nelecarvdn
Zainteresovan član
- Poruka
- 306
Ko sto svi znamo izasao je i taj BT5...ali sad smo se susreli sa problemom koji odabrati?
Gnome ili KDE?
koliko sam ja cuo od po fb-u, KDE verzija je punija ali ima bug, 64bitna verzija ima problem sa instalacijom dok je Gnome verzija slabije opremljenja ali radi ko' po loju
sta kazete? p.s. I
Ubuntu
pola sata posto je pusten u download imao sam 1200 seedova sto govori dosta o popularnosti
- - -
http://www.backtrack-linux.org/
Gnome ili KDE?
koliko sam ja cuo od po fb-u, KDE verzija je punija ali ima bug, 64bitna verzija ima problem sa instalacijom dok je Gnome verzija slabije opremljenja ali radi ko' po loju

sta kazete? p.s. I
Ubuntupola sata posto je pusten u download imao sam 1200 seedova sto govori dosta o popularnosti
- - -
http://www.backtrack-linux.org/

