BAD GIRLS

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.402
Nadam se da se sećate brilijantne i genijalne BBC serije "Bad girls" (1999-2006)...
Priča o najvećim kriminalkinjama i njihovom boravku u najpoznatijem britanskom zatvoru...
Mišel, Deni, Ivon, Barbara, Dominik, Sonja, Matora Vreća-Silvija, Džim Fenner i mnogi drugi...
Šta mislite o seriji, koji serijali su vam omiljeni, koje uloge su na vas ostavile najveći uticaj, bla bla...????
 
Nadam se da se sećate brilijantne i genijalne BBC serije "Bad girls" (1999-2006)...
Priča o najvećim kriminalkinjama i njihovom boravku u najpoznatijem britanskom zatvoru...
Mišel, Deni, Ivon, Barbara, Dominik, Sonja, Matora Vreća-Silvija, Džim Fenner i mnogi drugi...
Šta mislite o seriji, koji serijali su vam omiljeni, koje uloge su na vas ostavile najveći uticaj, bla bla...????

Odkud ti da je ovo BBC-eva serija?Nema to veze sa njima.
Ja se secam pomalo, Ivon je bila najjaci lik, steta sto je onako zavrsila...
 
Obozavala sam ovu seriju,cak mi je jedno vreme bila i omiljena.Koje se to godine bese kod nas davala? Mnogo dobra serija!!!:) Najjaci mi je lik ova sa kratkom crnom kosom,pametna...Ali,ne mogu da joj se setim imena...:roll::-?
Jedinstvena serija.
 
Obozavala sam ovu seriju,cak mi je jedno vreme bila i omiljena.Koje se to godine bese kod nas davala? Mnogo dobra serija!!!:) Najjaci mi je lik ova sa kratkom crnom kosom,pametna...Ali,ne mogu da joj se setim imena...:roll::-?
Jedinstvena serija.

Ja sam bila u osnovnoj školi kad su kod nas prikazivali....čini mi se negde 2003/04...
Ova sa kratkom crnom kosom je Nikki ...ona je ubila policijskog oficira i zato je dospela u zatvor...posle se zaljubila u onu upravnicu zatvora Helen pa je ova pokušala da je izbavi bla, bla...Ja sam isto obožavala da gledam!!!!! Savršeno je dočarana, sa svim teškim i napetim scenama, zatvorskim krvoprolićima....
Najjača epizoda je gde Deni buši jezik uz pomoć eksera i jabuke...pa je nalaze onesvešćenu u ćeliji, pa je krvavu vode u ambulantu i jedva preživi...
 
Ja sam bila u osnovnoj školi kad su kod nas prikazivali....čini mi se negde 2003/04...
Ova sa kratkom crnom kosom je Nikki ...ona je ubila policijskog oficira i zato je dospela u zatvor...posle se zaljubila u onu upravnicu zatvora Helen pa je ova pokušala da je izbavi bla, bla...Ja sam isto obožavala da gledam!!!!! Savršeno je dočarana, sa svim teškim i napetim scenama, zatvorskim krvoprolićima....
Najjača epizoda je gde Deni buši jezik uz pomoć eksera i jabuke...pa je nalaze onesvešćenu u ćeliji, pa je krvavu vode u ambulantu i jedva preživi...


Sonja posto oces da ti meni busis jezik, mislim da ce mi biti veselo...exer,jabuka i na posao..pa ako mene ne bude bilo duze vreme na forumu znajte da pocivam u miru...A zar se ta serija ne zove Zenski zatvor a ne Lose devojke..??? ;)
 
...pa to je na engleskom "Bad girls" ali su naši preveli "Ženski zatvor" ....
moram da nabavim epizode...makar prva tri serijala...inače, imam na kompu par snimaka sa snimanja...kako Nikki i Helen pričaju o svojim likovima i o snimanju....ova serija je pokupila silne nagrade...fenomenalna je!!!!!
 
Gledala sam ovu seriju,bas je vila dobra,ili bar drugacija od tada emitovanih.Ali,kod nas su prikazali samo 3 serijala,mislim da je prekinuto negde na pola cetvrtog.Najjaci lik mi je bila Ivon,a i Fener je stvarno bio faca.A,kako je to ona zavrsila,ako moze odgovor?Mislim da je i Fener ubijen,ali ne znam kako je tacno skoncao.Steta...
 
Poslednje što sam gledala je kad su Fez, Deni i Šel pobegle. Tj. Fez su uhvatili kad je uganula nogu. A ubile su Matoru vreću, mučile je i zapalile joj kuću celu...posle su otišle na tropsko ostrvo i slobodaaaaaaaaaa :D Ostali su pomrli u požaru u zatvoru, neki su se izvukli, neki nastavili da robijaju...
 
Ja sam poslednje gledala kada je bio neki požar u zatvoru,čini mi se....:think:
I tada su prekinuli...
Poludela sam....:besna:
Jel ima ta serija,kojim slučajem još uvek negde da se emituje?
Kako se uopšte završila????
 
pa valjda je posle pozara bilo jos par epizoda i to je kraj.
pobegli su oni koji su mogli, neki pocrkali u pozaru...
secam se da su deni i misel pobegle na neko more...
nem pojma..........
 

Back
Top