja sam nastavio hodati, i odjednom je pukla čaša pored mene, iznenadio sam se, kada sam se okrenuo vidio sam da Dragan trči i dere se da skinem majicu, nakon čega sam se presvukao i otišao kući“,
navodi radnik pumpe N.Č.
 
Planula bi ta pumpa,ako ne tu onda sledecu noc.Sve bih pretrpeo,otkaz,skidanje majice,posto je njihova,ali gadjanje casom,to nikako ne bi precutao i popustio.Vratila bi mu se ta casa visestruka,pa ma kakav mafijas on bio.

Pa zato se cude kad neko uzme pusku i saspe rafal u nekoga. Obican mali covek, radnik je ponizen na svakom mestu. Od nekih salterusa do ovih gazda pumpadzija. Vecina pljune na sve to i odseli se u EU ili Kanadu. A ima odredeni procenat kojem padne mrak na oci i krene u pohod.
 
Znači u uvodnom postu stoji "Navodno je vlasnik tražio da mu se donese piće, ali je radnik izašao, jer ne radi kao konobar." ali to nema blage verzije sa ovom verzijom priče.

To je dokaz da sve treba proveriti više puta pre nego što čovek krene da sipa drvlje i kamenje na nedužnog vlasnika pumpe.
 
Znači u uvodnom postu stoji "Navodno je vlasnik tražio da mu se donese piće, ali je radnik izašao, jer ne radi kao konobar." ali to nema blage verzije sa ovom verzijom priče.

To je dokaz da sve treba proveriti više puta pre nego što čovek krene da sipa drvlje i kamenje na nedužnog vlasnika pumpe.

Kako je neduzan ako je gadao radnika casom (mogao ga je i ubiti da ga je pogodio u potiljak ili naneti ozbiljne povrede) i da mu psuje majku.
 
Kako je neduzan ako je gadao radnika casom (mogao ga je i ubiti da ga je pogodio u potiljak ili naneti ozbiljne povrede) i da mu psuje majku.
Pa rekoh ti, ne znamo šta mu je radnik rekao. Možda je vlasniku radnik opsovao majku, a u tom slučaju bi ga i ti gađao čašom.

Čak, napolju je bio vrlo uljudan, nije ga udario niti bilo šta nasilno učinio, samo je tražio da skine majicu sa znakom firme (što je razumljivo ako je dao otkaz)
 
Pa rekoh ti, ne znamo šta mu je radnik rekao. Možda je vlasniku radnik opsovao majku, a u tom slučaju bi ga i ti gađao čašom.

Čak, napolju je bio vrlo uljudan, nije ga udario niti bilo šta nasilno učinio, samo je tražio da skine majicu sa znakom firme (što je razumljivo ako je dao otkaz)

Radnik je rekao da daje otkaz i da tu nece vise raditi. Nije vredao pumpadziju
 
Pa rekoh ti, ne znamo šta mu je radnik rekao. Možda je vlasniku radnik opsovao majku, a u tom slučaju bi ga i ti gađao čašom.

Čak, napolju je bio vrlo uljudan, nije ga udario niti bilo šta nasilno učinio, samo je tražio da skine majicu sa znakom firme (što je razumljivo ako je dao otkaz)
Zasto branis mafijasa?
Nije ga udario zato sto je sve pokriveno kamerama ,mada i ovaj ima ruke .
 

Back
Top