Bagerom na prošlost

Placu psihijatri za takvim pacijentima

Ja razumem i bes i zelju da napakostis, sve razumem, ali od zelje do realizacije postoji jedna granica koja kad se predje postaje sociopatija i leci se u psihijatriskim ustanovama
Zakoni i socijalne norme nisu za dzaba postavljeni

Nadam se da ce taj ludak popiti zasluzenu kaznu - da bude necija kuckica u zatvoru jedno pet godina, pa da mu bukvalno dodje iz dupeta u glavu sta je uradio
 
Kako razvedena žena može imati ljubavnika?
On očigledno ne može da prihvati stanje stvari da je bivši i da je ne zanima, pa kad nije uspelo ni na jedan od mogućih načina da se izmire, on ko vuk i jarici, ako dužem srusicu tu kuću, jako jadni iskompleksirani. Jadno dete što preživljava sve to, a on će nadam se dobiti par godina robije pa neka tamo pokazuje snagu i muškost.
 
Čitam danas kako je bivši muž srušio kuću bivšoj ženi, bagerom. On je lud, to mi je jasno jer u toj kući živi i njegovo dijete. Čude me toliki komentari u kojima mu se to odobrava. Kao varala ga.
Koliko moraš biti jadan da bagerom rješavaš konflikte sa ženom?
To sam i ja pomislila.Koliko ludaka hoda planetom.Da srusis kucu bagerom...koliko lud treba da budes?I sta je dobio tim?
Sad nema ni kucu,ni zenu,ni dijete.Budala.
 
Jos ima pacijenata ocigledno.
Fizicki nije dobila po nosu treba da je srecna,sve ostalo je opravdano,cuj za prevaru treba da kanalise bes zabole ga,za prevaru dete treba da joj oduzmu
Koliko citam,on je otisao kod ljubavnice.A sve i da ga je varala,njeno pravo i volja.
Ko je on da nasrce na bilo koga?
Razidji se,ako ti se ne svidja njeno ponasanje,a ne traumiraj dijete.
Teski primitivizam.
 
Čitam danas kako je bivši muž srušio kuću bivšoj ženi, bagerom. On je lud, to mi je jasno jer u toj kući živi i njegovo dijete. Čude me toliki komentari u kojima mu se to odobrava. Kao varala ga.
Koliko moraš biti jadan da bagerom rješavaš konflikte sa ženom?
pa mozes
al moras imat bager i zivit u drzavi koju boli tuki dal si upravo zabio bager u neciju nekretninu
ovaj to sve ima ocigledno
i sad ce se to vuc po sudu godinama
dok mu dijete zivi kod babe i dede u najboljem slucaju
dakle, mentol
vjerojatno je zato i bivsi
 
To sam i ja pomislila.Koliko ludaka hoda planetom.Da srusis kucu bagerom...koliko lud treba da budes?I sta je dobio tim?
Sad nema ni kucu,ni zenu,ni dijete.Budala.
On nema kuću otkako se razveo zar ne? A ona živi u njegovoj kući, zar da? Živela/Le...
Nisam čitao, al ovako se vesti ne prenose, pa ni te debilne. Tjitam tjitap....ja bona tjit'la u ćeftertitju.
Ako je kroz kuću defililobao garnizon muškaraca, baš super sredina za odrastanje devojčice ... Šta ako se dete žalilo ocu? Otac teško da je mogao, naknadno tek, da dobije starateljstvo. Možda su postojali i uslovi pod kojima će dete rasti stim da žive na i u njegovoj imovini. Nije razlog da se potegne bager, al ko zna šta tu ima dok bager nije stigao.
 
Poslednja izmena:
On nema kuću otkako se razveo zar ne? A ona živi u njegovoj kući? Živela/La...
Nisam čitao, al ovako se vesti ne prenose, pa ni te debilne.
Ako je kroz kuću defililobao garnizon muškaraca, baš super sredina za odrastanje devojčice ..
Mi ne znamo ni cija je kuca,ni ko je defilovao njom,to je ubaceno u pricu bez osnova. Osim toga ako su bili u braku,i zena ima pravo na imovinu,jer i ona je radila.
Tu je i neduzno dijete.
On je samo pokazao da je divljak i primitivac,gori od te zene,ma kakva da je ona.
Ne postoji nijedan razlog,za normalnog covjeka, da se kuca rusi bagerom.I tu prestaje svaka druga diskusija.
To je patologija i tacka.
 

Back
Top