Quantcast

Badnji dan I bozic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

masnuci

Aktivan član
Poruka
1.149
Mir boziji Hristos se rodi
Jako sam se razocarao u nase politicare, na danasnji badnji dan oni nisu posetili ni jednu siromasnu porodicu i pomogli im. Da im makar malo olaksaju ovja veliki praznik kad treba da pomognemo onima koji su manje sretni od nas.
Jako sam razocaran. Da li ce se oni uopste moci odvojiti od svoje bogate trpeze i pomoci nekome u ovim teskim vremenima?

BAGRO BEZITE IZ SRBIJE JER VI NISTE NI SRBI NI HRSCANI, A NI LJUDI VI STE JEDNA OBICNA BANDA LOPURDI I LEZILEBOVICA BILO DA STE OPOZICIJA ILI VLAST

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.544
Mir boziji Hristos se rodi
Jako sam se razocarao u nase politicare, na danasnji badnji dan oni nisu posetili ni jednu siromasnu porodicu i pomogli im. Da im makar malo olaksaju ovja veliki praznik kad treba da pomognemo onima koji su manje sretni od nas.
Jako sam razocaran. Da li ce se oni uopste moci odvojiti od svoje bogate trpeze i pomoci nekome u ovim teskim vremenima?

BAGRO BEZITE IZ SRBIJE JER VI NISTE NI SRBI NI HRSCANI, A NI LJUDI VI STE JEDNA OBICNA BANDA LOPURDI I LEZILEBOVICA BILO DA STE OPOZICIJA ILI VLAST

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/227861/Mila-stigla-u-svoj-novi-dom-u-Jajincima
Полако....Како нису...?
Видиш да су обишли Милу....
:zskace: :zskace: :zskace:
Mila stigla u svoj novi dom u Jajincima
Nova godina za nju je upravo počela. Keruša Mila danas se oprostila sa negovateljima u “Veterini Beograd” gde je provela poslednjih nekoliko meseci i sa budućom porodicom Čarnić pošla u svoj novi dom u Jajincima.

Mila je u svom malom kutku u “Veterini” bez problema pozirala reporterima koji su došli da obeleže nov početak njenog života. Pogledom je upirala u svakog ko bi joj se obratio i nameštala za još jednu “turu” maženja.

Moglo se primetiti da povređenoj keruši nije baš tako lako da se uz pomoć proteza pomera i ustaje, ali se ona i pored toga svaki čas veselo okretala uživajući u pažnji ljudi koji su “okupirali” njenu sobicu.

- Skroz smo je razmazili i sigurni smo da će tako biti i kod Čarnića. Kada je nakon nemilog događaja primljena u “Veterinu Beograd”, direktor ove ustanove Bratislav Stanković, rekao mi je da će za njen oporavak biti potrebno puno ljubavi i vremena. Mislim da je ljubav odigrala najveću ulogu što Mila danas stoji na nogama - kaže Sekretar sekretarijata za komunalne poslove, Vladimir Terzin.

Ubrzo su kolima stigli i Čarnići. Pomalo zbunjeni velikom medijskom pažnjom, Čarnići su istakli da ne žele da budu u “prvom planu” priče.

- Mi se pre svega osećamo posramljeno što se ovakav montruozan čin sakaćenja životinje uopšte dogodio. To nije smelo da se desi - kratko je prokomentarisao tata Dušan.

Ćerka Jovana (18) međutim nije mogla da sakrije emocije pa je odmah potrčala da pomazi i poljubi kerušu. Iz njenog zagrljaja Mila je prenesena u kola a potom su se Čarnići pozdravili sa svima i krenuli u Jajince. Milu tamo čeka najmlađi Čarnić sa tri psa i dve mace. Njena novogodišnja želja konačno je ispunjena.

Pogledajte video prilog o Milinom odlasku kod novih staratelja:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.