Quantcast

BAD GIRLS

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.394
Nadam se da se sećate brilijantne i genijalne BBC serije "Bad girls" (1999-2006)...
Priča o najvećim kriminalkinjama i njihovom boravku u najpoznatijem britanskom zatvoru...
Mišel, Deni, Ivon, Barbara, Dominik, Sonja, Matora Vreća-Silvija, Džim Fenner i mnogi drugi...
Šta mislite o seriji, koji serijali su vam omiljeni, koje uloge su na vas ostavile najveći uticaj, bla bla...????

misko85

Zainteresovan član
Poruka
377
Nadam se da se sećate brilijantne i genijalne BBC serije "Bad girls" (1999-2006)...
Priča o najvećim kriminalkinjama i njihovom boravku u najpoznatijem britanskom zatvoru...
Mišel, Deni, Ivon, Barbara, Dominik, Sonja, Matora Vreća-Silvija, Džim Fenner i mnogi drugi...
Šta mislite o seriji, koji serijali su vam omiljeni, koje uloge su na vas ostavile najveći uticaj, bla bla...????
Odkud ti da je ovo BBC-eva serija?Nema to veze sa njima.
Ja se secam pomalo, Ivon je bila najjaci lik, steta sto je onako zavrsila...

Sibil Vejn

Iskusan
Poruka
6.943
Obozavala sam ovu seriju,cak mi je jedno vreme bila i omiljena.Koje se to godine bese kod nas davala? Mnogo dobra serija!!!:) Najjaci mi je lik ova sa kratkom crnom kosom,pametna...Ali,ne mogu da joj se setim imena...:roll::-?
Jedinstvena serija.

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.394
Obozavala sam ovu seriju,cak mi je jedno vreme bila i omiljena.Koje se to godine bese kod nas davala? Mnogo dobra serija!!!:) Najjaci mi je lik ova sa kratkom crnom kosom,pametna...Ali,ne mogu da joj se setim imena...:roll::-?
Jedinstvena serija.
Ja sam bila u osnovnoj školi kad su kod nas prikazivali....čini mi se negde 2003/04...
Ova sa kratkom crnom kosom je Nikki ...ona je ubila policijskog oficira i zato je dospela u zatvor...posle se zaljubila u onu upravnicu zatvora Helen pa je ova pokušala da je izbavi bla, bla...Ja sam isto obožavala da gledam!!!!! Savršeno je dočarana, sa svim teškim i napetim scenama, zatvorskim krvoprolićima....
Najjača epizoda je gde Deni buši jezik uz pomoć eksera i jabuke...pa je nalaze onesvešćenu u ćeliji, pa je krvavu vode u ambulantu i jedva preživi...

milton

Primećen član
Poruka
736
Ja sam bila u osnovnoj školi kad su kod nas prikazivali....čini mi se negde 2003/04...
Ova sa kratkom crnom kosom je Nikki ...ona je ubila policijskog oficira i zato je dospela u zatvor...posle se zaljubila u onu upravnicu zatvora Helen pa je ova pokušala da je izbavi bla, bla...Ja sam isto obožavala da gledam!!!!! Savršeno je dočarana, sa svim teškim i napetim scenama, zatvorskim krvoprolićima....
Najjača epizoda je gde Deni buši jezik uz pomoć eksera i jabuke...pa je nalaze onesvešćenu u ćeliji, pa je krvavu vode u ambulantu i jedva preživi...

Sonja posto oces da ti meni busis jezik, mislim da ce mi biti veselo...exer,jabuka i na posao..pa ako mene ne bude bilo duze vreme na forumu znajte da pocivam u miru...A zar se ta serija ne zove Zenski zatvor a ne Lose devojke..??? ;)

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.394
...pa to je na engleskom "Bad girls" ali su naši preveli "Ženski zatvor" ....
moram da nabavim epizode...makar prva tri serijala...inače, imam na kompu par snimaka sa snimanja...kako Nikki i Helen pričaju o svojim likovima i o snimanju....ova serija je pokupila silne nagrade...fenomenalna je!!!!!

jelena064

Početnik
Poruka
9
Gledala sam ovu seriju,bas je vila dobra,ili bar drugacija od tada emitovanih.Ali,kod nas su prikazali samo 3 serijala,mislim da je prekinuto negde na pola cetvrtog.Najjaci lik mi je bila Ivon,a i Fener je stvarno bio faca.A,kako je to ona zavrsila,ako moze odgovor?Mislim da je i Fener ubijen,ali ne znam kako je tacno skoncao.Steta...

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.394
Poslednje što sam gledala je kad su Fez, Deni i Šel pobegle. Tj. Fez su uhvatili kad je uganula nogu. A ubile su Matoru vreću, mučile je i zapalile joj kuću celu...posle su otišle na tropsko ostrvo i slobodaaaaaaaaaa :D Ostali su pomrli u požaru u zatvoru, neki su se izvukli, neki nastavili da robijaju...

Mrs.Nero

Aktivan član
Poruka
1.582
Ja sam poslednje gledala kada je bio neki požar u zatvoru,čini mi se....:think:
I tada su prekinuli...
Poludela sam....:besna:
Jel ima ta serija,kojim slučajem još uvek negde da se emituje?
Kako se uopšte završila????

hejti

Poznat
Banovan
Poruka
8.394
pa valjda je posle pozara bilo jos par epizoda i to je kraj.
pobegli su oni koji su mogli, neki pocrkali u pozaru...
secam se da su deni i misel pobegle na neko more...
nem pojma..........

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.